Dotazy

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Frankie 26.5.19 11:23

@Hanka H
Haha, FYI, FG nečtu jako doporučenou četbu, abych neměl v hlavě parfémové neřády a bloudy.
Předpokládal jsem, že ho chceš nosit jako TF, také jsem přinesl několikrát vintage na srazy, a rovněž jsem tvrdil, že mi nejsou podobné.
Jen si z Tebe utahuji, to snad mohu, ne? :hug:
Když je tu zábavného čtení jak o funuse…
Teda až na ty recenze bezmozek…

Hanka H 26.5.19 11:25

@Frankie Máš pravdu, předsedo! :hug:

Frankie 26.5.19 11:32

@Hanka H
Tak tak, Franta jako předseda, chlupy má jak z medvěda…

MagnolieS 30.5.19 01:06

Pochopil někdo důvod pro nový rozdělovník/možnosti náhledů u hodnocení? 8-O :think:

hromar 2.6.19 21:19
@Frankie píše: .....
Když je tu zábavného čtení jak o funuse…
Teda až na ty recenze bezmozek…

Je otázka proč je tu nuda. Já jedině souhlasím. Jeden důvod může bát v nudných lidech. Těch tu bude určitě hodně, ale pokud je zábava, tak obvykleu utečou a nezapojují se, takže to ni nekazí.
Druhá věc je téma, i když prča se dá udělat i ze zaschlýho semene z velblouda. Není tady mnoho pánů, kteří se zabývají "nemainstreamovými vůněmi. A v mainstreamu t.č. není ani to vtipné semeno, tam není nic. MOžná tak něco vintage, ale to už mě taky zmáhá, neb stařík zůstane staříkem a tečka. Navíc ceny některých vintage vůní jsou na úrovni opravdu kvalitních exkluzivek. No takže můžeme založit třeba téma Vtipná vůně, třeba se funebráci leknou.

MagnolieS 2.6.19 21:27

@hromar Já se kochám novým pětkovým BL a ty tu semeníš velblouda :lol: :lol:

JosefKamil 3.6.19 02:23
@Hanka H píše: … a vyšlo mi, že se pohybuji v pásmu nebezpečné geniality …

To jsme na tom stejně. :-D

Otázkou je, jestli mi to pomáhá nebýt nudný. Obávám se, že ne.

Hanka H 3.6.19 09:56
@JosefKamil píše:
To jsme na tom stejně. :-DOtázkou je, jestli mi to pomáhá nebýt nudný. Obávám se, že ne.

Doufám, že budeme mít možnost prověřit tuto eventualitu při (eventuálním :-D ) osobním setkání! ;-) Za nudnou se nepovažuji 8-) , ale bez mučení přiznávám, že jsem ten velbloudí příspěvek od @hromar opět tak zcela nepochopila :-) - inu, další důkaz dříve zmíněné osobní kvality. :dance:

hromar 3.6.19 15:38
@Hanka H píše:
Doufám, že budeme mít možnost prověřit tuto eventualitu při (eventuálním :-D ) osobním setkání! ;-) Za nudnou se nepovažuji 8-) , ale bez mučení přiznávám, že jsem ten velbloudí příspěvek od @hromar opět tak zcela nepochopila :-) - inu, další důkaz dříve zmíněné osobní kvality. :dance:

počkej, počkej, jak nepochopila??!! Tam není ani ň k nepochopení. Vysvětlil jsem jen pár důvodů, proč je tu nuda. Já když jsem třeba podal „nestandartní“ inzerát, tak vůbec nikdo nezareagoval. To je pro mne známka nudných lidí, protože si mohl říci cenu, licitovat, diskutovat atd. a opět ani ň. A byla to celkem zajímavá vůně od MFK, kterou jsem levně pořídil. Ale toho je víc. Prostě nuda. Franta má recht

hromar 3.6.19 15:41

@Hanka H @JosefKamil jinak s tou inteligencí jsem na tom obdobně, dokonce na to mám soudněznalecký štempl. Život to bohužel zesložiťuje, především při komunikaci s debilem :inlove:

Frankie 3.6.19 16:40

Syn indiána se ptá otce:
„Otče, proč se můj bratr jmenuje Zelený strom?“
„Protože se narodil pod zeleným stromem.“
„A proč se moje sestra jmenuje Měsíční svit?“
„Protože se narodila při měsíčním svitu, a už se neptej, Prasklá gumo.“

Frankie 3.6.19 18:03

Doufám, že jsem se nevzdálil příliš od předmětu vlákna. :-D

JosefKamil 3.6.19 18:33

@hromar

Tos mi přpomněl:

Hanka H 3.6.19 19:09

Tak tady něco nehraje - taková sešlost géniů, a tak nudný web :-P :cert: ?!

Stránka:  « Předchozí 1 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Váš příspěvek