Co jste dneska zkoušely?

Reklama

milacka 02.03.18 14:27
@Marusia píše:
@milacka ,aj ja som ju už skúšala viac krát a vonia mi stále lepšie. Určite mi pristane na poličke :inlove: .

Typický Mugler. Buď miluješ alebo nenávidíš. My sme v prvej kategórii, občas mám aj ja šťastie, že sa na mne kontroverzná vôňa veľmi príjemne rozloží.

Jitka77 02.03.18 14:35

@milacka Díky za přiblížení, zní to zajímavě. Podívám se, jestli ji už někde mají… FAnn by mohl :think:

milacka 02.03.18 14:38

@Jitka77 Ešte nie je vo Fann, bude čoskoro. Neviem, prečo je fotka otočená, keď na ňu kliknem, je v poriadku :think:

Jitka77 02.03.18 15:58

@milacka Ach jo, to je napínání s novinkami… V Brně mi ve FAnn třeba taky řekli, že vůbec nebudou mít novou Angel Muse EdT :palecdolu:

Jinak mě těší, že se ti líbí Aura!

Aromaterapie 02.03.18 19:25

@Jitka77 Muse edt mají v Marionaud. Dneska jsem ji tam zkoušela a totálně se zamilovala :-) .

Danilejka 02.03.18 19:51

@Aromaterapie taky jsem zvědavá, jak se jeví :-)

Aromaterapie 02.03.18 20:20

@Misha17 @Danilejka Je nádherný :hug: .Je podobný klasickému,ale tenhle je na začátku svěžejší. Klasický je na mě takový hořko-sladký a tenhle sladce krémový,víc uhlazenější. Oříškový krém a smetana.Furt mám ruku u nosu :-) .

Dayyo 02.03.18 20:45

@Aromaterapie hmmm…tak to jsem taky moc zvědavá, protože já jsem právě nedávno objevila krásu Angel Muse z 2016…nechápu, jak to , že jsem ji tak nějak přehlížela.....je moc příjemná a krásná :srdce:

Aromaterapie 02.03.18 20:51

@Dayyo Toho já jsem už objevila hned jak se objevil :-) .A ten edt se mi líbí snad ještě víc :inlove: .

Lucinela 03.03.18 15:10

Girl of Now (Ellie Saab) - představovala jsem si zcela jinou vůni, spíše jarní rozjásanou, nicméně vnímám ji jako chumlací kašmírovou zimní vůni. V úvodu mám sladkou hruštičku, citrusové plody voní v místnosti jako o vánocích a právě loupu mandle, hořké slupky stranou, hladké bílé sladké oblázky občas zobnu, cítím je výrazně, upíjím k tomu jemný likér - karamelový - nevím to úplně přesně, ale pokud je Baileys karamelový, tak asi ten. Mrzí mě, že pistácie mi zcela překryly mandle (které mám moc ráda), ale mám nejasný dojem, že dát dohromady mandle a pistácie je velmi nelehký úkol. Vůně je krémová, hladká s nadprůměrnou výdrží - komu se líbí vůně typu Manifesto L´Elixir (ale ta je na mně moc vlezlá), honem kupujte, dokud je mrazivo.

Arome renet 03.03.18 15:15

@Lucinela na té vůni něco bude, nějak moc se o ní mluví :-) dle tvého pěkného popisu by se mi mohla líbit. Už jsem četla i názor sladká a bez mandlí. Musím vyzkoušet 8-)

Lucinela 03.03.18 15:34

@Arome renet
Ona není ani tak moc sladká, spíše je taková lineární - většina hrušku neuvádí, ale ji mám hned, když přičichnu k flakónku a ty mandle tam jsou - ne třeba namleté, ale právě proto mi evokují vánoční vzpomínku na loupání mandlí, kdy voní jemně. A spíše je na mě fakt výrazně chumlací, ale není to deka, která dusí :lol: . Ale na mně obecně vyznívají vůně E. Saab hezky, přitom vím, že nás není moc :-) .
Ještě mě napadlo, že jsem si ji představovala spíše jako Le Plus Beau Jour de ma Vie v mainstreamové podobě, která se doufám jednou naplní, ale tu vnímám jarně, hodně podobně jako Domenica, sladká vůbec, to je pro mě vůně slavnosti, intimní, tam jsou ty mandle opravdu zřetelné.

Lucinela 03.03.18 15:39

@milacka
Já musím znovu tu Auru důkladně otestovat, zelený přívěsek v této barvě mám :-) .

Stránka:  « Předchozí 1 3473 3474 3475 3476 3477 3478 3479 3480 3481 3482 3483 3513 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama