Co právě čtete?

Reklama

Lucinela 09.08.17 21:06

@Arome renet
Bohužel jsem viděla jako první film :cry: . Momentálně se chystám na něco těžšího :

https://www.databazeknih.cz/…jicnik-42968

Arome renet 10.08.17 10:33

@Lucinela ještě nejsem úplně na konci, napnutá jsem jak struna,četla jsem skoro do jedné v noci. Ve čtyři mě vzbudila šílená bouřka, tak dnes asi padnu a nedočtu nic.
Na film možná kouknu příležitostně.
Hm, tak to na oddechový čtení nevypadá :think: :mavam:

Bessinka125 10.08.17 11:05

Můj oblíbený humoristický román Zdeny Frýbové Otcem i matkou proti své vůli :-)

Tuto knížku jsem četla už několikrát a vždy po delší odmlce mě stále baví.

Misha17 11.08.17 17:05

Baby, skusala niektora z vas citat historicke fantasy detektivky od Juraja Cervenaka? Pozeram ze knihy maju dobre recenzie, ale vobec ho nepoznam :think:

Hanka H 11.08.17 18:57

@Bessinka125 Knížky Zdeny Frýbové jsou vesměs skvělé!
Pustila jsem se do detektivek domácí provenience -

• Kdo jinému jámu kopá - ztráta času :palecdolu:
  • Osm - jsem cca v jedné třetině, zatím lepší, uvidíme

Chystám se na Kate Morton Ztracený slib - a na tu se fakt těším ;-)

Lenka22 11.08.17 20:52

Červeňákovy historické detektivky jsem četla dvě, líbily se mi, určitě minimálně jsou o stupeň výš než Vondruškovi historické detektivky. Ale nejsou to fantasy, podle mě Červeňák má dvě linie své tvorby - jedna je fantasy (z toho jsem nečetla nic) a druhá linie ty detektivky se Steinem a Barbaričem.

Michele 11.08.17 21:02

Od porodu jedu stale v milych oddychovkach. Zatim louskam Lasku z Parize od Alex Potter.

Verda2 12.08.17 14:26

Dočetla jsem „Manželé odvedle“ a nyní čtu „Zkurvenej příběh“. Obě knihy jsou dobré, doporučuji :palec:

Arome renet 12.08.17 18:04

Dočetla jsem Dřív než půjdu spát a před tím Druhý život od S.J.Watson. Skvělé čtení, určitě doporučuji.
Teď po těch mordech čtu odechovku od Kelly Rimmerové Až budu bez tebe.
A na cestě mám psycho Za zavřenými dveřmi ;-)

Danilejka 12.08.17 20:10

Robert Fulghum

… už hořela, když jsem si do ní lehal

Moje láska už od šestnácti let. Četla jsem jí několikrát a čas od času se k ní ráda vracím. Ostatně jako ke všem Robertovým knížkám :)

Danilejka 12.08.17 20:14

@Hanka H Osm se mi celkem líbila, ale rozuzlení zápletky jsem vytušila velice brzy. Každopádně je fajn, kolik diskutabilních témat do knihy Radka zvládla zakomponovat.

Co se týče příběhu, byly všechny její předchozí knihy čtivější a poutavější.

Biely kvet 13.08.17 13:03

Odporúčam knihu Dáma v zlatom - strhujúci príbeh majstrovského diela Gustava Klimta (tak je uvedené na obálke, ale úplne sa s tým stotožňujem). Autorka Anne - Marie O Conorová.

Biely kvet 13.08.17 13:11

Včera mi prišli knihy z Panta Rhei a boli za smiešne ceny (od 1,50 do 2,60 eur). Od Emile Zolu - Lidská bestie, Štěstí Rougonú, Hřích abbého Moureta, Doktor Pascal (tie posledné tri nadväzujú na seba) a od Victora Huga - Muž, který se směje. Ešte som ich nečítala, potom dám vedieť, aké sú… :-)

Danilejka 13.08.17 17:20

@Biely kvet dívala jsem se předevčírem na film Shot Caller, kde hlavní protagonista čte knihu Lidská bestie a tak jsem si říkala, že jí zkusím taky sehnat. A překvapilo mě, že je na netu za 44,– :-)

Arome renet 14.08.17 21:20
@Michele píše:
Od porodu jedu stale v milych oddychovkach. Zatim louskam Lasku z Parize od Alex Potter.
Četla jsem od ní Není přání jako přání. Vtipné, čtivé a pohodové. Líbilo se mi to :palec:
Stránka:  « Předchozí 1 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama