Co vás dneska (parfémově) potěšilo?

Hanka H 15.3.21 23:23

Miluji ovčí i kozí sýry! Příští straz někde v blízkosti jejich obydlí! :lol:

JosefKamil 16.3.21 10:23
@Renusatko píše:
@JosefKamil Nejsem si jistá, že seš v dobrém vlákně :-?

Tak proč o stejném tématu píšeš ty sama!?
Jak sis jistě všimla, můj původní příspěvek byl zcela k tématu a následně jsem jen reagoval na milé aromácké kolegyně. Možná bys mohla napomínat někoho doma, ale mě z toho vynech, prosím.

Renusatko 16.3.21 11:24

@JosefKamil Ježiš já to vůbec nemyslela jako napomínání. Spíš jestli tě tohle potěšilo, když se ten flakón tak setřel. Bylo by mi to spíš líto.

JosefKamil 16.3.21 11:48

@Renusatko
Aha, díky, asi mě zmátl smajlík.
Je to sranda, aspoň vím, jak to barvení vzniká. :-)

Renusatko 16.3.21 13:09

@JosefKamil Já to psala z mobilu a smajlik tam měl být ten vedlejší s tou slzou :lol: :lol: Teď na to taky koukám.

Nakonec to vypadá jako záměr, takový štítek. Ještě si to nech patentovat a nabídni jim to.

blebleska 13.6.21 14:05

Ze jsem dnes prodala dalsi 3 vune a zkrouhla tim policku na 16 vuni. A premyslim, jestli jeste neprodat neco dalsiho, preci jen s miminem se tak casto nevonim jako do prace… Je to pokrok, dlouhou dobu se mi policka stale jen zvetsovala, vetsinou jsem měla kolem 40 kousků a zda se mi, ze jednu dobu jsem kolem 50-60 :oops: … Takhle si selektuju jen ty nej, co mi fakt voni a nemam na polici tak moc vonavek… Ale chtela bych se mozna dostat na cislo kolem 10, ted uz verim, ze by se mi to mohlo i povest, kdyz jsem s tim poctem tak pohla. :potlesk:

MagnolieS 24.6.21 19:13

Milý vzkazík ze Štatlu :hug: v balíčku z inzerce :inlove:

Foto bohužel se nedá vložit :-?

Magnolie1 18.8.21 15:15

Dneska mi jako každý den volala mamka. Vyprávěla mi, že šla centrem Prahy a zastavily ji dvě slečny ve věku asi 20-25 let. Jedna Češka a druhá cizinka. Ta Češka pozdravila a povídá mámě, že její kamarádka je z ciziny, zemi si už nepamatuji, ale že ji požádala, aby se zeptala, zda voní Cabochardem. Máma podle pravdy odpověděla, že ano a slečna (cizinka) na to, že ji má také a že patří k jejím oblíbeným a asi 10 minut si všechny popovídaly hezky o voňavkách.

Hanka H 18.8.21 15:36

@Magnolie1 To je moc hezké! Máte s maminkou krásný vztah a mami si představuji jako velmi šikézní dámu - a těm Cabochard sluší! :palec:

Magnolie1 18.8.21 16:43

@Hanka H řekla bych, takový normální vztah, někdy to taky bouchne :lol: , její nejmilejší vůně je asi klasická Miss Dior, ale já osobně Cabochard mám na ní nejraději. Přišlo mi pěkné, že mladé holky se uhádly zrovna tak málo používanou vůni.

Biely kvet 18.8.21 17:06
@Magnolie1 píše:
Dneska mi jako každý den volala mamka. Vyprávěla mi, že šla centrem Prahy a zastavily ji dvě slečny ve věku asi 20-25 let. Jedna Češka a druhá cizinka. Ta Češka pozdravila a povídá mámě, že její kamarádka je z ciziny, zemi si už nepamatuji, ale že ji požádala, aby se zeptala, zda voní Cabochardem. Máma podle pravdy odpověděla, že ano a slečna (cizinka) na to, že ji má také a že patří k jejím oblíbeným a asi 10 minut si všechny popovídaly hezky o voňavkách.

To musel byť krásny zážitok. :srdce:

Dalia 18.8.21 17:54

Mě parfémově potěšilo, že jsem objevila Joop Femme. Taková klasika a já ji poznala až nyní! :andel:

Magnolie1 18.8.21 19:13

@Biely kvet no hlavně máma měla radost, protože věděla, že budu potěšena a budu mít příspěvek :-) @Dalia je velmi pěkná, takové typické osmdesátky, také mám vždycky radost, když něco objevím nového (a hlavně, když to nestojí majlant :lol: )

Dalia 18.8.21 22:09

@Magnolie1 Ano, cena je příznivá. :-D V osmdesátkách jsem chodila na základku. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 Další »
Váš příspěvek