Co jste dneska zkoušely?

Reklama

mimi 04.11.17 14:37

Natrafila som vo fann na znacku Eisenberg, ale vyskusala som len eau fraiche. Na prvy ocuch posobila na mna pansky, premyslala som, co mi pripomina a je to ako suchsia a vyraznejsia au the blanc od Bvlgari alebo tuscan soul, ktory sa uz nevyraba. Mozno favorit do horuceho leta ☺. Pojdem vyskusat aj ostatne, podla zlozenia vyzeraju zaujimavo.

Lady-Bradford 04.11.17 22:05

Narciso Rodriguez for Her … od začiatku az po koniec je to samá :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: broskyňu tam necitim vobec a možno po hodinke sa nikede objaví jemný závan ambry a santalu

Hanka H 04.11.17 23:11

Jak se vám jeví novinka od FM Promise :think: ..... zatím davy moc neoslovuje, do slepáka jsem nešla - uvítám nějaké postřehy
 https://www.fragrantica.com/…e-47332.html

Lady-Bradford 05.11.17 13:43

Dnes testujem Michale Kors Turquoise . . . príjemná lahká a svieža vôna z kategorie aquatických
Výrazne je cítit lekno , limetku, a uhorku a nikede v dialke závan morksých tónov . Aj ked toto nieje druh vôní ktore preferejum hodnotim ju celkom kladne. Výdrz hodnotit nebudem pretoze som zvyknutá na tazke silne vone ktore citim cleý den . Ale kto ma rada tento typ vôní tak vrelo odporučám idelany typ na jar. Už som kupila ako vian. darček :-)

Lucinela 05.11.17 20:44

Joyeuse Tubéreuse (Guerlain) - vyrazila jsem do města, kdy studené studené ráno doslova volalo: „Je tu podzim“. K tomu spousta čerstvé, výrazné, křupavé zeleně - no nic moc takhle po ránu. Nicméně vykukuje sluníčko, vůni se snažím ze zelené úpěnlivě přebarvit na světle žlutou, tolik si přeji, abychom si sedly. Okamžik, kdy jsem pochopila její náturu nastal, kdy jsem na trhu se spoustou chryzantém kupovala i ty svoje na hrob. Uvědomila jsem si, jaká z ní vyzařuje radost a optimismus. Potom jsem se věnovala spoustě jiných věci a přestala ji vnímat, což si asi nechtěla nechat líbit. Najednou se kolem mě začaly jako na kolotoči točit lilie, konvalinky, jasmín, a lehounký závan tuberozy. Paráda - říkám si a teď už jen čekám, kam spolu půjdeme dále. Asi během hodiny, kdy slunce ukázalo svou nejpřívětivější tvář, se vůně postupně stala krémovou, ta hebkost a jemnost byla až mýdlová (bílé pižmo) a to už moje nálada stoupala až k nebeským výšinám, ukonejšená tou hebkostí, stopovými prvky vanilky, zachumlaná v auře něhy. Zdálo se mi, že díky ní intenzivněji vnímám nádheru vybarveného podzimu, prohřála mi den a udělala ho krásnějším. A za to jí děkuji.

Lucinela 06.11.17 11:10
@Lucinela píše:
Joyeuse Tubéreuse (Guerlain) - vyrazila jsem do města, kdy studené studené ráno doslova volalo: „Je tu podzim“. K tomu spousta čerstvé, výrazné, křupavé zeleně - no nic moc takhle po ránu. Nicméně vykukuje sluníčko, vůni se snažím ze zelené úpěnlivě přebarvit na světle žlutou, tolik si přeji, abychom si sedly. Okamžik, kdy jsem pochopila její náturu nastal, kdy jsem na trhu se spoustou chryzantém kupovala i ty svoje na hrob. Uvědomila jsem si, jaká z ní vyzařuje radost a optimismus. Potom jsem se věnovala spoustě jiných věci a přestala ji vnímat, což si asi nechtěla nechat líbit. Najednou se kolem mě začaly jako na kolotoči točit lilie, konvalinky, jasmín, a lehounký závan tuberozy. Paráda - říkám si a teď už jen čekám, kam spolu půjdeme dále. Asi během hodiny, kdy slunce ukázalo svou nejpřívětivější tvář, se vůně postupně stala krémovou, ta hebkost a jemnost byla až mýdlová (bílé pižmo) a to už moje nálada stoupala až k nebeským výšinám, ukonejšená tou hebkostí, stopovými prvky vanilky, zachumlaná v auře něhy. Zdálo se mi, že díky ní intenzivněji vnímám nádheru vybarveného podzimu, prohřála mi den a udělala ho krásnějším. A za to jí děkuji.

Drahé aromačky, můžu vás poprosit o dojmy z pro mě nádherné vůně? Děkuji :-) .

Lucinela 06.11.17 22:37

Gelsomino Nobile (Aqua di Parma)- mandarinka, sladká klementinka, šťavnatá, konečně žádný ostrý citrusový začátek. Téměř okamžitě vstupuje na scénu jasmín, ale jaký, tak autentický, až se mi na chvíli protočily panenky ze strachu, že přicupitá gumová složka. Nádherný, omamný, kvetoucí za horké letní noci, divoce rostoucí, nespoutaný, ničím nepoznamenaný. Dá prostor i ostatním bílým květům, ale spíše, aby ještě více vynikla jeho krása, jsou tam jako jakási stafáž - dává na odiv - já jsem tady - buď mě budeš nosit s grácií, nebo s tebou budu zametat a budeš mě nenávidět. Muže vábí jako bludička, běda tomu, kdo podlehne zlatému jasu, který vyzařuje. Podmanil si mě, cítím v něm záchvěv léta, krásu podzimu, chlad zimy a naději jara a snažím se ho nosit s grácií…

Obrazy L. Afremova mi souzní s vůní.

Biely kvet 06.11.17 23:02

@Lucinela Krááásne si to napísala!!! :rose:

Lucinela 06.11.17 23:21

Děkuji, máš krásnou poličku :rose: . Chypre 1942 mě úplně dostala, mám pocit, že ji musím mít a umím si představit, že by se stala mou signature.

Biely kvet 07.11.17 08:53

@Lucinela Ďakujem, Chypre 1942 je aj u mňa momentálne na prvom mieste v rebríčku vôní. :-)

Arome renet 07.11.17 09:32

@Lucinela k Joyeuse Tubéreuse: cítím se v ní moc dobře, je to má Top květinová vůně. Líbí se mi její surovost zeleně na začátku a zároveň vývoj. S Vanilkou a dřevem postupně zjemní. Nic nedrhne, nic nechybí. Téměř dokonalá. Na jaře mi přišla, že je ideální pro sluneční dny. Teď v chladu s ní vanilka a má kůže dělají taková kouzla, že jindy už nemůže být lepší :hug:

Tanulik 07.11.17 10:56

@Arome renet Ďakujem za názor , ja netrpezlivo čakám na dojmy z tejto vone , lebo som tušila , že bude krásna … nech sa ti príjemne nosí ! :-*

Tanulik 07.11.17 11:01

@Lucinela Aj Tebe ďakujem za dojem a pocit z vone Joyese Tubéreuse a teším sa , že aj Gelsomino Nobile Ti učarila . Krásne dni s novými voňami ! :-*

Arome renet 07.11.17 11:11

@Tanulik děkuji :inlove: vůně je krásná,úplně jiná, než na co jsem zvyklá.

Tanulik 07.11.17 11:17

@arome renetVerím , ja som blbec , že som sa nedala na porcovanie … no moja chyba . :cry:

Stránka:  « Předchozí 1 3443 3444 3445 3446 3447 3448 3449 3450 3451 3452 3453 3454 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama