Doporučené a nedoporučené obchody
Nakupoval někdo v e-shopu http://www.levnadrogerie.info/ ? Děkuji za odezvu.
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit
@Medojedka Oli, nakupovala jsem tam jen jednou, syn mi nákup vyzvedával osobně v Holešovicích, … mají drahou dopravu a můj nákup nebyl až tak velký, aby se mi vyplatilo jí platit.
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit
@Medojedka NZ , Oli, to posudit nedokážu. Kupovala jsem si
tam jen rtěnku, kterou jsem jinde nesehnala a náplně do el. osvěžovačů,
které tam mají za téměř poloviční ceny.
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit
@Lilian To se mohl zmenit majitel. Ja v minulosti objwdnavala na www.vonavkarstvi.cz a ted uz je to jiny obchod specializovany jen na konkretni znacku.Driv to byl klasicky eshop s širokou nabidkou znacek parfemu. Takze i v tom to muze byt. To bych nebrala nijak podezrele.
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit
Ahoj,
mám dotaz. Našel jsem tuto stránku. Ceny parfémů jsou tam hrozně nízké.
Asi to budou padělky, že? Znáte ji?
https://www.vonnyparfem.club/shop/
Adam
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit
@Xady ano, jsou to napodobeniny, … viz Podmínky použití … odstavec Balení parfémů … cit.: (resp. zkopírováno)
Jedná se o prestižní a pečlivě vybrané italské Eau de Parfum výrobky, které sdílejí všechny vonné nóty s parfémy, které jsou zobrazeny na obrázcích. Univerzální, hermeticky uzavřené lahvičky poskytují ochranu a ideální podmínky pro parfém, přičemž zároveň poskytují ideální kombinaci ceny a kvality. Nákupem v tomto internetovém obchodě naznačujete, že jste v souladu s podmínkami a že jste si vědomí toho, jak vypadá naše balení.
Tyto značky produktů parfumerie zde uvedeny jsou vloženy pouze pro srovnávací účely. Tyto značky patří jejich majitelům, my nejsme distributoři takových ochranných známek a nevlastníme licence. Všechny naše vůně mají uvedeno číslo na obalu, byly zkušeně vytvořeny kombinací vůní olfaktorických rodin také používaných pro známé produkty na trhu a byly jimi inspirovány.
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit
Neznáte někdo tento internetový obchod? Máte zkušenost?
https://nejlevnejsiparfem.cz/
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit
@Kristusa Celý ten
koncept mi silně připomíná online-parfem.cz (kontakty skoro jako přes
kopírku, jen se liší lehce adresa, liší se IČO, ale obě jsou ze
Šamorína - bude to nějaká odnož).
https://nejlevnejsiparfem.cz/…-articles/81
https://onlineparfem.cz/kontakt-i81
- Zmínit
- Citovat
- Nahlásit