Hypnotic Poison

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
jasmina 17.2.10 16:38

no tak pokud je ta vune stara uz par let, tak se to na jeji kvalite klidne muze tim spis podepsat

vyznelo to, jako nakup, co ti zrovna prisel

stejne ale nebudu sama, koho by ty fotky zajimaly i tak

tuzezlypes 17.2.10 17:45

fajn, poradíš, jak je sem dát?

Evelina 17.2.10 17:56

Fotky se vkládají nejjednodušeji takto (recept) :D

1. vyfotíš předmět
  2. musíš přetáhnout fotku do compu (pamatovat si kam)
  3. dáš post reply (tj. napsat odpověď)
  4. dole je část s názvem Příloha, okýnko před nímž je napsáno - Název souboru
  5. dáš Procházet (za okýnkem, viz.4), otevře se okno, kde musíš najít to inkriminované foto, označíš a dáš OK
  6. do pole Poznámka můžeš napsat něco k obrázku
  7. dáš Přiložit soubor a chvíli počkáš až se načte
    8 ) můžeš klasicky odeslat odpověď
    That´s all.
    Doufám, že je to srozumitelné… aneb vraž do toho čtyry vejce… :)
tuzezlypes 17.2.10 18:01

ok, zkusím, znala jsem vkládání obrázků pomocí stránek „imageshack“, ale je to dávno…

tuzezlypes 17.2.10 18:17

Takže - pro srovnání dna flakonů.

tuzezlypes 17.2.10 18:18

Dále - srovnání flakonů vedle sebe, vlevo ten z Jahody.

tuzezlypes 17.2.10 18:20

Tady je vidět „dno“ - u padělku mnohem užší než u originálu. Tvar flakonu je odlišný, včetně základny.

tuzezlypes 17.2.10 18:23

Na závěr - úžasný vnitřek krabičky… eště nějaké dotazy a pochybnosti ??

Incognita 17.2.10 18:25

Hele, a je vůbec ten vpravo originál? Mamce se totiž písmena nestírají vůbec; a to právě vypotřebovala už další flakón, to největší balení klasického Poisonu.

tuzezlypes 17.2.10 18:27

Ten vpravo nemá písmo setřené, ale perfektní. Navíc je pořízeno zde, od ověřené členky, u které nevěřím, že by šlo o padělek. Kromě toho si všimni i v rozdílu v nápisu _ Hypnotic Poison Christian Dior Paris – versus – Hypnotic Poison Dior

Naja 17.2.10 20:25

Já má doma také ten vpravo.

Incognita 17.2.10 21:47

Asi to zkreslila fotka. Já mám doma mamčin flakon od Poisonu, tvar odpovídající obrázku vpravo a má nápis na přední i spodní straně odpovídající obrázku vpravo.

jasmina 17.2.10 22:23

ten rozdilny napis neni nic divneho, vsak dior v poslednich letech menil krabicky i flakony (i ty sama pises, ze vune je par let stara)

pro srovnani

na te fotce mi dokonce prijde, ze je take pomerne dost tluste dno

http://www.getprice.com.au/…0_W405_l.jpg /> a jeste lepsi verze tlusteho dna
http://www.shop.sk/…original.jpg

a novejsi verze

http://ecx.images-amazon.com/…0_AA280_.jpg

jasmina 17.2.10 22:25

uplne chapu tve obavy, ale snazim se zabranit sireni paniky, ze jahoda prodava padelky - stale tvrdim, ze neco takoveho nema zapotrebi - zejmena za tamnejsi ceny, ktere jsou pomerne vysoke (ja osobne tam treba parfemy nekupuju, moc drahe)

maricka 17.2.10 23:24

Já si taky myslím, že to není padělek, nebo alespoň Jahoda o tom nevěděla, když vyřezala všechny kódy (kódy se padělkům nevyřezávají…). Možná to je opravdu tím, že je vůně starší - má tedy malinko jiný design. Ohledně vůně - to je subjektivní, jednou drží, podruhé ne. A je rovněž možné, že ta Tvoje už zestárla nebo byla prodaná jako prošlá. Kdyby to byl totiž padělek, tak vůně voní úplně jinak a o dost laciněji. Ale nějak mi do toho nepasuje to, že flakonek nemá zespoda vůbec nic napsáno… Tak nevím… Ještě k té Jahodě - stěžují si na ně i lidí v zahraničí, tak možná prodává jak padělky, tak originály, těžko říci…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek