Co vás dneska (parfémově) potěšilo?

Dalia 20.8.21 10:30

@Magnolie1 @alibi Holky zlaté … :-*

Renoarik 30.8.21 11:50

Ja dnes ruším parfémový stop stav, mala som vysoký odlev financií poslednou dobou, musela som sa odtiaľto zdekovať, aby ma to nepokúšalo :andel:

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Přišlo mi potvrzení akreditace na Pitti, takže za týden, dámy, ahoj z Florencie!
Jako 2,5 roku NIC NEBYLO, jsem vyprahlá!

Budu dávat stories na instagram, tak sledujte novinky :srdce:https://www.instagram.com/frangipani_cz/

Dámy, jsem mírně v šoku, narazila jsem v Parmě na původní obchod Borsari, prodávají tam dědicové značky, no sčuchli jsme se hned, co vám budu…fotky z mobilu sem nejdou, ale dala jsem to do skupiny nabFB. Mám úplně slzy v očích. A dvě plné tašky. :inlove:

Tanulik 17.9.21 10:26

Potešil ma objav vone Issey Miyake A Drop d´Issey / parfemová voda . Orgovánová , jemne pudrovo-pižmová . Doladená mliečnou madľou a stopovou vanilkou . Nie zelená , nie presladená . Na mne sa rozvinula nádherne a má dobrú výdrž . Kúzelná denna voňa . :srdce:

Lucinela 30.9.21 10:09

Vracím se ke kořenům. Když jsem přišla před lety na Arome, zamilovala jsem se do exkluzívních vůní Guerlain (Cuir Beluga, Angelique Noire, QVLP), později jsem začala objevovat i mainstream a tehdy jsem od Chanelu vyloženě přešla ke Guerlainu. Ta jeho plnost ke mně sedí víc. Chanel jako značku miluji, ale Guerlain to jsem víc já a pokud někdy najdu jen jeden jediný parfém, určitě to bude značka Guerlain :andel: .

Renusatko 1.10.21 17:15

@Lucinela Já jsem kdysi přišla celkem nepolíbená, dokonce ani maistreamem. Když poprvé moje sousedka objednala vzorky Guerlainu, tak jsem myslela, že se všichni pomátli, že je to totálně příšerné. Nakonec jsem si celý večer očichávala ruce a druhý den jsem šla půjčit vzorky znovu. Pokud si dobře pamatuju, tak první objednaný odstřik byla Tonka a potom dost rychle, já i sousedka, skoro všechno od Guerlainů :lol: . Dodnes, když ráno nevím co, tak po některém sáhnu. Je to jistota.

Lucinela 1.10.21 17:24

@Renusatko
Ano, Reni, je to jistota. Ale na první dobrou když jsem na sobě měla Shalimar, tak jsem se s odpovědí dost ošívala. Naštěstí mě se okamžitě líbila Cuir Beluga :srdce: .

Henri 1.10.21 17:41

@Renusatko
Máš dobrou sousedku. :lol: :palec:

Renusatko 1.10.21 18:58

@Henri Jj, já jich mám víc. Jedna nás do toho Arome navezla. Sama už tady není, občas něco ovoní u mě, občas něco koupí. Druhá tady nediskutuje, ale medvědy nakupuje (s tou jsem právě zkoušela) a potom jsem zase naopak poznala jednu tady z okolí, při předání odstřiku. :lol: :lol: :lol: Všechny v okolí pár metrů od domu :lol:

frangipani_romana 13.10.21 20:03

Stali jsme se opět mediálními partnery Esxence 2022. :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867
Váš příspěvek