Doporučené a nedoporučené obchody

Křižík 20.10.14 15:21

Nepříliš důvěryhodné eshopy

Když si chci koupit nějaké zboží, tak nehledám jen podle ceny, ale projíždím i hodnocení eshopů, případně si pročítám jejich obchodní podmínky a webové stránky. Jsem celkem zděšená, kolik eshopů nesplňuje zákonné podmínky (neuvádějí reklamační řád, jméno provozovatele, IČO apod.) nebo kolik eshopů vybíhá na předních místech, protože prodávají levné parfémy, ale v hodnocení mají spoustu nespokojených zákazníků, kteří si koupili fake. Nebo kolik eshopů má třeba slovenskou adresu (v případě jakékoliv reklamace tedy je nutné zboží zasílat na Slovensko, což se díky poštovnému celkem prodraží). Namátkou:

http://www.onlineparfem.cz/ - kontaktní adresa RG group, s.r.o., Šamorín, v případě oprávněné reklamace hradí poštovné při zaslání zboží zpět, zákazníkovi, firma e-partners, s.r.o., o níž není nikde ani zmínka. A obchodní podmínky jim psal nějaký tydýt, nejen že jde o česko-slovenskou spatlaninu, dozvíte se tu např. „Pokud bude zboží poškozené zda použitý, může vám být vrácení peněz zamítnuty.“

http://www.parfumi.cz/ - další slovenský provozovatel, cena dopravy slovenskou poštou je 300,–Kč, o reklamacích ani slovo, takže zda budete reklamované zboží opět vracet na Slovensko a platit drahé poštovné, to se před nákupem nedozvíte. A recenze? Škoda mluvit: http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

http://www.internetparfem.cz/ - to je ještě lepší případ, žádné jméno společnosti ani člověka, který e-shop provozuje, IČO, DIČ, telefon, nic. Možná špatně koukám?

http://www.inparfumerie.cz/ - mizerná hodnocení zákazníků: http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

http://www.parfemybundes.cz/ - taky super obchod vybíhající na prvních místech prodávající nejlevnější parfémy, mají úžasné recenze od zákazníků: http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

http://www.parfemy-eden.cz/ - asi vítěz negativních recenzí, http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

http://www.vhmarket.cz/ - tento obchod si zákazníci taky moc „chválí“:
http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

http://www.parfumery.cz/ - to samé v bledě modrém:
http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

http://czmegashop.cz/ - další výtečník se skvělými recenzemi:
http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

Také máte ten pocit, že je kolem nás stále víc vykuků a podvodníků?

bab58 20.10.14 16:22

@Křižík
Asi budu světlá výjimka, ale na e-shop http://www.inparfumerie.cz/
nedám dopustit, sice zatím jen za tři nákupy, ale zato ve vší spokojenosti.
Za mě dávám *****:palec:

porjk 22.10.14 20:35

@bab58 já pouze jeden nákup,ale bez problémů taky. Navíc zboží,které se nikde jinde nevyskytovalo :-)

Lubaska 23.10.14 08:26

@Křižík Ja osobne ten pocit nemám. Nejeden obchod, ktorý predával skutočné podvrchy (aka čínske verzie značkových vôní) v posledných rokoch skrachoval a na webe ho nenájdeš. Sama som jeden taký riešila na polícii. A už tu niekoľko rokov nie je. Taký podnikateľ vie, že dnešné zákazníčky už len tak nenaletia - a nemôže sa jednoducho premenovať a pokračovať vypredávať svoje riedené vodičky pod iným názvom. Musí to proste zabaliť.

Hermesfan 31.10.14 14:39

@Miškaaaaa

nepracuješ Ty náhodou pre ten portál?

dzona 19.3.15 08:18

Musím doporučit španělský eshop Benegas http://www.perfumeriabenegas.com/shop. Objevila jsem je úplně náhodně a koupila tam dva flakony, co jsem zrovna sháněla a jinde nebyly. Přišly obratem a každý zvlášť dárkově zabalený, to vše ještě v měkkém polstrování a společně zabaleno v hedvádném papíru. Faktura v bílé značkové obálce. Na styl si tedy potrpí. Totéž jejich angličtina.
Ceny jsem moc nezkoumala, ale všimla jsem si, že třeba Ramon Monegal je u nich o 25 eur levnější než na ALZD. Bez poštovného posílají při objednávce nad 140 eur.

Červánek 23.3.15 09:22

Mohu doporučit tento e-shop , komunikovala jsem s nimi ve francouzštině, lze si však navolit i angličtinu, španělštinu, němčinu, portugalštinu i jiné jazyky. Octla jsem se v UK, objednávala jsem 2 flakony nesehnatelných Caronů, po úhradě mi přišlo potvrzení objednávky, pak se mi ozvala paní Florence, objednávka 10.3., 13.3. mi přišla zpráva se sledovacím číslem, že zásilka odešla z LA v USA, letěla přes London -Heathrow a dnes (23.3) doručována Českou poštou,s.p., cena flakónů byla 103 USD, neplatila jsem žádné clo ani jiné doplatky. Jsem s jejich servisem velmi spokojena. :palec:

Hatari 3.1.16 14:54

Ahoj,
nedávno jsem někde narazila na dobře hodnocený polský eshop s vůněmi. Neuložila jsem si ho a teď ho nemůžu dohledat. Nevíte náhodou někdo, který by to mohl být? Popř. pokud byste měli dobrou zkušenost s jinými eshopy v rámci EU a dali tip, budu ráda :kytka:

Červánek 3.1.16 21:51

@Hatari Osobně mám dobré zkušenosti s tímto e-shopem v PL, pokud jde o nikovky

co do dalších e-shopů v EU i mimo ni - je zde přímo vlákno zde - kde je mix niche + mainstream,

Jinak nikovky rádi kupujeme v Německu zde
nebo zde, v Německu jsou i další možnosti na Belle Rebelle, nebo v DSQ206 v Berlíně

nebo v Itálii zde

nebo ve Francii v Lille

dále v Belgii

a v Budapešti zde

Hatari 3.1.16 23:20

@Červánek To je on, děkuji!

Z toho zbytku znám první dva eshopy, ten zbytek je pro mě novinka, tak děkuji i za tipy :kytka:

Hatari 3.1.16 23:21

a co parfumdreams.de? Máte zkušenost?

33lejaby 4.1.16 00:16

@dzona Škoda, že jsem neznala Benegas dřív, zrovna R. Monegala jsem o Vánocích objednávala na ALZD, mohla jsem ušetřit :?

Červánek 20.7.16 10:42

Včera mi přišla první zásilka z Itálie z www.neos1911.com. Mohu doporučit, platila jsem kartou,( v potvrzení se objevilo, že peníze dostali přes PayPal, NEMÁM tento zřízený, klikla jsem při placení na kartu). Objednávala jsem ve středu večer, Na druhý den ráno odesláno sledovací číslo, které mi jako první zaslala česká pobočka UPS, za pár hodin pak přímo z e-shopu. Není zde kolonka na vzorečky, potřebovala jsem nutně odzkoušet 2 vůně od Vero Profumo, což jsem uvedla do poznámky. Kromě toho, že jsem dostala 10 (slovy DESET) vzorků, mi udělali ještě dva požadované, přelepené tvrdou kartičkou s popisem. Plus dárková kartička na slevu 27 euro pro příští nákup. Tomu říkám servis. :palec: :kytka:

Poéma 20.7.16 14:16

@Červánek Tedy to je perfektní přístup. Já v něm před časem chtěla taky nakoupit, ale tak jsem sčuchtla své jméno ( zadala jsem háčky a čárky ), že jsem pak nenašla odvahu si něco objednat, protože by fakt doručovací služba nevěděla komu to předat.
Vyšlo z toho něco jako křestní jméno: N&*271,a, ve stejném duchu příjmení :lol: . Bohužel jsem neobjevila způsob jak to opravit. :(

Červánek 20.7.16 14:33

@Poéma tak se registruj znovu bez diakritiky, určiě to jde.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek