Co vás dnes parfémově rozesmálo?:-)))

Verda2 27.12.20 16:45

@lilithc

To potěší :srdce:
Je to krásná klasika.

Lucinela 23.2.21 08:49

Včera mě neskutečně pobavil přítel. On už je horší než já. Mám tu tak na stolku vzorečky. Najednou cítím Metallique. Tak mi říká, že prý to omylem na sebe vylil. Ale že ty „květinky“ úžasně voní a že bych si to měla koupit :lol: :lol: No, mně se taky líbí moc, cena méně. Aldehydovky my rádi :lol:

lilithc 8.3.21 16:09

Chci napsat jak kvalitní vůně nakupujeme v e-shopech. :-) Svetr,který byl navoněný vždy po jednom dni a po dvou střicích třemi vůněmi.První den Shalimar edp,druhý den Lanvin Arpége,třetí den Houbigant Quelques Fleurs Royale jsem hodila do pračky s dalším prádlem.Po praní už když jsem prádlo vytahovala z pračky tak bylo cítit,že to prádlo voní po těch parfémech všechno a ze svetru se to vůbec nevypralo. :-) Schlo to venku ve větru a stejně to nevyvětralo.Svetr jsem pak hodila do octové lázně a ocet ty vůně nepřebil.Svetr stále voní a voní. :lol: A stále jde vystopovat,které vůně to jsou.
Opravdu kvalitní materiál.Pak když někde čtu negativní komentáře na kvalitu vůní z e-shopu tak nechápu.

Lucinela 8.3.21 17:12

@lilithc
No, samé lepší kousky. To musí být ale hezká vůně tohoto trojboje :rose:

Renusatko 9.3.21 12:19

@lilithc Já se takhle nemůžu zbavit nějaké vůně ze šály, tak už to neřeším a jen každé ráno přestříkám :lol:

Makiiii 9.3.21 17:38

@Renusatko Já si takhle jednou na pleteném šálu vytvořila docela solidní miš maš. Ta vůně byla boží.

mmaat 10.3.21 12:22

@Makiiii Mně takhle úžasně voní pásek od hodinek. :-)

Lucinela 10.3.21 12:32

@mmaat
Taky mi voní, to je nádhera :-)

Mám home office, Žaba tady chodí, kočku v náručí, a furt: „Maminko, víš, že ta kočka voní? Maminko, čuchni si, jak ta kočka voní…“ Kroutila jsem hlavou a pak jsem si vzpomněla, že jsem se odpoledne hrozně zlila Musiqua Oud a pak jsem měla celou telekonferenci kočku na za krkem - ona to ode mne normálně chytla. :D

Renusatko 15.4.21 19:42

@frangipani_romana To máš dobrý. U nás je většinou opak. Bože, mami ty ses převoněla a kočka to má na sobě. To ji většinou jen ráno, připravená do práce, vezmu do náruče a odnesu z kuchyně. :-?

otakara 16.4.21 09:15

@frangipani_romana @Renusatko :-D :-D :palec: ja si myslím, že kočky zbožňujú vône, niektoré viac, niektoré menej a keby mohli, mali by každá svoju poličku :think: . Ináč, ja mám vôňu tiež na hodinkách, aj kovový náramok na nich si drží vôňu a rovnako kožená kabelka, tá úplne nádherne, robí vôni takú reklamu, že na základe toho som sa musela k vôni vrátiť

@mmaat píše:
@Makiiii Mně takhle úžasně voní pásek od hodinek. :-)
mmaat 27.4.21 09:54

Mě pobavil tenhle inzerát… :think: :lol:
Ahoj, daroval by někdo nebo i prodal za symbolickou cenu nějaké vůně ? Jsem milovník vůni, zajímám se o ně.. bohužel finance na to abych mohl vyzkoušet tolik vůni nemám.. předem děkuji

Henri 27.4.21 10:33

@mmaat
To je super. :lol: :lol: Ale tak, je upřímný a třeba se někdo najde, však i tady jsou ceny leckdy velice příznivé, záleží tedy na tom, co si představuje pod symbolickou cenou, jestli 50 kč nebo 300 kč - to už by sehnal ledacos… ;-)

porjk 27.4.21 15:24

@mmaat Tak na vyzkoušení stačí i vzorek. A na něj by milovník vůní mít mohl ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 Další »
Váš příspěvek