Co vás dnes neparfémově potěšilo?

Hanka H 28.9.21 22:06

@Magnolie1 Posunula jsem si tuzemský koupací rekord - loni 23., letos 26. září. Každopádně poslední teplé dny mi maximálně vyhovovaly - takhle by mohlo být 90% dní v roce :-D .

Můj muž dnes plaval v ledovém horském rašelinovém jezírku. Ale nechtěl. Přehlídnul poslední schůdek na chodníčku, chvilku balancoval nad hladinou, vypadalo to jako vtipkování, pak se tam rozplácl, já už jsem viděla potápějící se ruku nad bažinou jak v Zemanovi, ale když tam ležel na zádíčkách jak Traja chrobáci a mával ručičkama nožičkama ve vzduchu a bylo jasné, že se už víc nepotopí, tak jsem si ho šla vyfotit. :D Ale zeptala jsem se předtím tedy, protože jsem si nebyla jistá, jak legračně to cítí on. :D Nějací polští turisti ho utíkali vytahovat, ale volal na ně, ať počkají, než si ho manželka vyfotí. :D Měl všechno promočené černým bahnem, tak jsem se vzdala svého pink trička s V-výstřihem, bylo mu zima a trčely mu bradavky, vypadal jak obstarožní gaylord. Do toho mu z kraťasů neustále teklo černá rašelina do bot, no chlámeme se doteď. :D

U auta se převlíknul, ale náhradní boty neměl, tak řídil bosky. Cestou nazpátek jsme se zastavili na nějakém tržišti, byl tam obchod s obuví, šla jsem dovnitř a on tam přišel za mnou - prošla kolem něj prodavačka a úplně nevzrušeně pronesla: „Ďeň dóbry, počebuje pán boty?“ :D ¨
Tak má nové sandálky. :D

Magnolie1 29.9.21 05:55

@frangipani_romana tak to moje včerejší koupání bylo vlastně nudné, jak to čtu :lol:

otakara 29.9.21 09:02
@Lucinela píše:
@Nelly 918
Nádhera, tvé šperky mají duši :rose:

áno, vždy kukám s otvorenou hubou :hug: :hug: :hug:

otakara 29.9.21 09:09
@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana tak to moje včerejší koupání bylo vlastně nudné, jak to čtu :lol:

:-D :-P :-D :-D a ja som pridala príspevok o krásnych šperkoch a nenarolovala som na koniec a čaká ma tu výborná story, na koniec leta ako stvorená.
To ja som sa nekúpala, len som sa opaľovala a aj to slnko fungovalo a urobila som si do kalendára značku, že kedy to bolo, aby som si pamätala, paráda.

otakara 19.10.21 12:23

hurá, ja som znovu vyhrala - dm box a ešte jednu súťaž s vlasovými prípravkami TRESemmé a uterákom :-P

frangipani_romana 18.11.21 10:23

Píšu si na webu Burberry s tím komunikátorem, sháním vyprodanou tužku na oči. Poslala jsem mu číslo produktu a objevilo se:
Wow! I love this Eye colour contour and the smokey effect it gives.
To mi docela udělalo radost, taková pochvala od robota! :-D To je přímo „umělá sociální inteligence“. :-* Ještě mi tam měl dát smajlíka tohoto: :srdce:

Pak se mne pan Robot zeptal, kde bydlím, v které zemi bych si mohla tužtičku vyzvednout, a vzápětí mne potěšil znova, protože myslí na moje zdraví:

However, I regret to inform you that make-up cannot be shipped to Czech Republic, France, Germany, Italy, Poland or Slovakia due to restrictions on certain materials, such as make-up. I appreciate this may be frustrating to hear.

A připojil seznam:
https://uk.burberry.com/…ce/shipping/

Jsem fakt happy, že Evropská Unie je tak obětavá, že zakázala do Česka vozit výrobky z tak průmyslově zaostalé země, jako je Spojené Království a chrání tím zdraví moje i mých blázkých.
A taky moje duševní zdraví, protože samozřejmě se nebudu užírat tím, že Američanky a Angličanky můžou vesele nosit moji oblíbenou tužku, když si můžu být jista, že je to ve finále zabije. :cert:

#loveBruselNoMakeUp

Gorilka 18.11.21 12:51

@frangipani_romana No jo, už nemaj certifikaci.

frangipani_romana 27.11.21 10:00

A jestli mi to někdo překazí, tak :skull_crossbones:️..... Babišu, dávej si pozor!

MagnolieS 29.11.21 11:30

Simona Salátová

Trocha odlehčení se slovenskou stendapičkou :inlove:
V talkshow Petra Marcina https://www.youtube.com/watch?… :-D

U Krause https://www.youtube.com/watch?… :lol:

otakara 29.11.21 11:34

@MagnolieS už budem len ďakovať za pripomenutie :-) , musím si robiť poznámky

o niečo neskôr :lol: :lol: :-D :-D :lol: :lol:

Lucinela 30.11.21 09:30

Už druhý den se cítím dobře, tělo vítězí nad Covidem. Přece jen na tom lehčím průběhu něco bude. Minule jsem se trápila tři týdny. Takže na to připíjím :wine:

otakara 30.11.21 09:33
Renusatko 30.11.21 10:11

@Lucinela Super :srdce: , to je dobře.
Jinak já jsem ráda, že i když jsem přestala cítit, tak jen na 4 dny totálně. Potom se to postupně spravovalo a v pohodě všechny parfémy. Jen teda pořád necítím smrad :lol: , což vypadá, že nevadí, ale je to takovej blbej pocit :think:

Stránka:  « Předchozí 1 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 Další »
Váš příspěvek