Co jste dneska zkoušely?

Lucinela 18.1.22 09:39

@Magnolie1
Moc děkuji, Péti :kytka:

Lucinela 19.1.22 16:01

My Ylang (Caron)

Už dlouho se mi nestalo, aby nějaká vůně tak okouzlila zcela prostým lehkonohým způsobem.
My Ylang je žlutá, pro mě až zlatá. Hodně v ní vnímám vůni ylangu, která se na mně krásně krémově rozkládá, květy se lehce zapudrují, ale pořád je v ní takový moderní „šmrnc“. Asi to dělá ovoce, nedokážu si to jinak vysvětlit, nějaký kyselkavý rybíz, ostružiny, nebo něco podobného. Schválně jsem se nedívala na složení, abych se mohla podělit jen o své dojmy.

Připomíná mi místy piškotovou roládu, kterou jenom promažu pikantním džemem a posypu cukrem smíchaným s vanilkou.

Potom se zabalí do zeleného hávu, jako by mávnul proutkem, rozkvetou zelené louky plné konvalinek a asi i jiných, každopádně bílých květů.

Lehce medová, květinově nasládlá, usadí se do vůně luxusního krému a v této podobě trvá a trvá. Na to, že na mně hned tak něco nedrží, tak si říkám, že ta vůně snad byla dělaná pro mě.

Každopádně jsem se zamilovala, bezhlavě, nevidím okolí, jen cítím vůni lehkého ylangu a tuto vůni musím mít na poličce.

Lucinela 25.1.22 13:17

Dneska mě to napadlo, snad jsem ji vystihla.

Suki Essence (Weil)

Ach, Suki, ty jsi problémová holka. Někomu voníš, jinému smrdíš. Nic mezi tím. Mně naštěstí voníš. Dáme si sušené datle a švestky, to my rády a koupíme si jednu růži. Ale pořádnou. Potom posnídáme, bude vločková kaše, sladká jako med. A jsem já to nešika - skořici jsem rozsypala po celé kuchyni, až se z toho rozkýcháme a rozchechtáme. Zajdeme se spolu pomodlit do kostela, protože se to má a jde nám to od srdce. Trochu načichneme kadidlem, ale co už, přestříkneme se nějakou vanilkovou vůni, prý je to čistá vanilka. Je nám to jedno, dáme si sladký tvrdý bonbón, do kterého se dobře kouše a jdeme vstříc slunci.

Magnolie1 25.1.22 13:44

@Lucinela jooo :palec:

Lucinela 25.1.22 13:49

@Magnolie1
Tak to jsem ráda, že ji vnímáme stejně. Nechci, aby byla zapomenuta :-)

Menys 25.1.22 16:00

@Lucinela
Tak to je přesný :palec: , problémová holka nemá chybu, přemýšlím, že pořídím ještě jednu do zásoby :lol:

@Magnolie1
Konečně jsem mohla vyzkoušet pořádně a výdrž má dobrou. Zatím si od rána stále voním ;-)

Magnolie1 25.1.22 16:09

@Menys výdrž je opravdu velmi slušná, jako za ty peníze jsem z ní taky nadšená

Menys 25.1.22 17:04

@Magnolie1

Já taky a ta cena je úplně směšná :palec:

Lucinela 25.1.22 19:51

@Menys
Jsem ráda, že je nás víc v klubu Suki ;-) . Taky uvažuji, že si pořídím ještě jednu, ráda teď po ní sahám a chyběla by mi :hug: .

mmaat 26.1.22 09:26

Suki musím taky brzo vyvětrat! :-D

Dalia 27.1.22 11:44

Infusion d'Iris (2015) - Prada

V dlani svírám starý klíč od branky malé, za níž je svět, v němž všechno je stálé. Ve stinných zákoutích i v ostrůvcích, které koupou se v sluneční záři, tam všude mé sny jsou zvěčněné jak v tajemném snáři. Cítím dech stromů a vůni barevných květů, slyším zpěv ptáků, tak šťastných ve svém letu. Dotknu se kouzelně modrých kosatců a zašeptám jednomu z nich,
že v nuancích modré zazáří světu
a času běh uzamkne v samet své tváře,
že v bezčasí duši mou vezme si k dálnému letu,
za obzor myšlenek,
do dálav vábení modravé záře …
Infusion d'Iris se podobá No.19 Poudré, ale tam kde v Chanelu nastupuje krásný jemně nasládlý pudr, tak Prada odhaluje sladce balzamický tón s lehoučkou gumovou nuancí. Celek navozuje zvláštní meditativní pocit, uklidňuje a svádí ke snění.

mmaat 27.1.22 19:39

@Dalia Krásné. :srdce:

Dalia 27.1.22 19:56

@mmaat Děkuji. :srdce: :-)

Lucinela 28.1.22 11:57

@Dalia
Krásná recenze, Dali. Infusion mám taky moc ráda.

Stránka:  « Předchozí 1 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 3698 3699 3700 3701 3720 Další »
Váš příspěvek