Co vás dnes neparfémově potěšilo?

lilithc 16.3.21 21:00

@otakara Ano,my si box kupujeme.S kosmetikou jsem na tom asi jako ty.Na podzim 2019 jsem si v Rossmanu v rámci 1+1 zdarma a nebo 50% mínus nakoupila mnoho rtěnek a lesků a pak přišli se zákazy.
Jinou dekorativní kosmetiku kromě tvářenek už nepoužívám roky.Stačí ty tmavé dlouhé vlasy a většinou rudá rtěnka. :-)

juicypear 30.3.21 19:14

Tak, a abych si pořád nestěžovala, tak mě dnes potěšil krásný slunečný den a jsem šťastná, že už je večer zas dlouho vidět. :-)

teena-s 30.3.21 19:27

Prvních jarních 150 moto km a konečně po zimě vyvenčená pánská Bvlgari Aqva Marine,to se bude spinkat :D

JosefKamil 1.4.21 23:47

Potěšilo mě dnešní počasí a možnost sednout si v restauraci na zahrádce ke kávě. A že se mi podařilo ukořistit poslední krabici Master Blends 3 od Olivy.

MagnolieS 2.4.21 08:20

@JosefKamil Pěkný, jsem si ty doutníky musela najít :inlove: netušila jsem o čem je řeč, kam jsi vyrazil?

JosefKamil 2.4.21 11:26

@MagnolieS
Už jsem někde doporučoval - Tuchoměřice. Je to Ital s českou manželkou, peče vlastní chleba, dělá dobrou pizzu a skvělé mořské potvory, které každý pátek i čerstvé prodává. A v obchůdku vedle restaurace má samé dobroty.

Lucinela 3.5.21 00:00

@JosefKamil
Potěšil jsi mě už jen tou fotografií :-) . Jestli se někdy ocitnu v Tuchoměřicích, určitě nezapomenu navštívit ;-)

Lucinela 3.5.21 00:01

@MagnolieS
Nezapomeň, že jsi v Bohumíně. Baník, p**o, tak si ty provokace nechej až do Prahy :lol: :lol: :lol:

juicypear 8.5.21 17:54

Potěšilo mě, že jsem se konečně dokopala vyplnit na netu to Sčítání lidí. Pořád jsem to odkládala, nechtělo se mi do toho a nakonec to byla otázka jen čtvrthodinky.

Jsem naočkovaná.
Jestli můžete, nechte se píchnout v O2 aréně, jde to tam jak po drátkách, nikde se nečeká, perfektní organizace, celá akce od příchodu do zasednutí do odpočívárny trvala snad 5 minut. Organizují to tam vojáčci, předávají si vás z ruky do ruky, jsou ochotní, nahlas zdraví, usmívají se. Velká pochvala. :palec: Tak ještě aby to fungovalo. :rose:

MagnolieS 16.5.21 17:52

@frangipani_romana Dík za info, já ještě nejsem rozhodnutá :nevim:

@MagnolieS Jojo, to si musí každý sám se sebou vyříkat. Já jsem byla rozhodnutá od začátku. Ale doba postoupila a teď už ta motivace přestává být kvůli zodpovědnosti ke společnosti, ale kvůli zodpovědnosti sám vůči sobě. Jsem zvědavá, kolik lidí se nakonec naočkuje.
Každopádně dnes tam ta nálada byla jako 17.listopadu na Národní. Byli to i přesně ti samí lidi, co to zažili. Zase jsme osvobozovali národ. :)

hafik 17.5.21 19:32

@frangipani_romana Také jsem naočkovaná, chtěla jsem to sama. Byla jsem srovnaná sama se sebou :palec: :palec:

@hafik píše:
@frangipani_romana Také jsem naočkovaná, chtěla jsem to sama. Byla jsem srovnaná sama se sebou :palec: :palec:

:palec:
No ale dnes je mi tak blbě, že si říkám, jestli mne fakt nenačipovali. :robot:

Stránka:  « Předchozí 1 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 Další »
Váš příspěvek