Doporučené a nedoporučené obchody

Ala en 19.12.11 14:20
sarinenka píše:
Nemáte někdo zkušenost s www.parfemy-jasmina.cz ? Mají pěkné ceny, sídlo v Liberci, ale nikde nemůžu dohledat kontaktní email ani telefon, což ve mně nebudí důvěru… :think:

Taky už jsem u nich prohlížela,ale nic mě nenadchlo tolik,abych si majitele prověřila :-))
Provozovatel tohoto e-shopu:
Aleš Květ
Košická 11, Liberec 1, 460 01
Ičo: 66793173

Lucinela 19.12.11 17:52

Jasminu jsem před chvíli zkusila, hlásili, že mají Jaipur Saphire i L´Instant Magic (ceny za babku), tak jsem směle objednala. Čtyři e-maily jsem dostala, abych se dozvěděla, že mi přijde veliké h..... . Takže zase nic.

sarinenka 19.12.11 19:50

Takže tak je to s nima… :cert:
Já zase našla u nich pánské Opium 100ml za 520,– 8o nebo Terre d´Hermés 5ml „pure parfem“ za 135,– 8o - to mi bylo fakt divný. Chtěla jsem tam právě zavolat nebo napsat email, abych si dostupnost ověřila a nenašla jsem vůbec žádný kontakt, což me odradilo, takže jsem ani nezkoušela to odkliknout…

• Citovat
  • Nahlásit
verunka2201 20.12.11 06:34

Tak, ty ceny za Opium a č.p. Terre nejsou až tak překvapivé. Opium běžně kupuju tátovi kolem 6-7 stovek, tohle je ještě trochu levnější, pravda. A ten č.p. měli svého času podobně levně na Xparfémech, a on se vůbec prodává hodně levně: 100ml za cenu o málo vyšší než EDP/EDT… Chtělo by to prověřit.

kakadu 26.12.11 10:06

Shop-4U je nespolehlivý.
V půlce prosince jsem zajásala na levnou Edp Guepard, zaplatila ihned kartou.
Týden, nic, ani email o odeslání. Za týden stručná zpráva že zboží nemají, vrátí peníze.
Poslala jsem obratem č účtu, mezibankovní převod trvá 2-3 dny, ale po týdnu stále nemám peníze zpět.
Napsala jsem před vánoci email kdy mi bude vráceno, odpovědět se zatím neuráčili.
Komunikace mizerná a TAM už rozhodně ne!

• Citovat
  • Nahlásit
Ala en 02.01.12 18:41
Ala en 02.01.12 18:42
Arome Ála píše:
Neznáte někdo http://www.24parfemy.cz/kontakt/???? :nevim:

tak už je stránka fuč :cert: :cert:

verunka2201 02.01.12 20:37

Jak fuč? Mně na ni jde normálně najet…

Ala en 02.01.12 20:49
verunka2201 píše:
Jak fuč? Mně na ni jde normálně najet…

Mě to podruhé ani potřetí nešlo a stalo se tak po dotazu,co jsem napsala šéfovi,tak nevím :nevim: :nevim:

ANCHE 03.01.12 22:01

nevite nekdo,jestli se da objednat z NEJPARFEMY.EU,je tam jen mail,ktery nefunguje a pak kontakt pro osobni odber,jinak nic,tak nevim :nevim:

ANCHE 06.01.12 09:58

Tak jsem se vcera pokusila objednat na www.parfemy-jasmina.cz za 2000kc obratem mi prislo,ze jeden vyrobek nemaji na sklade a pokusi se objednavku vyridit co nejdriv.Dnes rano uz mi napsali,ze vsechny vyrobky musi naskladnit a pak se ozvou. :pocitac: Ale ceny uz si urcite upravi :cert: .Tak jsem se tesila a nic :(

gabra771 14.01.12 21:32

Jsem spokojená s obchodem JedenKlik - rychlé dodání, přiměřené poštovné. Totéž Vůně parfémů. :lol:

hryzalka 14.01.12 22:21
sarinenka píše:
Nemáte někdo zkušenost s www.parfemy-jasmina.cz ? Mají pěkné ceny, sídlo v Liberci, ale nikde nemůžu dohledat kontaktní email ani telefon, což ve mně nebudí důvěru… :think:

Tak já jsem asi slepá, ale nenašla jsem tam ani poštovné, jen že se může podle obsahu lišit. Mají In Black za dobrou cenu, ale celkově ve mě ten obchod podle stránek moc důvěry nevzbuzuje, tak nevím. Stejně když si ho objednám, tak nebude, já mám dycinky štěstí :,(
Hi,hi hlavně je boží, jak tam všade mají napsáno, žeje máme kontaktovat v případě dotazu, reklamace.....když není jaksik kde kontaktovat.

gabra771 14.01.12 22:40
hryzalka píše:
sarinenka píše:
Tak já jsem asi slepá, ale nenašla jsem tam ani poštovné, jen že se může podle obsahu lišit. Mají In Black za dobrou cenu, ale celkově ve mě ten obchod podle stránek moc důvěry nevzbuzuje, tak nevím. Stejně když si ho objednám, tak nebude, já mám dycinky štěstí :,(

Dopravu najdeš jakmile odklepneš do košíku zboží - zobrazí se ti potom stav objednávky i s dopravou (ale není tu nikterak bohužel jasný, jestli je doprava včetně dobírky nebo bez). Nevím, ale tento obchod ve mně nebudí zrovna moc důvěry… :think:

hryzalka 15.01.12 00:08

No jo, to jo, jenže to mi právě vadí, pátrat po ceně dopravy jak po aztéckém pokladu. A stejně jak ten poklad lidskému oku běžného kupujícího kontaktní údaje přepečlivě ukryty zůstávají. Ne, ne, já si počkám na hezkou cenu v nějakém léty prověřeném e-shopu. :cert:

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 18 Další »
Váš příspěvek