Dotazy

Mizyan 08.05.19 13:54

@Chandler
Díval jsem se na složení Aventusu ale zmiňovanou látku jsem tam neviděl …

Příspěvek upraven 08.05.19 v 14:20

Frankie 08.05.19 14:02

@LVXifer
Na mně to ale má bídnou výdrž jako kolínská, karkade je kyselejší.
Příjemná leč minimalistická vůně pro veselá prostá děvčata s nepořádným hrudníkem. ;-)

LVXifer 08.05.19 17:27

@Frankie
To radsej to dievca potom :-D

hromar 15.05.19 20:19

Versace Oud Noir X TF Oud Wood

Máte prosím někdo porovnané tyto dvě vůně? Přemýšlím o TF, ale VON mě nijak zvlášť nebere. Díky za postřehy

nemo970 15.05.19 20:50

@hromar Ano, znám obě hodně dobře. OW je celou dobu kulatější, hladší (asi tím rosewoodem). VON má výraznější, kořeněnější úvod (kardamom, pepř), v drydownu už se OW blíží. Líbí se mi obě. OW je elegantnější, dressed up, niche kvalitu v sobě nezapře, VON je zase drzejší a přitom pořád tajemný a neotřelý. VON byl reformulovaný, na krabičce je teď 78% namísto 79% u první verze (tu mám). Ta nová se mi taky líbila méně. OW je na lepší příležitosti, VON se dá používat i neformálně.

hromar 15.05.19 21:00

@nemo970 skvěle :palec: díky

FlirtBoy 16.05.19 10:09

Versace Oud Noir jsem jednou zkoušel (nevím, kterou verzi) a vonělo to na mně téměř identicky s Versace Man (2003)

Frankie 16.05.19 11:03

Narazil jsem na zahraničních fórech, že byly jak dobré (a velmi), tak špatné ohlasy na FM 335 coby nízkorozpočtové variantě k drzému (cenou) OW.
Nevrlé, kousavé, syntetické dvojče. :lol:

nemo970 16.05.19 13:11

@FlirtBoy Je to tak, Oud Noir je skoro stejný.

hromar 24.05.19 18:54

Halston Z-14 X RL Polo X TF Italian Cypress

Máte někdo dokonale porovnané tyto vůně? Myslím tím současné verze nikoli vintage.
Mám pocit, že co jsem přičichl k TF je to vůně, kterou hledám 30 let a asi ji našel :-)

nemo970 24.05.19 22:28

Dokonale porovnané ne, TF jsem měl vzorek, Z14 mám miniaturku. Podobná je z 84,327 % :D Za tu cenu bych se nebál jít do slepáka 125 ml, zklamaní nehrozí, pokud se líbí TF IC. (To Polo neznám)

Hanka H 25.05.19 01:10

@hromar TF Italian Cypress velmi povedený, zkoušela jsem od kohosi na srazu vintage verzi Halstona - slušná, mírná podoba tam byla, nalákána jsem vůni koupila - a vrátila. Řídká vodička, naprosto bez vývoje, nijaká výdrž. Ralpha neznám. Šla bych do Forda - v teple (jestli teda nějaké letos ještě bude) se nosí skvěle. :palec:

hromar 26.05.19 09:31
@Hanka H píše:
@hromar TF Italian Cypress velmi povedený, zkoušela jsem od kohosi na srazu vintage verzi Halstona - slušná, mírná podoba tam byla, nalákána jsem vůni koupila - a vrátila. Řídká vodička, naprosto bez vývoje, nijaká výdrž. Ralpha neznám. Šla bych do Forda - v teple (jestli teda nějaké letos ještě bude) se nosí skvěle. :palec:

JJ, přesně tak jsem to i četl a tušil. SOučasných verzí běžných vůní se bojím. Poté co mě zklamal i Guerlain a vlastně i Coromandel, který podle mne pod záminkou reformulace změnili na EdP, aby nikdo nemohl nic namítat, už jsem velmi obezřetný. Teplo bude, neboj, možná ještě v listopadu ;-) . A děkuji

Frankie 26.05.19 10:56

No jo, no jo, Hanko.
Ale snad bys nechtěla mít zase pořádné chlupy na hrudi a funět (či hlasitě si pískat) nebo mít ten pocit při nošení Halstona Z-14 (uveden na trh 1976)? :lol:
Výroba Halstonů byla již drahnou řádku let zastavena, verze byly také reformulovány.
Snad až tolik, jako by výrobce ztratil paměť.
Když si člověk prohlédne pyramidu, nemá americkou dálnici v mozku a sebere parfémové povědomí, vyvodí si správný závěr.

Příspěvek upraven 26.05.19 v 11:09

Hanka H 26.05.19 11:05

@Frankie Frankie, jako obvykle moc nerozumím, co je jádrem Tvého sdělení :-D ! Halstona jsem nekupovala pro sebe, předpokládám, že některé asociace spojené s touto vůní jsi vyčetl na fra (tam se opravdu najdou básníci a uzenáři :lol: ).
P.S. Emerickou dálnici v mozku nemám, a když teda reješ :-P - včera jsem si v pozdních večerních hodinách udělala jakýsi test IQ, a vyšlo mi, že se pohybuji v pásmu nebezpečné geniality - což mi prý někdy může přinášet problémy při komunikaci s okolím :lol: - tady asi bude zakopaný :pudl: ;-) :
Bozkám :-* !

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 Další »
Váš příspěvek