Co jste dneska zkoušely?

Henri 17.2.22 10:25

@Tana1112
Vnímala jsem ji stejně.

Dalia 17.2.22 11:26
@Tanulik píše:
@Tana1112 Ona je to voňa hodne zelená a absolutne nesladká , takže kto má rád iný druh voní , tak nech sa radšej La Tulipe nechytá :lol: Je na hony vzdialená ovocno-kvetinovkám , ale tým , že je tam skutočne cítiť tulipán , frézia , možno aj biela ľalia , tak ja ju radím ku kvetinovému voňavému skvostu . A nemá nič v základe okrem náznaku drevnej zložky , tak sa možno niekomu javí ako surová . Ale každá sme iná a je to dobre , na každom vonia krásne niečo iné . :-*

Já v La Tulipe sladkost vnímám. Takovou pilovou, květinovou, lehce omamnou. A zelenou ji mám jen trochu. Mám v ní také kapky rosy a trochu deště, mokré hlíny. Ale hlavně květiny. :-)

Dalia 17.2.22 11:28
@Tanulik píše:
@Lucinela Áno , La Tulipe vonia ako nádherné tulipánové ráno , také po nočnom teplom daždi , keď naplno rozvoňajú zelené listy aj omamná voňa tulipánových kvetov . Je to surová zeleň , ale plná kvetov . ;-) Sprevádza ma už tri roky a určite s ňou nekončím :-D Nech sa ti tiež krásne nosí . :-*

Toto je krásný popis! :srdce:
Myslím, že LT bude moje stálice.

Lucinela 17.2.22 13:00

@mmaat
Magdi, tebe v ní fakt nevidím vůbec. Ale člověk si ji prostě užije. Já miluji květinové vůně, ale pro mě mi tam chybí na opulentnost, ta zmiňovaná smrt kytkami, kterou tam nemám :lol: . Ale cuká to ve mně ;-) .

Jitka77 17.2.22 13:03

Pro mě byla La Tulipe moc lineární a vytrvalá, taky šla o dům dál. Ale je to krásná vůně a krásné radosti tady :hug:

Magnolie1 17.2.22 13:17

@Lucinela krásná opulentní vůně je podle mě Fracas. Mám doma zbytek, myslím, že ani už vůně není v kondici, používala jsem málo, ale o to víc vroucněji. kdyby někde byla za slušnou cenu, klidně bych j znovu koupila, ač vím, že i málo kdo snese, právě kvůli omamnosti tuberózy.

Dalia 17.2.22 13:28

Byredo La Tulipe

V jarní ráno rozkvetl pán tulipán a je tak pyšný na svůj květ, který pro vílu malou znamenat může celý svět.
Není sám však.
Je kolem tolik těch pyšných pánů, že z krásy jejich až přechází zrak.
Jeden se chlubí sytou červení, druhý je žlutý a další se v bílou něhu promění …
Tolik krás se nabízí v jarní ráno.
To je ten život, kterému říkám své ano.

La Tulipe je půvabná květinová vůně, která kolem sebe šíří dokonalou jarní auru. Rozkvetlé tulipány i něžné frézie, na nichž se v ranních paprscích slunce třpytí kapky rosy a vzduch voní také zemí, kterou v noci zavlažil teplý déšť.

Lucinela 17.2.22 13:56

@Magnolie1
Fracas jsem mnohokrát zkoušela, vlastně ani nevím, proč jsem si ho nikdy nekoupila. Asi finance :think: . Jednu dobu jsem měla moc ráda Visu a Baghari. Teď už šly ceny celkem nahoru, ale Fracas by mi myslím slušel :-)

Lucinela 17.2.22 13:58

@Dalia
Krásné :kytka:

mmaat 17.2.22 14:36

@Tanulik Jasné. :-D
Ale krásná ta vůně je, to bezesporu.

Magnolie1 17.2.22 14:45

@Lucinela o něco mírnější je ten Petit Fracas, pro toho, kdo neunese nálož tuberozy.
Já na Fracas prostě nedám dopustit, pamatuji si jakýsi „šot“ z TV, kde byla Madonna a voněla si své černé sako Fracasem. Škoda, že nikde není…taky bych klikla. On není ani za draho.

Magnolie1 17.2.22 14:47

@Lucinela ona byla pěkná i ta Gardénie od Pigueta, ale čichala jsem ji, je to hodně dlouho, tak ji nemám tolik v paměti

Lucinela 17.2.22 17:43

@Magnolie1
Gardénie by se mi mohla líbit, má mou oblíbenou vanilku a cashmeran. Ale takhle naslepo ani za slušnou cenu to nebudu zkoušet.

https://www.europarfemy.cz/…nia_z382305/?…

Ale zkusila jsem znovu AA Flora Salvagia a líbí se mi čím dál víc. Dneska jsem byla vyfoukaná větrem a celkem zmrzlá a měla jsem v ní nejvíc těch fialek.

Magnolie1 17.2.22 18:06

@Lucinela také v ní mám hlavně fialky

mmaat 17.2.22 18:15

Z Fracasu se mi obracel žaludek, ten nemůžu. Tuberóza a pomerančový květ mi dělají nedobře, tady je obojí. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 3695 3696 3697 3698 3699 3700 3701 3702 3703 3704 3705 3720 Další »
Váš příspěvek