Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Nelly 918 21.9.21 19:10

@frangipani_romana souhlask, také jí tak vnímám - prostě laciná ve všech směrech

Myška1977 2.10.21 11:25

Zjistila jsem, že mně zmizela asi třetina 20ml odstřiku Puredistance I. 14letá dcera se přiznala… voněla se do školy. 

A druhá stížnost pro mě předčí tu první. Je tady to, čeho jsem se bála. Na stránkách Nina Ricci zmizela Love in Paris. Potvrdili mně, že ukončili výrobu. :cry: Pro většinu tady obyčejná vůně, pro mě nenahraditelná. Bez ní to nepřežiju. Působí na mě optimisticky, když je mně psychicky ouvej. I když mám jiné kvalitnější a dražší vůně, pokud bych si měla vybrat jednu, byla by to ona. Moje signature. Jdu udělat zásoby, dokud se dá ještě na pár e-shopech sehnat… ale nevím, co je dostatečná zásoba…

Jitka77 2.10.21 14:36

@Myška1977 Té Love in Paris je škoda, flakonek jsem před časem spotřebovala docela rychle a radostně, měla jsem ji v kategorii „třeba se ještě někdy vrátím“… No a pro tebe, když si vybavím, jak o ní pokaždé píšeš, to je vážně na kondolenci ke ztrátě blízkého :cry:

Jinak za dostatečnou zásobu osobně považuju množství, které mi vystačí, než se vůně zkazí, změní se mi výrazně chutě (jeden nikdy neví) nebo Zemi kolonizují Marťani, prostě dohledná budoucnost. Pro mě tak sedm až dvanáct let.

Myška1977 2.10.21 19:06

@Jitka77 děkuju za podporu. Tvoje slova mě zahřála na duši. Pro mě to je opravdu velká ztráta. U kterékoliv jiné bych si řekla, že je to škoda, ale nedá se nic dělat. Ale tady mě fakt přepadla panika. Ani neznám jinou podobnou vůni, která by ji nahradila.
Je to levná vůně, tak zásobení zvládnu. Dnes jsem objednala 5 kousků po 50ml a jednu roztomilou třicítku. Uvidím, jaké bude datum výroby a buď ještě přiobjednám tam nebo zase v jiném eshopu (nechci litovat, že jsem ji nekoupila, dokud to ještě šlo). Já vím, že si asi někdo bude ťukat na čelo…
Naštěstí to je jedna z těch poctivých vůní, tak snad se nezkazí. U citrusových svěžích vůní by to bylo horší.

@Myška1977 Říkej si, že je to lepší, než kdyby jí reformulovali a musela bys plakat nad tím, jak dopadla. :kytka:

lilithc 2.10.21 19:41

@Myška1977 Neumím si představit,že by si tady někdo ťukal na čelo. :inlove: Já mám 3 devadesátky Shalimaru ,vůně,u které se určitě nepředpokládá,že by měla skončit,ale já mám ráda jistotu.
Myslím,že tady jsme tak na tom všichni. :-)

Lucinela 2.10.21 19:59

@Myška1977
To je zlé, byla to moje signature. Kamarádce se tak zalíbila, že jsem jí ji přenechala, ale ponese to těžce. Voní už Paříží tak dvacet let. A nové syntetické smrady se hrnou :cert:

Lucinela 2.10.21 19:59

Love in Paris - to je jednoduhé Olala, jaro je ve vzduchu. Moc velká škoda.

fegitah 2.10.21 20:27

@Myška1977
Když to čtu, otevírají se mi staré rány. :cert: Všechny vůně, které mně byly obzvláště blízké, se nevyrábí nebo prošly zničující reformulací. :cry: Naposledy Osé. :cry: Máš aspoň štěstí, že jsi to zavčasu zjistila a zásobila ses. :hug: :-*

Myška1977 2.10.21 20:30

@frangipani_romana asi bych brala i reformulaci… tedy kdyby se aspoň trochu podobala. Ale zase kdyby ji úplně sprasili, tak nevím…

@lilithc díky. Už se tedy nestydím. :-D Taky jsem sysel. Od několika vůní, které mám na poličce, mám i další rezervní flakon. Těchto bude o poznání víc. :-D

@Lucinela osobně neznám nikoho, kdo by nosil Love in Paris. Ani jsem ji nikde necítila. Což je asi chyba. Pokud se neprodávala, tak chápu, že ji ukončili.
Začala se vyrábět asi v roce 2004. Já jsem ji objevila asi před 5 lety, takže jsem si jí pořádně neužila. Každopádně to byla láska na první přivonění a hned jsem věděla, že to jsem já.
Je optimistická, ale přitom elegantní a hlavně úplně jiná než ostatní vůně.

Myška1977 2.10.21 20:31

@fegitah ještě jsem se dostatečně nezásobila… budu pokračovat. :-D

fegitah 2.10.21 20:37

@Myška1977 Naprosto chápu. :hug: :lol:

Jitka77 2.10.21 21:46

Ono teda když se vám vůně (milovaná a nasyslená) přestane líbit, to je taky zvláštní pocit… jako že co se stalo, kam to kouzlo zmizelo?

Henri 2.10.21 22:10

@fegitah @Myška1977
Tak tak - staré rány - Sensi… Ještě ke všemu jsem asi před 12 lety zakoupila par flakonu do zásoby a pak jsem je při mateřské nezodpovědně a ještě lacino prodala jen proto, že jsem v tu chvíli chtěla něco jiného. :palecdolu: Ted si porad setrim jednu tricitecku.
Jsem ale přesvědčena, že od stažení ze stránek k nesehnatelnosti bude ještě dost dlouhá doba, kdy ji normálně seženeš a i poté se na arome dají sehnat i již nevyráběné vůně. :-)

Lucinela 3.10.21 10:51
… a i poté se na arome dají sehnat i již nevyráběné vůně. :-)

Tak mně se tady nepodařilo sehnat ještě ani jednu z vůní, po které toužím. Pardon, jednu, SPI původní - děkuji tímto @Bulgarian rose :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 Další »
Váš příspěvek