Co jste si dnes koupily?

Evelina 2.6.10 23:16

Čepičky, kloboučky apod. mám ráda, jen mají negativní vliv na účes :)

Když jsem měla háro na krátko bylo to o moc lepší.

Kerze: moc pěkná práce!

Smidlik 4.6.10 12:25

Jen co přišla výplata, tak jsem si odklikla Victorku, prsenek není nikdy dost :whistle:

Garfield 4.6.10 23:24

Šopla jsem super kárované letní kalhoto-šortky a po dlouhém hledání i tenisky. A dvojnásobnou radost mám z toho, že jsou fakt pohodlné a nohy mám jak v peřince :mrgreen:

shanin 5.6.10 08:43

Kerze: Super čepica!

Garfield: A co máš za tenisky? Já si teď taky musím nějaké koupit. Minulý týden jsem u těch svých prošoupala podrážku a bojím se, že už nikdy neseženu takhle pohodlné (jednak byly superpohodlné, jednak to byla neskutečně výhodná koupě na ebay, byly de facto zadarmo :-)). Většinou jsem si kupovala DC, ale teď se mi nechce vyvalit dva litry za kecky. :-)

Garfield 5.6.10 19:46

Shanin: jsou to nějaké Skills. V životě jsem o té značce neslyšela :mrgreen: , ale a) je měli v Mixeru na Arkádách z 900,– na 490,– b) se mi líbily konečně vzhledově i barevně a za c) mi seděly a neměly tenkou podrážku. Chtěla jsem kecky do města i na delší trasy, prostě na běžné nošení, aby mi z toho po dvaceti metrech nehořely hnáty a tyhle jsou opravdu fajn, ani jsem to nečekala 8) Musím sama sebe poplácat po rameni 8)

shanin 5.6.10 20:03

Tak to gratuluju. :-) Silnější podrážka je u tenisek naprosto zásadní věc. Nechápu, jak můžou lidi chodit v „čínách“ (tj. takové ty kecky typu Converse) - mně by upadly nohy.

Smidlik 5.6.10 23:18

Když vylezlo to sluníčko, tak jsem se pustila do letních nákupů a jsou z toho kraťasy a 3 tílka (taky několik párů náušnic :whistle: ), tak DOUFÁM, že je letos unosím.

rocky 5.6.10 23:22

A já dnes žehličku! :D Žehlí skoro sama

Alena 5.6.10 23:33

já dnes v Orsay utratila 1800.- ( celkem za 5 věcí )… ted večer nahodím mail a v mailu klubové výhody od Orsay - slevy - u pěti věcí to dělá 40 % :bang:

navíc mi tyto maily padají do složky spamy, takže jsem si nechtěně vše aktivně vymazala.. a mám zase hov…

Svatka 5.6.10 23:37

Ne! Nemáš hov… Prostě stalo se. Máš 5 věcí za 1800,– To je dobrý! (pokud to nejsou patery tkaničky do tenisek)

Alena 6.6.10 12:11

no jo, ale mohla jsem si pořídit další várku 5 kousků se 40 % slevou :mrgreen: to bylo myšleno jako že mám ted starou belu :cry:

Lalaith 6.6.10 18:20

Po zjištění, že půjdeme hrát plážový volejbal, jsem si koupila opalovací krém :D A mám z toho radost jak malá holka, protože jsem nikdy v ten správný čas ten opalovák neměla a každé léto jsem se spálila… a teď už se nespálíííím!!! :banana: Faktor 25, tak to se spálení snad nemusím bát…

AH64 6.6.10 21:06

sbírám nože..combaty, klasické, šavle, šakeny, šurikeny a dýky… dneska jsem viděla krásného nového Smith Wessona (na tu značku jsem ujetá) a hodně jsem se rozmýšlela…svádělo mi to. nakonec jsem si koupila novou kontroverzní knihu od Bukowského :mrgreen:

Juana 7.6.10 09:23

Tady bych řádila http://www.fontenille-pataud.com/indexfr.php

ale vzhledem k ceně… bude Rebčák (ale mám spešl požadaveček na rukojeť)

Svatka 9.6.10 21:55
Alena píše:
no jo, ale mohla jsem si pořídit další várku 5 kousků se 40 % slevou :mrgreen: to bylo myšleno jako že mám ted starou belu :cry:

Aleno, to je negativní myšlení!

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 824 Další »
Váš příspěvek