Co jste dneska zkoušely?

Hanka H 11.01.19 17:09
@Lucinela píše: . Vždycky kulím oči jak řešíte, kolik parfémů máte a nemůžete spotřebovat. Já v zimě některé lehčí vůně nemám problém vypotřebovat celé množství za měsíc - 50 ml a jednou i stovka padla ;-) ;-) ;-) .

:lol: :lol: :lol: To je má spotřeba téměř za pětiletku!

Misha17 11.01.19 18:03

@Lucinela jaj to by sa aj mne zislo, dat 50-100 ml za mesiac dole :-) ale v zime nosim sladke vone a keby na seba nacmrndam tolko Angela, LPRN Couture alebo Battita tak ma asi z kanclu rovno vykazu :lol: ale je pravda, ze v lete mi to ide rychlejsie, tie lahsie vone mam tendenciu prestriekavat a hlavne v teple sa mi vona doslova odpari z koze. Taku Wild fruits som si kupila 120 ml flakon a po jednom lete bola polka fuc. A to som nosila aj ine vone.

Lucinela 12.01.19 20:56

@Misha17 @Hanka H
Já vás chápu, sama sebe překvapuji, ale fakt je to tak. V létě voním, voním hodně a když tady skuhráte, že se všechno rozpadá, na mně to konečně voní. Už mi to tak nějak docvaklo, proč byly holky v šoku, když jsem psala, jak krásně se na mně v létě rozložil Taj al Arab (ale ten i v zimě dokáže divy) ;-) .
Ale k věci, zkoušela jsem moc pěknou věc od Nobile 1942. Je to vůně lehounká, pro mě jasně letní, raději podotýkám dopředu :-D .
Pojďme se zasnít… Perdizione - je slunné léto, horky den dospěl do své druhé poloviny. Jen si tak hraji, pobíhám v bílých plátěných šatech po vylidněné pláži. Z dálky voní odkvétající pomerančové květy… Vezmu do ruky kus dřeva, které vyplavilo moře a zkouším najít všechny vůně, kterými nasáklo. Sladká vlhkost, když se soustředím ještě trochu, voní po vlhkém vanilkovém pudru. Když uschne, je to prach ze sochy ženy, kterou vytesává svalnatý, sluncem ošlehaný muž, do čela mu padá patka černých vlasů… Má rozepnutou lněnou košili a voní po levanduli.
Ta vůně jiskří, je pohodová,evokuje léto a volnost. Zkuste si ji namalovat :-) .

Renusatko 12.01.19 21:25
@Lucinela píše:
Vždycky kulím oči jak řešíte, kolik parfémů máte a nemůžete spotřebovat. Já v zimě některé lehčí vůně nemám problém vypotřebovat celé množství za měsíc - 50 ml a jednou i stovka padla ;-) ;-) ;-) .

Já zas kulím oči, když vidím, že někdo dá 10 střiků parfému a jde do práce. Napřed bych udusila sama sebe, potom celou tramvaj a v závěru každého, kdo mi vleze do ordinace :lol: Já mám asi extrémní čich. I dva střiky cítím naprosto výrazně a celý den.

mmaat 13.01.19 00:28
@Renusatko píše:
Já zas kulím oči, když vidím, že někdo dá 10 střiků parfému a jde do práce.

To jsem já. :oops:

Lucinela 13.01.19 10:19

@Renusatko @mmaat
Mám to prostě v těch mrazech tak. Věřte, že ani mě nebaví, když si dám šest střiku LVEB Absolue a kolega řekne - hezky voníš, tak něžně. Moje pokožka to prostě vstřebává :cert: . Takže fakt nikoho nedusím, a sebe cítím po nástřiku. U jiných pokožek identifikuji okamžitě. Testuji většinou na svetru z angorské vlny, nebo na dceři, je skvělý figurant. Co ale na mně zafungovalo v poslední době skvěle, byl Ruský čaj :palec: . Ten jsem si užívala. Ostatně je to myslím poznat na mých recenzích. Co na mě nádherně drží a rozvíjí se, jsou všechny vůně „suché pudrové“. Táňa tady psala, že Venice má malou výdrž. Na mě úžasná jemná vůně. Líbí se mi teď Valentina Poudre, jsem těžce nahlodána. Teint de Neige je jistota :palec: . Asi tímto hledám tu nejsušší pudrovku na světě, co je pro mě Montalka, ale tu okolí fakt nedává. Chtěla bych tam tu přítulnost, ale tu kůže vsákne a vyplivne prášek :lol: . Co na mně fakt drží skvěle a cítím se i já úžasně, je La Tosca (Xerjoff)). Ale ta cena 8-O .

Renusatko 13.01.19 12:39

@mmaat :lol: Tak na jiných mi to nijak nevadí, pokud to není nějaká hrůza :lol: . Sama bych s tím nemohla celý den žít.

mimi 13.01.19 12:40

Vcera som zbehla do parfumerie, kupit darcekovu poukazku pre kolegynu, a pri tej prilezitosti niektore novsie vone ovonala. Neviem, ci som mala „stastie“, ale boli same genericke vodicky, bud na styl.sbiezo ovoceniek alebo avonovskych, nie sladaren, ale kvazikorenoste zimnejsie. Nie toto naozaj nemusim :think: . Jedine, co ma oslovilo, tak bola znacka Eisenberg. Tie vone este pojdem vyskusat.

mmaat 13.01.19 18:35

@Renusatko okolí si nestěžuje. :-D Dřív jsem se taky voněla míň.

alibi 14.01.19 23:38

@mmaat já už dávám taky 6-8 střiků, dřív jen dva :D

Eunika 16.01.19 11:52

Boucheron Vanille de Zanzibar,

pro mě převeliké zklamání, podle složení jsem měla o vůni jinou představu. Mandarinka nikde, moje milovaná hruška nikde…, jenom divná 8-O vanilka. Vanilku mám moc ráda, ale tahle není ta sytá a čarovná, je jakoby zředěná. Vůně je lineární, pro mě nezajímavá, prostě nuda. :-(
U mě padá do škatulky zadarmo drahá.

Hanka H 16.01.19 12:35
@Eunika píše: Boucheron Vanille de Zanzibar, …
U mě padá do škatulky zadarmo drahá.

Pěkné :lol: :lol: :lol: !

Medojedka 16.01.19 14:14

Jsem sama, kdo vnímá Porporu (T. Terenzi) jako bulharskou růži naloženou v Soir de Lune?? :think: :nevim:

lilithc 16.01.19 17:11

Dnes mi přišel Shalimar Souffle de Lumière a jsem těžce na rozpacích..V první chvíli mě udeřila do nosu nálož pepře,který ve složení není uveden.Tahle fáze trvala asi půl hodiny a ještě teď po dvou hodinách tam prosvítá.Vanilka nikde,citrusy,které tam mají jiní nemám vůbec.Nesměle postupuje na povrch jasmín. To ani není jako Shalimar.Při prvním nástřiku mi připomněl Caron Parfum Sacré.Nyní s odstupem času je podobnost menší ale stále tam je. S šouflíkem to nemá společného lautr nic.

Stránka:  « Předchozí 1 3552 3553 3554 3555 3556 3557 3558 3559 3560 3561 3562 3570 Další »
Váš příspěvek