Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Tana1112 17.1.22 17:59

@MagnolieS No vždyť říkám, že je to věc toho každého ;-) a @frangipani_romana Díky za vysvětlení :-)

Ale, abych vás uklidnila - existují i drahé kabelkáče, které mají dokonalé utěsnění. Akorát to něco stojí, bohužel. Mám jeden na cestě, až ho zkusím, tak dám určitě reference.

Jitka77 18.1.22 04:04

Tak si říkám, že nejlepší místo, kde vůni uchovat, je ve vzpomínkách. Prostě miluj a stříkej!

(Nemůžu spát skrz úplněk a pila jsem jen kakao ;-) )

@Jitka77 píše:
Tak si říkám, že nejlepší místo, kde vůni uchovat, je ve vzpomínkách. Prostě miluj a stříkej!(Nemůžu spát skrz úplněk a pila jsem jen kakao ;-) )
:srdce: :rose: :palec:
MagnolieS 18.1.22 14:55

@Jitka77 To je fakt, taky už se nevracím a teda spala jsem kupodivu proti neděli celkem dobře, ale celkově málo.

Jitka77 18.1.22 15:29

@MagnolieS Já chodím normálně spát hodně po půlnoci, ale abych o čtvrt na pět ještě sršela energií, to se mi naposledy stalo u šestého dílu Harryho Pottera 8-) Snad už se to uklidní.

Hanka H 18.1.22 21:04

@Jitka77 Na dnešek v noci jsem usnula v půl páté!!!! :cert: Celý den jako praštěná.

lilithc 18.1.22 21:23

@Hanka H Poslední tři dny usínám také k ránu a pak co dvě hodiny to vzhůru.Každý den se snažím jít ven ale dnes bych to absolutně nedala,takže celý den čekám na večer a riskovat to už nebudu,spolknu příslunou chemii na spaní abych zítra mohla fungovat. :cert:

A abych se držela tématu,tak poslední přírůstek na poličce Eau de Soir jsem pořádně testovala až včera a musím konstatovat,že ač je to vůně krásná,tak voní až moc. :think: Kdyby byla intenzita o polovinu slabší,tak bych byla spokojená.Možná je to vůně spíše na léto kdy rychleji vyprchá.Každopádně si neumím představit ji nastříkat blízko nosu.

austen81 19.1.22 09:00

@lilithc Také mám nově Eau du Soir. Mně nepřijde tak intenzivní, dokonce jsem ji v průběhu dne asi 2× doživovala (tak doufám, že nemám otupělý čich a netrápila jsem okolí). Spíš bych chtěla, aby se rychleji rozvíjela, líbí se mi až tak po hodině - dlouho trvá, než se vytratí ta zelená ostrost. Aspoň na mně…

mmaat 19.1.22 10:17

@lilithc Místo chemie můžeš zkusit čaj na spaní, na mě tedy fungoval skvěle.

Tana1112 19.1.22 10:38
@mmaat píše:

Můžeš doporučit konkrétní? Mám v poslední době taky dost problémy se spaním. Klidně i do SZ.

vlastina9 19.1.22 11:34
@mmaat píše:

Já si někdy dělám meruňkový čaj,ale že bych zpozorovala nějakou změnu to se bohužel říct nedá :-( Tak by mě taky zajímalo jaký si děláš ty :-)

mmaat 19.1.22 11:44

@Tana1112 @vlastina9 @lilithc Teekanne Spánek a nervy. Pila jsem ho před cca 3 lety ve velmi stresovém období, kdy jsem první den spala hodinu - 3× po 20 minutách. Další den jsem si koupila ten čaj, po 20 minutách od vypití se mi začaly zavírat oči, po dalších 5 jsem usnula a spala v kuse určitě 6 hodin. Pila jsem ho cca 3 týdny a fungoval fakt dobře. Bacha, pokud máte kočku, ta se mi ho vždycky snažila vypít, i z obalu od pytlíku byla naprosto v rauši - obsahuje totiž kozlík. :-D

Magnolie1 19.1.22 12:48

@lilithc mám to obráceně, usnu dobře i včas, ale okolo jedné až třetí jsem vzhůru a už neusnu a když, tak pět minut před budíkem.
Trochu zabírá Melatonin forte, když je nejhůř, tak musím Stilnox, ale i tak s ním spím maximálně 6 hodin v tahu a to fakt musí být.

Magnolie1 19.1.22 12:48

@mmaat takže kozlík naordinuju naší Evžence, jak byl úplněk, tak řádila v noci jak černá ruka

Stránka:  « Předchozí 1 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1012 Další »
Váš příspěvek