Co jste si dnes koupily?

Evelina 11.6.10 21:16

Hm… čérešně bych si taky dala, ještě počkám na domácí.
Já dneska chtěla kupovat boty a plavky. Jenže jak nemám na nákupy tu správnou náladu, nic nekoupím. A plavky odkládám na pár dní před dovčou, snad ještě něco zhubnu do té doby (snad…) :)

Popelka 12.6.10 16:54

koupila jsem si opět nový mobil :conf: kdyby se někomu hodil 4 měsíce starý LG KC550 hlaste se :wink:

FlirtBoy 12.6.10 18:40

já boty…další :mrgreen:

Ronna 12.6.10 19:10

Prosciutto crudo. :P

Alena 12.6.10 20:06
popelka píše:
koupila jsem si opět nový mobil :conf: kdyby se někomu hodil 4 měsíce starý LG KC550 hlaste se :wink:

že bych nebyla sama ujetá na mobily? :mrgreen:

LuciaG 12.6.10 20:16

Pekné hrnčeky na Keramických trhoch.

Popelka 13.6.10 11:29
Alena píše:
popelka píše:
že bych nebyla sama ujetá na mobily? :mrgreen:

Aleno takových šílenců je tu myslím dost ,jednou si budu moci otevřít muzeum :wink:

Elvira 13.6.10 11:43

Mě aspoň mobily nechávají v klidu, ale zase se najdou jiné věci…

Smidlik 13.6.10 13:18

Jako např. spodní prádlo :whistle: … jsou z toho další dvě Viktorky.

Evelina 13.6.10 18:25

Letní sandálky se slevou :)

LuciaG 13.6.10 22:57

Opäť na Keramických trhoch: dva krásne náhrdelníky, jedny náušnice, všetko krásna ručná prácička :wink:

zdensy 13.6.10 23:12

Dvoje trhy jsem propásla, resp. do toho vždy něco vlezlo, kde a kdy budou v ČR, popř. SR další?

protea 14.6.10 11:33
LuciaG píše:
Opäť na Keramických trhoch: dva krásne náhrdelníky, jedny náušnice, všetko krásna ručná prácička :wink:

V Pezinku? Tam jsme byli zvaní, ale bohužel nám to nevyšlo…možná bohudík pro moji peněženku 8)

A abych nebyla OT…chtěla jsem kabelku, nakonec jsem si koupila nákupní koš…v ceně té kabelky…téměř :?

Evulik 14.6.10 12:21

Ja som po dlhej dobe kúpila nejaké háby na seba :)

Snehobielu ľahučkú sukňu až po zem a k tomu top na ramienka… to vedro sa už nedalo vydržať v nohaviciach :mrgreen:

LuciaG 14.6.10 14:00
protea píše:
LuciaG píše:

V Pezinku? Tam jsme byli zvaní, ale bohužel nám to nevyšlo…možná bohudík pro moji peněženku 8)

A abych nebyla OT…chtěla jsem kabelku, nakonec jsem si koupila nákupní koš…v ceně té kabelky…téměř :?

Škoda, mohli sme dať voňavé stretko :wink: A tvoja peňaženka by na trhoch naozaj utrpela, moja tiež zakrvácala :mrgreen: Bývajú tam nádherné veci. Bolo tu veľmi veľa predajcov z ČR, mám pocit že snáď aj polovica. Keramické trhy v Pezinku bývajú každý rok o takomto čase. Treba sledovať webku www.pezinok.sk Bývajú tu aj fajn tvorivé dielne pre deti, kde si môžu niečo vymodelovať z hliny prípadne aj na hrnčiarskom kruhu alebo namaľovať si hrnček.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 824 Další »
Váš příspěvek