Co jste si dnes koupily?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 823 Další »
pipisek 1.6.10 21:25
Dalia píše:
Tak ta je super! Hrozně se mi líbí. Tento typ čepiček mi zrovna sluší. :D Tak ať si ji pořádně užiješ. :wink:

Tento typ čepiček je jediným !!! typem, který můžu nosit, v každé jiné vypadám jak dement :lol:

Je fakt krásná!

Dalia 1.6.10 21:38

Jo, já taky. Toto a nic jiného. V jiných typech vypadám jako dement na druhou. :mrgreen:

AH64 1.6.10 21:40

jů ta čepička je super :) dobrý kup :)

Gileis 1.6.10 21:43

Mi povídejte. Minulý rok jsem si koupila růžovou čepici - takový klasický tvar, ale byla fakt pěkná, i jsem si myslela, že mi sluší. A brácha mě v ní nazval „rotující bramborou“ :mrgreen: … nevím, kde k takovému přirovnání přišel… (ale od té doby jsem ji už neměla na sobě)

pipisek 1.6.10 21:44
Dalia píše:
Jo, já taky. Toto a nic jiného. V jiných typech vypadám jako dement na druhou. :mrgreen:

Jen si na podzim musím pořídit nějakou hlubší, respektive nějakou, co kryje víc uši, respektive CELÉ uši :P :lol:

Docela hezké mívají v H&M.

pipisek 1.6.10 21:44
Zuza píše:
Mi povídejte. Minulý rok jsem si koupila růžovou čepici - takový klasický tvar, ale byla fakt pěkná, i jsem si myslela, že mi sluší. A brácha mě v ní nazval „rotující bramborou“ :mrgreen: … nevím, kde k takovému přirovnání přišel… (ale od té doby jsem ji už neměla na sobě)

:lol: :lol: :lol: Tak to nemá chybu!

shanin 1.6.10 21:46

Dnes jsem ještě narazila na tady ten klobouček. http://www.etsy.com/…/47484612/cl … linen-with Ten bych moc chtěla. Ale už je trochu dražší. Uvidím, jestli mi vyjde práce… :-)

Luna 1.6.10 21:50

Mně se čepka taky líbí, fakt dobrá!
Já jsem se v Anglii o víkendu nechutně rozšoupla. Kromě parfémů jsem pořídila: nové tenisky (na obrázku), 3 trička, legíny, dvoje náušnice… :D

http://www.cloggs.co.uk/…-black_l.jpg

shanin 1.6.10 22:03

Takové bych taky brala. :-)

Marianna 1.6.10 22:07

Čepičky pěkný, ale když má člověk ofinu (páč bez ofiny vypadám jako debil), tak po sejmutí jakékoli pokrývky z hlavy vypadám jak ulíznutá přežvýkavcem. :roll:

Lalaith 1.6.10 22:09

Čapka je mooc pěkná… Já v takových vypadám bohužel jako idiot, velice často se o tom přesvědčím v obchodech - zkusím, kouknu do zrcadla, leknu se a zase rychle odložím… Spíš mi sluší klobouky - slamáky, ale i pánské, ale nemám žádný :( Chtěla bych nějaký letní se širokou krempou :heart: (k bílé rozevláté sukni, tílku a Champs Elysées :whistle: ovšem jestli nebude léto, tak nemám co řešit :) )

Popelka 2.6.10 07:07
AH64 2.6.10 20:09

Popelko ta vypadá náádherně :)

Alena 2.6.10 22:56

ona nevypadá nádherně, ona je nádherná!!! taky jí mám tam odtud a už jsem přemýšlela, že asi brzo vezmu další :wink:

Kerze 2.6.10 23:10

Rtěnka úúúžasná - škoda, že rtěnky nenosím… :D Tenisky bych taky brala i čepičky - ty nosím ráda a v poslední době jich dost háčkuju…ne sobě, teda, i když uvažuju, že to taky zkusím… :D Tuhle jsem uháčkovala zrovna včera, ale dcera odmítla zapózovat…

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 823 Další »
Váš příspěvek