Co jste dneska zkoušely?

Hanka H 6.1.19 22:45

@Lucinela Zkoušela jsem ji teď o Vánocích a je skvělá. Řekla bych, že jejím obdobím bude nastupující i pokročilé jaro, možná že překvapí i v teple. A také nedeštivý podzim jí bude slušet - tak nějak se mi k ní hodí spíše trochu větrné a sušší počasí, na obloze se mohou klidně honit mraky … ;-)

fegitah 6.1.19 22:54

@Hanka H
Krásná recenze, Porporu jsi vystihla dokonale! :rose:

alibi 6.1.19 23:32

@Hanka H Hanko, tvá recenze je tak krásná, že Porporu raději nechci ani zkoušet, z bezpečnostních důvodu, abych ji náhodou potom nepotřebovala

Hanka H 6.1.19 23:34

@alibi Díky :rose: ! A dobře děláš, že nezkoušíš - pak už není úniku :lol: !

alibi 6.1.19 23:36

@Hanka H jdu se navonet Une Rose Chyprée, ať mi přestane cukat ruka :D

Magnolie1 7.1.19 07:59

@Hanka H říkala jsem si, že zauvažuji, ale koukám, že pozdě jsem se rozhoupala. Nevadí. :lol:

Lucinela 7.1.19 09:17

@Hanka H
A jestli se nepletu, už je rozmedvěděná :-? . Inu, ušetřím :lol: . Ty tvoje sugestivní recenze :cert: . Já jedu v poslední době na šanelovské vlně, hodně se mi líbí Venice - psala jsem tady o ní - byla hezká i v zimě. Je to taková solidní, dobře vystavěna typická „šanelka“, ale to myslím není tvůj šálek čaje :-) .
A ještě k růžím - voněla jsem se teď Rose d´Arabie (jsem šťastná, že jsem sehnala odstřik díky dobré duši) a nechávám ji fakt na tropy, já ji ani téměř necítím, vůbec se nerozvíjí, arabkám sluší teplo. Z růží je teď nádherná Coco (tedy pro mě :-* ).

Hanka H 7.1.19 11:04

@Magnolie1 @Lucinela 20 ml Porpory si zamluvila @renééééé, ale následně nepotvrdila. Během dneška objednám, a pokud by zůstalo i po několika dnech volné, dám vědět SZ.
@Lucinela ad Rose d'Arabie - také jsem ukořistila podíl, ale měla jsem vzít víc :lol: - voní úžasně intenzivně (tak intenzivně, že by to v létě bylo až příliš :think: ), a ještě krásněji se rozvoněla na synovi - a tudíž jsem o část přišla :lol: - to je ta opičí mateřská láska :lol: :lol: :lol: . Coco mě nijak nezaujala - ale já obecně značku (až na ikony a ex řadu) nedávám - na mně se třeba CoCo M tak rozesmrděla :pudl: , že jsem se nemohla dočkat návratu ke zdroji vody a mýdla.

Magnolie1 7.1.19 12:12

@Hanka H opičí láska mi není tak cizí :lol: :lol: :lol: , pokud někdo odřekne, hlásím se jako náhradník :hug:

fegitah 7.1.19 18:49

@Magnolie1 Petro, kdyby na Tebe Porpora nezbyla, ujmu se Tě. :-)

https://www.arome.cz/…rait-156844/

Magnolie1 7.1.19 19:54

@fegitah to budu moc ráda, jsi hodná. Jen mi ten odkaz nejde otevřít, tedy jde, ale je tam prázdná stránka.

Magnolie1 7.1.19 19:56
@Magnolie1 píše:
@fegitah to budu moc ráda, jsi hodná. Jen mi ten odkaz nejde otevřít, tedy jde, ale je tam prázdná stránka.

P.S. Už to vidím, inzerce, já vlastně se do inzerce dostanu jen z práce, z domova ne, tady má dcera PC nějak jinak nastavený.

Magnolie1 7.1.19 19:59

@hafik už mi to došlo, odbklokla jsem tu něco, snad nedostanu vynadáno. A nabídku vidím. Děkuji.

hafik 7.1.19 20:05

@Magnolie1 Není zač :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 3549 3550 3551 3552 3553 3554 3555 3556 3557 3558 3559 3608 Další »
Váš příspěvek