Co jste dneska zkoušely?

Korsicanka 09.01.19 10:31

@Hanka H Není špatná ani v teple, ale je fakt, že jí něco chybí :think: Alespoň v mém nose. Zato 3 jejich barevné vůně - další exclusivky - Rudis, Shamal a Malìa - jsou ulítlé daleko více :-D A mně se to líbí! :srdce:

alibi 09.01.19 11:50

@Hanka H popis barvitý :palec:
já ji mám víc kompotovou. a ano, v teple se rozvine víc

Beverly 09.01.19 12:14

@Hanka H
Napsalas to krásně, Hani. Musím bohužel konstatovat, že nejsem zvlášť nadšená ani z jedné vůně značky. Mám to tak často - většina nebo nic. Ale díky tobě si aspoň můžu procvičovat nos :kytka:

Hanka H 09.01.19 23:47

@Beverly Díky :kytka: ! Mně se zdají dost přemrštěné ceny - trochu jako „niche pro niche“.
@alibi Teď jsem si přečetla Tvůj popis u „sousedů“ - v mnohém jsme se, jak vidím, shodly :think:.

alibi 10.01.19 00:14

@Hanka H ano, shodly. A od doby, co jsem odmítla tebou nabízený Sacrebleu Intens, že do slepýše nejdu, a pozdeji ji vyzkoušela ze vzorku a tloukla hlavou o stěnu kvůli promarněné příležitosti, nebo díky tobě objevila krásu Alambaru, mám pocit, že se shodneme dost často :)

Hanka H 10.01.19 11:57

@alibi Přemýšlím, jestli je horší nevydařený slepák, nebo promarněná příležitost získat skvost :-D !

hafik 10.01.19 13:32

@Hanka H Bodejť by tady někdo byl, když chodíte uličnice k " sousedům " :-P :-P

Biely kvet 10.01.19 14:59
@Hanka H píše:
@alibi Přemýšlím, jestli je horší nevydařený slepák, nebo promarněná příležitost získat skvost :-D !

To je otázka! Musím sa zamyslieť… :think: ;-)

alibi 10.01.19 15:20

@Hanka H @Biely kvet já nad tím přemýšlím taky a neumím se rozhodnout 8-)

Lucinela 11.01.19 11:35

@MagnolieS
Rose d´Arabie skutečně v zimě trpí, zkusila jsem to a odložila na léto :-) . Přímá úměra - čím větší teplo, tím krásnější Rose d´Arabie. Ale střídmě, střídmě. Málem jsem zabila :lol: .
Zkoušela jsem letmo, ale stačí to na lásku:

I - III Russian Tea (Masque Fragrance Milano)- ruský čaj jsem pila ze samovaru přímo v Moskvě na ministerstvu obchodu. Chtěli nám udělat zážitek a taky byl. Úplně mi běží film, mladá vykulená holka, tváří se jako světačka, pyšná na svou plynnou ruštinu a kožich z lišky, který se nějak podezřele brzy rozpadal. Očekávání v očích, co všechno jí ještě život přinese, vždyť v tom světě „byznysu“ zažívá tolik dobrodružství… K čaji patří marmeláda, myslím, že tehdy jsem jí vnímala příjemně sladkokyselou, tady ji mám malinovou s přídavkem rybízu. Pod kotlem se topí březovým dřevem, je vlhké a voní. Je to trochu lektvar, bylinky, sušené ovoce neznámého druhu. Otevřou se dveře a dovnitř vrazí studený vítr a rozptýlí dojem suchého, chvílemi až nedýchatelného suchého vzduchu. Tak ještě sedíme, popíjíme, vůně v místnosti se uklidňuje, je zřetelně malinová (mám tam pořád tu marmeládu, ale bez sladkosti) a kde se vzala vůně mé milované imortelky, nechápu, ale najednou je jich hodně, je všude a to mě dostalo. Patří mi svět… Pánové dávají lejstra do svých kožených kufříků a chystáme se do víru moskevského večera a noci a to bude jízda… A to se převoním něčím prudce sexy - co já vlastně v té době měla :think: . Nejvíc sexy by v té době asi byl moschus, takže olejíček, z toho pánové šli do kolen.

Pozn. A to jsem se jí tak bála ;-) . Je nádherný tento čaj, jen se bojím, že okolí ho neocení, ba naopak pohaní a mně je to v poslední době tak nějak líto.

fegitah 11.01.19 12:32
@Lucinela píše:
@MagnolieS
Rose d´Arabie skutečně v zimě trpí, zkusila jsem to a odložila na léto :-) . Přímá úměra - čím větší teplo, tím krásnější Rose d´Arabie. Ale střídmě, střídmě. Málem jsem zabila :lol: .

Moje růže taky zkomírají :-( , potvrzuji Rose d´Arabii, v Porpoře se růže začala schovávat za pačuli, z Astoory zmizela pro jistotu úplně atd. Jedinou výjimkou je Flamenco, tam mám sytou rudou růži ještě druhý den. Růžím patří léto a naopak, alespoň v mém případě. :rose: 8-)

Krásná recenze na ruský čaj! :rose: Já bych Ti vůni určitě pochválila, kdybychom se potkaly. :-) :hug:

Hanka H 11.01.19 12:45

@Lucinela Krásná recenze na RČ - nosím občas, i „mezi lidi“ :-D , s ještě se mi nestalo, že by někdo pohaněl …
K těm růžím - mám to trochu jinak než Ty i Ivonna @fegitah - Rose d'Arabie voní v zimě spolehlivě a růže tam nikam neutíká, stejně tak jako v Porpoře. V Astooře ji moc nemám a zjistila jsem, že asi ani pro mě nebude :think: - zato nedávno na Ivonně voněla přímo nádherně - nebyla tam tedy přímo růže, ale celá ta vůně byla taková „krásně přidrzlá“. Vyloženě zimní růži mám v Cabaretu - ten by mi v teple nesedl. Flamenco je úžasný mix všeho krásného - teď v zimě dokáže divy, uvidíme v létě. A to nastane hlavní sezóna pro POAL.
Růžím zdar! :rose: :inlove: !

fegitah 11.01.19 13:11

@Hanka H Hanko, ty máš teplejší kůži, přesněji, máš teplejší kůži, než já. Tak jsou na Tobě růže asi víc spokojené. :hug: :lol:
Jo, Astoora je krásná i bez té růže :orange:

Lucinela 11.01.19 17:05

@fegitah
Teplejší kůže - to mě nenapadlo :think: . Ale já jsem studená, mám nízký tlak, taková bzdinka. Ráno se sprchuji horkou, studenou, skotské střiky :lol: . Zakočím to instinktivně horkou a stříkám na celé tělo a stejně teď v zimě nikdo nic nechválí :cert: . Asi by to chtělo podpořit tělovým mlékem. Jsem i suchá, prostě zadarmo drahá. Vždycky kulím oči jak řešíte, kolik parfémů máte a nemůžete spotřebovat. Já v zimě některé lehčí vůně nemám problém vypotřebovat celé množství za měsíc - 50 ml a jednou i stovka padla ;-) ;-) ;-) .

Stránka:  « Předchozí 1 3548 3549 3550 3551 3552 3553 3554 3555 3556 3557 3558 Další »
Váš příspěvek