Doporučené a nedoporučené obchody

Phalaen 04.03.13 23:07

Myslím, že jsem to tu už někam psala, ale pro mě byl nějhorší kauf života zde
http://www.venduto.cz/index.asp?…
chytla jsem se na všude jinde vyprodaný parfém, nejdřív problémy s částí objednávky, záměny, výměny…pak parfém starý, takže vracení a peníze zpět nikde, už je to měsíc a půl, pořád jen sliby, že platbu odeslali a nic.
Tak nevím, jestli na ně poslat čoiku nebo manžela :twisted: .

Alena_In 05.03.13 11:09
@Phalaen píše:
Myslím, že jsem to tu už někam psala, ale pro mě byl nějhorší kauf života zde
http://www.venduto.cz/index.asp?…
chytla jsem se na všude jinde vyprodaný parfém, nejdřív problémy s částí objednávky, záměny, výměny…pak parfém starý, takže vracení a peníze zpět nikde, už je to měsíc a půl, pořád jen sliby, že platbu odeslali a nic.
Tak nevím, jestli na ně poslat čoiku nebo manžela :twisted: .

Oba :mrgreen:

Phalaen 05.03.13 11:50

@Alena_In
Hmmm :think: , tak s tím svým dvoumetrovým stokilovým drobečkem bych uspět mohla :P , ale taková postarší úřednice taky umí otrávit den :mrgreen: .

Příští týden se do toho dám, teď mi marodí holka, ale oškubat se od nich nenechám :cert: .

Venea 11.03.13 17:12

http://www.parfemarka.cz

znáte tento eshop?

dneska jsem tam objednávala na dobírku, přišel mi jenom vygenerovaný email, že děkuji za objednávku, pak už nic, žádná zpráva o expedování, přitom píšou že objednávky do 12:00 vypravují ještě ten samý den…myslíte, že fungují??? nikdy jsem o nich nic neslyšela…

Venea 13.03.13 16:46

odpovím si tedy sama a to tak, že tento eshop nedoporučuji!!! mělo být odesláno v pondělí (podle obecných informací na stránkách) a v úterý doručováno, dneska je středa a pořád kromě jednoho automaticky vygenerovaného emailu, že přijali mou objednávku nic…na email z pondělí, jestli opravdu odeslali, taky žádná reakce…buď už nefungují vůbec nebo mi za pár dní asi napíšou, že zboží nemají

upozorňuji na tento eshop hlavně proto, že nabízí buď platbu na dobírku nebo převodem na uvedený účet…kdybych zaplatila převodem, peníze už z nich asi nikdy nedostanu, naštěstí jsem to neriskovala a objednala na dobírku, takže je mi to vlastně jedno…

gabra771 13.03.13 20:41

Zcela jistě užitečná informace pro ostatní aromačky… ;)

85ver 16.03.13 09:38

www.parfemy-vesanto.cz

Znáte někdo? Já je objevila nedávno a super. Objednala jsem to jeden den dopoledne a už druhý den jsem měla parfém doma. Navíc jsem dostala zadarmo vzoreček za to, že jsem sdílela odkaz na fb.
Teď tam mají nějaký slevy, takže asi zase neodolám :D

jerry 16.03.13 16:04

@85ver

Neznám…a při pohledu na omezený sortiment a nijak výhodné ceny ani poznat nehodlám :mrgreen:

Jen tak na okraj - občasné velmi nenápadné dotazy na tento obchod v tomto vlákně spolu s dost zvláštní komunikací (asi?) majitele v jiném vlákně by mě ani k otevření odkazu nelákaly.....

AgataAranka 16.03.13 17:02

@85ver Tobě skutečně vyhovují jejich ceny? Nic zvláštního jsem tam neobjevila. :zed:

Phalaen 16.03.13 17:51

Asi už na mě taky skočila nějaká paronoia, ale vesanto a venduto… :think:
Podobnost čistě náhodná, doufám :roll: .

Barbarella 16.03.13 19:25

@Phalaen
Jo, jen čistě náhodná, klid, tihle jsou nějací Gruzínci :mrgreen:

Phalaen 16.03.13 19:58

To jako fakt?? 8o
Tak z nich bych teprve nechtěla páčit prachy :twisted: .

Barbarella 16.03.13 20:03

@Phalaen
No fakt! Chceš adresu, můžeš se k nim stavit :mrgreen:

Phalaen 16.03.13 20:06

@Barbarella Dělej si pr*** z někoho jinýho! :mrgreen:

munu 16.03.13 20:11
@Venea píše:
odpovím si tedy sama a to tak, že tento eshop nedoporučuji!!! mělo být odesláno v pondělí (podle obecných informací na stránkách) a v úterý doručováno, dneska je středa a pořád kromě jednoho automaticky vygenerovaného emailu, že přijali mou objednávku nic…na email z pondělí, jestli opravdu odeslali, taky žádná reakce…buď už nefungují vůbec nebo mi za pár dní asi napíšou, že zboží nemajíupozorňuji na tento eshop hlavně proto, že nabízí buď platbu na dobírku nebo převodem na uvedený účet…kdybych zaplatila převodem, peníze už z nich asi nikdy nedostanu, naštěstí jsem to neriskovala a objednala na dobírku, takže je mi to vlastně jedno…

Až teď to čtu, ale dopadla jsem u nich před časem stejně - automaticky vygenerované potvrzení objednávky a potom už ticho. Po měsíci jsem jim napsala, ale ani na mail nereagovali. Samozřejmě jsem také neplatila předem.

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek