Doporučené a nedoporučené obchody

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
gabra771 15.01.12 01:02
hryzalka píše:
No jo, to jo, jenže to mi právě vadí, pátrat po ceně dopravy jak po aztéckém pokladu. A stejně jak ten poklad lidskému oku běžného kupujícího kontaktní údaje přepečlivě ukryty zůstávají. Ne, ne, já si počkám na hezkou cenu v nějakém léty prověřeném e-shopu. :cert:

Taky se domnívám, že by obchod neměl tímto způsobem fungovat - bez ceníku dopravy a možností zkontaktování se s prodejcem. Takže asi uděláš nejlíp, pokud objednáš jinde. A zkoušela jsi hledat tady v inzerci? :)

verunka2201 15.01.12 11:06

Přesně tenhle typ obchodu nesnáším. Nejenže mě pátrání po ceně dopravy dokonale otráví, ale jak říkáte - nevypadá to bůhvíjak důvěryhodně. Nechápu, co je na tom tak složitého, hodit na jednu stránku údaje o dopravě, placení, bankovním spojení a samozřejmě ten kontakt.
Takže i kdyby cena toho, co chci koupit, byla ve výsledku výhodná, radši se poohlédnu u ověřených zdrojů.

Ala en 15.01.12 11:17

Máte někdo zkušenost s nákupem u Parfémy Bivoj.com. :think:
Objednávka mi byla potvrzená,ale zatím mi nepřišlo číslo účtu,abych mohla převézt peníze :think: u jiných obchodu to přijde okamžitě :?:

gabra771 15.01.12 11:55
verunka2201 píše:
Přesně tenhle typ obchodu nesnáším. Nejenže mě pátrání po ceně dopravy dokonale otráví, ale jak říkáte - nevypadá to bůhvíjak důvěryhodně. Nechápu, co je na tom tak složitého, hodit na jednu stránku údaje o dopravě, placení, bankovním spojení a samozřejmě ten kontakt.
Takže i kdyby cena toho, co chci koupit, byla ve výsledku výhodná, radši se poohlédnu u ověřených zdrojů.

Absolutní souhlas - raději si připlatím u stoprocentně ověřeného obchodu než ušetřit a mít z toho nervy nadranc!!! :poblion: Nehledě k tomu, že se poštovné u každého obchodu dost liší, takže při objednávání parfému na tuto skutečnost také beru zřetel. :mrgreen:

aprazanda 21.01.12 00:25

Jednou jsem objednávala, vše bylo v pořádku, zboží přišlo do dvou dnů, dobře zabalené, originál.

aprazanda 21.01.12 00:26
aprazanda píše:
Jednou jsem objednávala, vše bylo v pořádku, zboží přišlo do dvou dnů, dobře zabalené, originál.

Jedná se o www.parfemix.cz , nějak jsem blbě klikla.

gabra771 21.01.12 06:58

Koukala jsem na parfemix, no ale že by tam bylo zrovna levno - to se tedy říct nedá… :think: Nebo alespoň co se týče vůní, které používám já, proto jsem asi nikdy u nich nic neobjednávala a tento název obchodu slyším poprvé…

ANCHE 11.02.12 23:32
Lucinela píše:
Jasminu jsem před chvíli zkusila, hlásili, že mají Jaipur Saphire i L´Instant Magic (ceny za babku), tak jsem směle objednala. Čtyři e-maily jsem dostala, abych se dozvěděla, že mi přijde veliké h..... . Takže zase nic.

ja jsem objednavala 5.1.za lidove ceny ,pak mi prisel mail ,ze zbozi musi naskladnit a od te doby vubec nic! a ceny maji porad lidove!!,takze asi neco neni v poradku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabra771 11.02.12 23:34

Všechno, co je opravdu „za babku“ je podezřelé a většinou jsou obchody nerealizovatelné… ;) Teď jsem se zrovna koukala - Parfémy Jasmína - Black Orchid 100 ml - 800 Kč. Tento obchod opravdu neee… :mrgreen:

wladka 14.03.12 11:05

Nemáte někdo zkušenost s obchodem www.atractiv.cz

kakadu 21.03.12 17:43

http://www.parfumer.cz/

Má někdo zkušenost? V nabidce je dost lákadel, i Montalky.

• Citovat
  • Nahlásit
RoSa 21.03.12 17:51
kakadu píše:
http://www.parfumer.cz/
Má někdo zkušenost? V nabidce je dost lákadel, i Montalky.

Určitě je tu o něm již dost napsáno… hodně toho nemají (nebo většinu?)

kakadu 21.03.12 18:26

Prosím tě, hod mi odkaz na vlákno, nepodařilo se mi najít zatím

• Citovat
  • Nahlásit
Glorini 27.12.12 17:53

Nemáte zkušenost s tímto internetovým obchodem?
http://www.3dparfemy.cz/

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
Váš příspěvek