Co jste dneska zkoušely?

alibi 09.07.19 13:46

@Hanka H já měla podezření. protože ten „chlívek“ jsi vůbec nezmiňovala a já ho tam mám od začátku do konce. ještě, žes nekoupila celý flakon, to by bylo potom velké zklamání

mmaat 09.07.19 17:09

Rose Ishtar: Bože, co jsem si myslela, když jsem si tohle objednala? Naštěstí jen vzorek. :oops: Když se mrknu na složení, tak je to přesně to, jak to cítím - růžový chlíveček. :poblion: Jako když čekáte na prvním rande rudou růži a dostanete ji, jenže ten, co vám ji přinesl, strávil předtím čtyři hodiny v přeplněném vlaku, venku je pětatřicet stupňů, on má na sobě dederonovou košili a vlněný oblek. Za růži zdvořile poděkujete a raději rychle prchnete. Jenže ten propocený odér se za vámi táhne jako… no jako smrad. Ať k té růži čicháte, jak chcete, pořád je z ní cítit ten, co vám ji daroval. Růže letí do popelnice, ale vyvětrat se to pořád nedá.

chimaera 09.07.19 17:20

@mmaat Vítej zpět:D A v plné formě, jak koukám:) Až bude chvilka, pohledám svůj vzorek, mám takový dojem, že na něj ještě nedošlo (ale jasmín má velká očekávání nenaplnil).

mmaat 09.07.19 17:24

@chimaera díky, nevím, jestli tady je složení správně, vidím růži, tonku, pačuli a guajakové dřevo. Podle toho bych si to neobjednala, na notinu museli mít uvedené jiné složení. Nebo jsem se definitivně zbláznila…

mmaat 09.07.19 17:27

No jasně, na notinu je úplně jiné složení, žádný guajak, ale santal, navíc vanilka, pižmo, bergamot.

chimaera 09.07.19 17:43

@mmaat No jo, když oni ho nejspíš vzali z ofi stránek… :think:

Korsicanka 09.07.19 17:54

@mmaat Nevím, zda ho nemáš zkažený - ovoňovala jsem od alibi a byla to pěkná a hlavně neškodná růže :think:

lilithc 09.07.19 18:15

@mmaat Díky za recenzi.Píšeš hezké recenze a já mám u tebe nejraději ty,které „sepsuješ“ :-) Tahle je asi ještě lepší než na Annick Goutal,ve které vodník hází shnilé fíky. :lol:

alibi 09.07.19 18:33

@mmaat parádní recenze :D
mi se Rose Ishtar líbila, možná tam nějaký ten oudový nádech byl, jako u všeho od Ranja J, ale nijak výrazný :think:

mmaat 09.07.19 18:45

@Korsicanka @lilithc @alibi Holky, díky. :lol: Já vám nevím, možná ten vzorek fakt není v nejlepší kondici. Nebo dnes nemám svůj den, zkusím ještě jindy.

mmaat 09.07.19 18:52

Huitème Art - Liquer Charnelle: Tak tohle taky nebude úplně pro mě. Kdo by si pro posezení se sklenkou koňaku a dýmkou naplněnou kvalitním tabákem vybral rozkvetlou lípu? Já tedy ne, přiznávám, že lípu ve vůních ráda nemám, ale na druhou stranu je to zajímavá kombinace. Když se vůně usadí, už se mi líbí, lípa vyvane a zbude jen ten koňak a čerstvý tabák.

mimi 11.07.19 12:47

Zbavujem sa predsudku o arabskych vonach v lete :rose: . Este vlani na jesen som objednala par vzoriek z Anabisu. Isla som hlavne po muskovych vonach. Najviac ma oslovil White musk. Jednu zo vzoriek som darovala kolegyni, ktora bola nadsena a zvysne putovali do policky. Cez zimu som ich otestovala a zavrela naspat, nieco mi tam prekazalo. Minuly tyzden som ich znovu vytiahla a testovala. Boli to: Al Rehab Musk Al Aroosah, Naseem Musk Abyad a Khalis Musk. A teda sanka mi padla ako sa rozvinuli prave v teple. Ziadne prehnane korenie, sladkost, ci dusivost. Uprimne priznavam, ze jednotlive zlozky nerozoznam, len ten musk, ale najdlhsie som testovala druhu v poradi, na zapasti olej vydrzal az do druheho dna, je to jemne sladka „tepla“ vona, akoby som tam citila nejake ovocie? Mozno. Oproti tomu je Khalis „studensia“ vona. Este ich budem v nasledujucich dnoch testovat a porovnavat. Takze, ak kupovat a testovat „arabky“ tak urcite v lete. Tieto urcite nie su dusive, len ich treba nechat chvilku rozvinut. Skoda len, ze s mojou alergiou mozem dat vonu len na zapastie a oblecenie, co pri olejoch nejde, ale na krk v ziadnom pripade, to sa osypem. :think:
Takze uz mam vytypovane aj dalsie, ktore asi objednam na vyskusanie :-)

Hermesfan 11.07.19 13:28

@mimi

nádherná je aj Musc Medina od El Nabil, skúšala si?

alibi 11.07.19 13:46

@mimi souhlasím, v teple ukážou, co umí.
momentálně jsem rychlým výběrem z asi deseti vzorků vybrala ty co mi voní - a testuji Musc Adem, Musc Khaliji a Flower of Soudan

Stránka:  « Předchozí 1 3579 3580 3581 3582 3583 3584 3585 3586 3587 3588 3589 3592 Další »
Váš příspěvek