Co vás dnes parfémově rozesmálo?:-)))

A kde to je? Já bych mu něco poslala.

otakara 27.4.21 17:17
@frangipani_romana píše:
A kde to je? Já bych mu něco poslala.
:-*
Henri 27.4.21 17:32

@frangipani_romana
No vida, ja to říkala, že se najdou i lidumilové. Je to v inzerci u pánských parfémů. Dámské taky posíláš? :lol: :andel:

Mám tady hromadu vzorků z nákupů, pro vás asi nezajímavé - nikdo z ných známých už to nechce, nevím jak se toho zbavit, tak mu to ráda pošlu.

mmaat 28.4.21 08:50
Rosa N. 28.4.21 09:08
@mmaat píše:
@porjk :-D

Co.. kde? :upside_down: :butterfly: :blush: :monkey:

edit:

Už jsem to našla!

Jů, kéž by byl z Brna.. a přišel s nůší :choco:

Edit2: Tak jsem mu napsala, a nechytá se, tak z toho asi nic nebude. :-)

MagnolieS 28.4.21 10:05

U mě chtěl koupit vůni, ale nesměla bejt z Elnina, pán je asi znalec 8-O nebo obyčloudil :pudl: kdoví :nevim: divná doba.

nisa1981 19.6.21 07:40

Dnes ma pobavil článok priamo tu na arome. Jak zústat navždy krásna? O francúzkach a striekaní parfému na kabelku. Už vidím ako si niekto strieka na drahú koženú kabelku parfém. Tá slečna čo toto písala zrejme ani netuší , že parfém a slno + koža = flaky. To nehovorím čo tam bolo ešte popísané o ich štýle a malovaní, ale ked sme tam boli jediné ktoré sme boli namalované a oblečené trochu k svetu :-) sme tam boli ja, moja mama, sestra a pár starších francúzskych dám.A ako sme prechádzali mestom, nejako sa mi nezdalo, že by francúzky a francúzi nejako voňali a v obchodáku podobný smrad ako u nás. :-)

otakara 19.6.21 08:32
@nisa1981 píše:
Dnes ma pobavil článok priamo tu na arome. Jak zústat navždy krásna? O francúzkach a striekaní parfému na kabelku. Už vidím ako si niekto strieka na drahú koženú kabelku parfém. Tá slečna čo toto písala zrejme ani netuší , že parfém a slno + koža = flaky. To nehovorím čo tam bolo ešte popísané o ich štýle a malovaní, ale ked sme tam boli jediné ktoré sme boli namalované a oblečené trochu k svetu :-) sme tam boli ja, moja mama, sestra a pár starších francúzskych dám.A ako sme prechádzali mestom, nejako sa mi nezdalo, že by francúzky a francúzi nejako voňali a v obchodáku podobný smrad ako u nás. :-)

:-D :-D
noo, francúzske dámy sú za módne ikony, v obliekaní, vo vôňach, v pití vína, v držaní štíhlej línie, a nikdy inak, baví ma, keď sa príslušníkom určitej krajiny prisudzujú určité vlastnosti či činnosti - pije ako Dán, diskutabilné 8-) , lakomý ako Škót, diskutabilné, ohnivý ako Maďar, holubičí, pohostinný Slovák :-D. Skôr by som prirovnala Slováka ku konzerve a ešte ku kadečomu inému ;-) . Musím však zachovať určité normy diskusie ;-)

Theaa 21.7.21 20:42

Dnes jsem se od srdce musela zasmát recenzi na Heurece, která zněla takto:

Dříve jsem ho měla ,vůně vydržela dlouho.Teď ne, přijde my že je to parfémová voda a ne Eau de parfum

lilithc 21.7.21 21:11

@Theaa Díky,zasmála jsem se taky. :rose: :-)

Theaa 21.7.21 21:48

@lilithc

To ani jinak nelze. :-D

alibi 22.7.21 11:31

@Theaa to je dobrý :D

Theaa 22.7.21 13:28
Stránka:  « Předchozí 1 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Váš příspěvek