Co jste dneska zkoušely?

Reklama

alibi 12.10.17 08:50

@Hanka H :palec: taky jsem nenašla důvod, proč ji nosit

mmaat 12.10.17 10:39

@Hanka H mám z Gabrielle velmi podobný dojem :-)
@alibi Libu, moc pěkná recenze. ;-)

Hanka H 12.10.17 11:03

Děkuji všem :rose: za ocenění recenze na Gabrielle - myslím, že za pár týdnů bude aktuální založit vlákno
„Zklamání roku“!

alibi 12.10.17 11:40

@Hanka H ve světle Gabrielle jsem vzala na milost Mon Guerlain a už mám na cestě mini. obnovené zkoušení MG v chladnějším počasí odstranilo ten plastový tón, který jsem tam měla

Misha17 12.10.17 11:44

@Hanka H pripajam sa, pekne popisane :palec: mne sa tiez Gabca nepaci, ale uz teraz je masovy trhak…

Makiiii 12.10.17 17:54

Zajímalo by mě, komu tak vadí, že jsme zde slušně vyslovily neutrální názor na Gabrielle. :think: Soudím dle palců. Že bychom se snad dotkly něčí signature???? :lol:

Danilejka 12.10.17 19:14

@Makiiii Markét, ty palce tady naprosto nemají smysl, stejně se ani nepodíváš, jsi ho dál. Je to akorát pro zlost. To se tedy moc nepovedlo :-)

Danilejka 12.10.17 19:47

Gucci Bloom

Včera se mi pod nos dostal vzoreček, tak jsem se hned ujala zkoušení, jelikož jsem na tuhle novinku byla hodně zvědavá.

Jedna kapka na zápěstí mě přehoupla do jasmínového sadu. Počáteční fáze je hotová jasmínová nálož lehce doslazená tuberozou s trochou suše/hořkým tónem kosatcového kořene.
Jak voní zimolez ve skutečnosti opravdu netuším, ale tón, který by ve vůní vyčníval, či do něj nezapadal mě netrkl.
Bloom je skutečně květinová bomba. Připomněla mi pocit, jako když vstoupíte do květinářství plného čerstvě řezaných květin a odmyslíte si karfiáty (ty já cítím většinou v květinářství nejvíce). A když odcházíte, všechnu tu voňavou krásu si odnášíte ve vlasech.
Vůně je to poměrně lineární dle mého soudu, po rozložení ubývá jasmínové údernosti a zůstává přitažlivá, ryze ženská a sofistikovná vůně.
Siláž je průměrná, ne však nevýrazná, jde hezky do prostoru, nepřipadala mi obtěžující a snad ani okolí.

Ačkoliv nejsem fanda čistě květinových vůní, líbí se mi. Líbila by se mi na jaře, kdy se příroda začne probouzet ze zimního spánku, šla bych ji s Bloom naproti :kytka:

Hanka H 12.10.17 20:00

@Makiiii Markét, to někomu nevoním pod nos já osobně - dotyčný/á mě pronásledoval s palcem dolů :lol: i na předcházející recenze. Myslím, že by měl/a vystoupit z anonymity a napsat mi, co mu/jí na mých recenzích vadí, případně vůni zrecenzovat po svém. Tohle mi přijde opravdu nedůstojné a už to nemůžeme svádět na „ukliknutí“.

Zdravím svého stalkera :pudl: !

alibi 12.10.17 20:49

@Hanka H Hanko, já našla jedinou červené palce i pod svým příspěvkem, ve kterém jen děkuji Míle. Od té doby se už na palce nekoukám. Když jsou anonymní, stejně nemají žádnou vypovídací hodnotu.

melany 12.10.17 21:07

@Hanka H palce vůbec neřeš. Je to anonym a ten patří do koše.. :wine:

Al 13.10.17 20:33

Secrets du Paradis Rouge (podruhé) - čím déle jí testuji, tím víc se mi líbí. Krásný, jemný pomerančový květ s vanilkou a medem. Opojná, hladká a rozkošnická :srdce: .

Al 14.10.17 09:05

Suma Oriental - zajímavý dřevitě - rumový unisex s trochou (pro mě nesladkého) kakaa. Na mně jde dost do pánska, na mém muži ale voní krásně.

Lucinela 14.10.17 09:55

Hermès Twilly d'Hermès - máte-li v oblibě tuberózu, ale netoužíte po dramatické tuberózové smršti, která byla v legendární Fragile EdP, tak Twilly by mohla splnit očekávání. Všechny složky jsou mými oblíbenými a hezky zakomponovaný zázvor se objeví málokdy. Tady ho mám se svou pikantností, mírnou ostrostí, cítím lechtání bublinek ginger ale. Santalové dřevo bylo zázvorem upozaděno, ale kdo ho tam chce mít, najde ho. Vůně se usadí ve zvláštní podobě chytré horákyně - chvílemi chladná bílokvětinová elegance, aby vzápětí jemný závan větru přivál nasládlou rošťačku líně cumlající karamelové lízátko. Na mně je více bílých květin, uvidím, co udělá chladnější počasí, nicméně i díky nádhernému flakónku se třicítečka usadí na mé poličce. A abych nezapomněla - u mně žádný pudr, krémová nadýchaná peříčková něha s podtónem tuberózy.

Za mě v poslední době nejlepší počin z mainstreamu :palec: .

Stránka:  « Předchozí 1 3429 3430 3431 3432 3433 3434 3435 3436 3437 3438 3439 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama