Co právě čtete?

Reklama

Henri 25.07.17 16:09

@Danilejka
JA jsem si zrovna vcera pujcila dalsi knihu ze serie s detektivem Servazem - Kruh. Tesim se.

Hanka H 25.07.17 16:21

@Lucinela Díky za doporučené knížky( Manželé odvedle jsem přečetla) - ale to Jezero bych asi nedala.
Mám přichystanou Třeštíkovou - Osm - dám šanci české detektivce, ale jsem skeptická, a také od Moriarty Poslední výročí
a také Robinson - Poslední anglická královna
@Danilejka Bryndzovy knihy mi připadají trochu mediálně nadhodnocené, ještě tak Dívka v ledu, Noční lovec už byl dost za čarou :think: - ale co čtenář, to názor :-)

inocka 25.07.17 18:57

odporúčam Elenu Ferrante a jej Geniálnu priateľku.
vyšli aj 2 ďalšie pokračovania a v auguste sa začne predávať štvrtá posledná časť.

Danilejka 25.07.17 20:00

@Henri Minier se vlastně vůbec dobře čte :) Servaz je sympaťák.

Doporučím českého Kopřivu a jeho detektivní román Rychlopalba. Z té jsem byla nadšená! To je ironie a sarkasmus pomalu na každé stránce a to já můžu :-)

@Hanka H Je to první knížka, kterou od něj čtu a zatím mě to vůbec nechytlo. Je to takový táhlý :think: Třeštíkovou a Osm jsem přečetla před dvěma týdny a dost mě zklamala. Knihu jsem si koupila a hned jí zase poslala dál. Připadá mi, že v ní vidím dost oholeného Patrika Hartla.
Občas má ale smysl pro humor, to se musí nechat.

Henri 25.07.17 22:28

@Danilejka
To jo, Servaz je velkej sympatak. :-*

Znam jeste jednu nadhodnocenejsi Divku, nez tu v ledu a to tu ve vlaku. :-P

Takovej humbuk kolem - slo to, ale zklamana jsem byla, cekala jsem absolutni pecku.

Danilejka 25.07.17 22:37

@Henri Dívka ve vlaku se mi četla dobře, zápletku jsem sice tušila už v polovině knihy. Ale měla spád.
Mnohem horší bylo spisovatelčino „Do vody“. To je šílená nuda, vycucaná z prstu a opět - velká reklama. Přečetla jsem třetinu a vzdala jsem to.

Arome renet 31.07.17 15:17

S.J.Watson Druhý život

Tana1112 31.07.17 17:25

Graeme Simsion: Projekt manželka. Příjemná, čtivá a vtipná oddychovka :-)

Hanka H 31.07.17 17:48

Liane Moriarty Poslední výročí - ideální letní čtení! Doporučuji!

Lucinela 06.08.17 22:40

Oddychovka, přečtena za jednu noc: https://www.databazeknih.cz/…matku-334223. Bábovky mě taky bavily a teď čtu To prší moře a to už je větší depka, ale chápu, nejsem životem netknuta.

Na Geniální přítelkyni se těším, dostala jsem na ni tip, nemám ráda romána „na pokračování“, tak uvidím.

Teď se chystám na Grossmana - Mít s kým běžet - vzpomněla jsem si na tu knihu, když jsem nedobrovolně uběhla na dovolené 14 km jen kvůli tomu, abych viděla nejstarší maják z roku 1880, o kterém ani nikdo nic pomalu nevěděl :lol: . Nicméně zpětně to hodnotím jako jeden z nejhezčích zážitků z dovolené :palec: .

Danilejka 06.08.17 22:44

Muž jménem Ove - Fredrik Backman

Lucinela 06.08.17 22:54

@Danilejka
Tak to už je klasika, špatná není ani „Babička pozdravuje a omlouvá se“, ale zkrátka už to není ono. Ale za přečtení stojí. Stejně miluji nejvíce „Stará dáma vaří jed“ - to je tak suchý humor - útlá knížka, která je klenotem :palec: .

Danilejka 07.08.17 19:41

@Lucinela Děkuji za tip!
Ani o jedné jsem doposud neslyšela :)

Arome renet 09.08.17 19:56

S.J.Watson Dřív než půjdu spát 8-O dost dobré

Stránka:  « Předchozí 1 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama