Co vás dnes parfémově rozesmálo?:-)))

mmaat 17.9.21 15:02
Lucinela 17.9.21 16:48

@Magnolie1
Připomnělo mi to léta na střední, kdy jsme se všechny namalovaly po škole takovou tou mrtvolně fialovou rtěnkou, udělaly si linky do spodního víčka (já jsem začala okamžitě slzet). Potkal nás pan ředitel a říkal nám, že je hezké, že se chceme líbit, ale že bychom si měly každá najít, co nám sluší. Začala jsem doma zkoušet, zjistila jsem, že mi jde vymalovat si své tehdy krásné velké oko a našla jsem se. No, samozřejmě holky potom chtěly namalovat stejně, tak to teda ne. Namalovala jsem je, ale každou tak, aby jim to slušelo. A tehdy jsem dostala svůj první parfém - holubičky. Taky jsem nepůjčila :lol: .

Hanka H 17.9.21 17:00

@Lucinela My jsme v osmdesátých hromadně nosily nejdříve hnědorudou rtěnku, později takovou tu pink růžovou ..... Děs! Musela jsem v té růžové vypadat jak od kolotoče - jsem čistě podzimní typ.

Renusatko 17.9.21 18:24
@Magnolie1 píše:
@Hanka H Jo, darovat vzorečky nemám problém, ale její přání vyznělo pro mě stejně, jako kdyby chtěla půjčit spodní kalhotky :lol: :lol: :lol:
:lol: Tak to jsem se pobavila. Musím říct, že se mi nedávno stalo taky a celkem nechápu, že někdo chce vonět stejně. Taky bych na večírek nechtěla stejné šaty :-)
Magnolie1 17.9.21 19:06

@Renusatko no přesně tak, já se snažila vysvětlit kolegyni, že fakt nejsem krkoun, ale prostě je nepřijatelné, aby dvě dámy, které se spolu účastní nějaké akce, voněly stejně :lol: , nevím, zda to pochopila, ale naštěstí se mnou mluví :lol:

Magnolie1 17.9.21 19:07

@Hanka H @Lucinela a pamatujete si tu básničku:
Modré stíny, rudá rtěnka, tuzexová podprsenka,
v 8. třídě ZDŠ, hezčí holku nenajdeš
:lol: :lol: :lol:

Hanka H 18.9.21 07:41

@Magnolie1 Musím tě opravit :-D - v tuzexu se kupovávaly takové ty spodní kalhotky s názvy dnů v týdnu.

Barbberry 18.9.21 07:57

Parfém, kalhotky, hreben a chlap sa nepožičiavajú ! :-D
@Magnolie1 kolegyna ked nepochopila teraz pochopí časom určite :-) Ja som raz spravila taku chybu, ze som dovolila kolegyni vyskusat a ona sa tym chodila tak zlievat aj bez opytania, ze sama okna otvarala. Navyse po chvili to najvyssiemu vedeniu zacalo prekazat a ja som tú oblubenu vonu prestala nosit lebo som vedela, že na nu a jej excentricke spravanie maju alergiu… Ale poučilo ma to.

otakara 18.9.21 09:19
@Magnolie1 píše:
@Hanka H Jo, darovat vzorečky nemám problém, ale její přání vyznělo pro mě stejně, jako kdyby chtěla půjčit spodní kalhotky :lol: :lol: :lol:

hahááá - celkom dobre si vystihla, ja by som tiež mala klbko pocitov od — požičaj jej, nech sa navonia--- až po ---nedám ani zaboha---.
Raz sa mi také čosi podobné stalo v práci, v jeden deň si kolegyňa pýtala aby sa mohla navoňať, požičala som, v druhý deň som to už očakávala a pre istotu som si vzala na seba čosi iné, jej som vôňu znovu požičala, navoňala sa a hneď aj komplimenty dostala…ak by som pokračovala v opise čo bolo ďalej, pripomínalo by to spoveď u psychoanalytika :cert: :klaun:

Magnolie1 18.9.21 11:34

@Hanka H ano, také jsem je jednou dostala pod stromeček, bože, to je tak dávno… @Barbberry ano, myslím, že příště se už nezeptá :lol:

MagnolieS 18.9.21 18:17

Já nechám navonět pokud se někomu moje vůně líbí, at může posoudit, ale nesmí se to pak stát denní povinností :-D

@frangipani_romana Vložené fotky z mobilu a tabletu tady v diskuzi neotočíš ani nijak neupravíš.

Renusatko 19.9.21 18:14

@MagnolieS Já vůni klidně půjčím k vyzkoušení. Jen už to musí být třeba v šatně při odchodu domů. Ne, při odchodu na společnou akci, ráno v práci a tak. Ale taky přemýšlím kterou ano a kterou ne, nebudu potom poslouchat něco o milionářích, až zjistí, kolik to stojí :lol:

lilithc 19.9.21 20:44

@Renusatko Já bych některým lidem vůbec neukázala svoji sbírku,poučena zkušeností,kdy jsem před jednou kamarádkou vysypala na stůl svoje šmuky,podotýkám,že ne zlato, a ona se zhrozeně zeptala co s tím jednou bude až umřu. :lol:

Hanka H 20.9.21 10:49

Dovoluji si upozornit na velmi inovativní článek , který se dneska objevil! :lol: :lol: :lol:

Neváhejte, a konečně si rozšiřte obzory! :-D

mmaat 20.9.21 12:35

@Hanka H Už vidím ty zástupy romantiček, kterak se dožadují Shalimaru coby typicky květinové vůně. :think: :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 Další »
Váš příspěvek