Co jste dneska zkoušely?

mimi 11.07.19 15:38

@Hermesfan @alibi žiaľ, nepoznam ani jednu z vymenovanych. Ale je tam musk v názve, tak na to letím ako „osa na med“ :inlove:
Tieto, čo mám, to bola moja prvá objednávka arabiek. Budú aj ďalšie objednávky, mám už vyhliadnuté, len sa musím trochu ovládať, lebo som urobila tento rok nejaký ten nákup (dva) vôní naslepo a netrafila som sa, jedna vôňa putovala švagrinej a z druhej robím kolegyniam odstreky. Tak som si povedala, že sem-tam vzorky môžu byť, inak celý flakón až po riadnom otestovaní. 8-)
Uvidím do konca leta, či sa ovládnem, alebo nie :lol:

Hanka H 11.07.19 22:34

Také jedu v arabkách ;-)

Asgharali Baheej EdP

Nečekaný (vzhledem ke složení a k doporučujícím větám o „svěží citrusovce“) začátek - něco ostře ovocného se skořicí a karamelem v zádech. Brzy se vyloupnou příjemné (marmeládové? kandované?) citrusy s chladným květinovým a bylinným pozadím. Přidají se dřeva a ambra, vůně ztrácí chlad a přechází od sametovosti k pudrovosti, částečně i k prašnosti. V této fázi mi začíná vadit stupňující se sladkost, ve vůni vnímám jistou lízátkovost, či dokonce ulepenost. Horký letní den bych v ní asi nechtěla zažít. Dobrá zpráva pro odpůrce oudu - ani stopa!

Makkaj Ahala EdP

Nejprve jablečný ocet, potom chladný koktejl namíchaný z široké citrusové rodiny. Prosazují se trpké a nahořklé tóny zeleného čaje, jasmín je chladivý a tak neindolický, až mu vlastně nevěřím. Chvíli vůně působí kovově, neosobně, trochu uměle. Napraví to příjemné cedrové dřevo – stáhne odtažitost a přimíchá do vůně potřebnou špetku hebkosti. Zcela jistě kandidát do horka, ale nacházím tam stále něco trochu chemického.

Hanka H 12.07.19 11:04

@alibi Libu, díky - přeci jenom se ještě najdou čtenáři, kteří snahu ocení. Protože když jsem si včera přečetla vzkaz z nástěnky (nebudu jmenovat, zveřejněno v 23:00 ;-) ), popřemýšlela jsem, jestli se na to vlastně nemám úplně :pudl:8-)

chimaera 12.07.19 11:17

@Hanka H Ježkovy zraky, z toho si ale vůbec nic nedělej :hug: ! Já to nějak moc nepochopila - při vší úctě k zakladatelce (a to ji mám moc ráda i z MP), její recenze nejsou ty, co by mi tady za tu víc jak dekádu napsaného utkvěly v paměti jako že bych si z nich vytvořila nějaký dokonalý obrázek :think:

Hanka H 12.07.19 11:24

@chimaera :hug: Já Adiny recenze velmi oceňuji, ale zarazila mě ta další slova … V poslední době se na Arome dost béká, že „to tu není vono“, ale takovéhle plivnutí do tváře všem, kteří mnoho let píšou ..... Tady vyplula na povrch dost nečekaná zloba, nevím, čím jsme si to zasloužili?! :-(

hafik 12.07.19 11:32

@Hanka H Hani, také jsem si na " nástěnce " příspěvek napsaný ve 23h musela přečíst 2×, protože jsem tomu nemohla uvěřit :think: :think: :think:

Nic si z toho nedělej, jen piš recenze dál, Ty to umíš a umí to i další holky :palec: :palec: :palec:

alibi 12.07.19 11:38

@Hanka H @chimaera Hanko to nic, přikládám to rozčarování ze změn po redesignu (a možná už i těch předchozích). Ada má články pěkné, čiší z nich nadšení pro věc, přilákaly mě sem. teď už mám raději jiné recenze, recenze děvčat, které mají podobné „chutě“, nebo se mi líbí jejich styl psaní. a každý styl recenzí je přínosný. tedy až na „krásná vůnička“, nebo omylem zveřejněný blbý dotaz - „kde ji seženu?“ :-D

mimi 12.07.19 13:03

@Hanka H ja si rada precitam recenzie niekoho, kto danu vonu vyskusal a ma cit popisat to tak poeticky :kytka: Neviem pisat take putave recenzie, tak si aspon fantaziu potrenujem pri citani inych. Takze pokracuj v pisani prosim ;-)
Sem na arome som sa dostala pred rokmi uplnou nahodou a nie je den, kedy by som sem aspon nenazrela. Roky som ficala na Adinych recenziach, a potom zacali pribudat ine recenzie a skusenosti s vonami, ako tu alibi pise ze od ludi, ktorí maju podobne parfemove chute, a tak som sa vlastne dotala k vyskusaniu arabiek.
PS: ano, to nove „arome“ som tiez ofrflala, niektore recenzie kozmetky ma dost vytacaju, ale nastastie, tato stranka ma sekciu „diskusia“ 8-)

Jitka77 12.07.19 13:51

Ada psala dobře a tak trochu… didakticky. Myslela na čtenáře. Nebylo v tom mentorování, ale uměla spoustu věcí vysvětlit opravdu pěkně. (Na její texty narážím při brouzdání na Elninu a podle několika, které si pamatuju, myslím, že jsou to věci, které psala původně na Arome.)

Každý má svůj styl a každý čtenář taky ocení jiný způsob podání ;-)

hafik 12.07.19 15:07

@Jitka77 Zrovna od Tebe Jituš moc ráda čtu recenze, píšeš je moc pěkně, hezky se čtou :rose: :rose:

Jitka77 12.07.19 16:25

@hafik Jé, díky :-) Mám spoustu nových vzorků, těším se, až se do nich ponořím.

vlastina9 12.07.19 16:31

@Jitka77 Ano taky si ráda čtu tvoje recenze,fakt skvěle napsané :-) A těším se na další nejen od tebe,ale i od ostatnich aromaček. :kytka:

hafik 12.07.19 17:25

@Jitka77 Těším se na další recenze :palec: :palec: :kytka:

MagnolieS 12.07.19 18:48

@Hanka H :kytka:
Jsi dobrá!! já se svoji povahou bych tu nenapsala už principu ani bž!!
A ta 23 hod. i mě nadzvedla a posléze pobavila :lol: a to Adu nijak nesnižuji, web založila skvělej ve svý době, ne že ne, škoda jeho prodeje neznalým a nezapáleným pro které je to jen a jen přidělená práce na HPP :pudl:

Stránka:  « Předchozí 1 3580 3581 3582 3583 3584 3585 3586 3587 3588 3589 3590 3592 Další »
Váš příspěvek