Hypnotic Poison

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
jasmina 17.2.10 23:36

zespodu byva prece jen nalepka - pokud se potrebovali zbavit kodu, tak ji nejspis odlepili (taky je tam jakysi 4-pimenny kod) - asi je to snazsi, nez ho nejak vypalovat

Aprill 18.2.10 09:15

,,,

jerry 18.2.10 09:20
Aprill píše:
Holky, mě přišly s takhle hnusně vevnitř ořezanou krabičkou už tři parfémy z Vune-parfemy. Parfémy se zdají OK, kódy a etikety sedí, jen ta krabka je uvnitř takhle zrychtovaná.. Asi jsem tu mimo téma, ale když jsem viděla tu krabičku od Hypnotiku, tak mi to nedalo sem napsat. Setkal jste se s tím někdo? Nevím co si o tom myslet..

To byly origo krabičky zabaléné ve fólii? A zeptala ses, co je důvodem? Při cenách Diorových vůní je to hnus. A při při představě, že bych to měla jako dárek, tak bych byla asi vztaky bez sebe.

jerry 18.2.10 09:27
maricka píše:
Já si taky myslím, že to není padělek, nebo alespoň Jahoda o tom nevěděla, když vyřezala všechny kódy (kódy se padělkům nevyřezávají…). … Ještě k té Jahodě - stěžují si na ně i lidí v zahraničí, tak možná prodává jak padělky, tak originály, těžko říci…

Tohle bych už ale nevypadalo na náhodu a nevědomost.

Aprill 18.2.10 09:40

,,,

maricka 18.2.10 19:24

Aprill, přečti si o šedém trhu o kousek výše… Navíc tento obchod s parfémy to objednává od těch velkých z velkoskladů, takže na vině je bud elnino, parfemy nebo parfums, popř. Cosmo. Ale o padělky se určitě nejedná, jen prostě to je onen šedý trh… Taky mám takto vyřezanou jednu vůni…

tuzezlypes 18.2.10 20:07

Dobře, připustím, že Hypnotic z Jahody nebyl padělek. Budiž, jednalo se o jiný flakon, nejspíš jiná edice, možná starší verze, možná pro jiné trhy. Někdo si dal tu práci, aby vyřezal veškeré kódy na krabičce a znova ji úhledně zabalil do celofánu, včetně přelepu CD. Vůně ovšem byla každopádně prošlá, nedržela ani půl hodiny a bylo nutné se průběžně několikrát za den přestříkat, což u Hypnotika není běžné. To není žádná polévačka. Takže Jahodě stejně patří velké mínus.

Daja 1.3.13 22:41

Holky,máte doma někdo Hypnotic původní 50ml.
Jak má dlouhou hadičku?Mě nedosahuje až na dno,je to normální.

pipisek 4.5.13 19:44

Zdravím holky a prosím Vás o pomoc, respektive o Váš názor. Koupila jsem tady na Arome Hypnotic, jedná se o 100 ml flakon, tester bez víčka, z 1/4 vypotřebovaný. U inzerátu nebyly fotografie, prodávající měla samé pozitivní hodnocení.
Přesto jsem prakticky okamžitě, jakmile jsem vybalila celá natěšená flakon z balíčku, začala přemýšlet, zda se nejedná a fake.
Měla jsem už pár flakonů, ale tenhle má jiné sklo, není takové mléčně červené,má občas i bublinku. Na skle jsou patrné „švy“ a i takový vryp pod rozprašovačem (viz 1.foto). Roprašovač nemá kroužek a vypadá divně. Dno je tenké,flakony, co jsem měla, měly vždycky dno silné. I nápis je jiný než na flakonech, co jsem měla…měla jsem vždy jen nápis Hypnotic Poison a tenhle má ještě nápisy navíc. Na dně je nálepka, ale z té nejsem chopna pravost poznat.
Prodejkyni jsem informovala, že se mi flakon nezdá, koupila ho na Aukru od prodejkyně se 100% hodnocením a ona sama Hypnotic koupila poprvé. Nesedl jí, proto prodávala. Samotná vůně mi přijde slabší…no nevím :nevim:
Nechci nikoho křivě nařknout, proto po dohodě s prodejkyní prosím o Váš názor a vkládám fotky. Děkuji všem!

Gita 4.5.13 21:00

Na rozprašovači, chybí iniciály CD. Navíc mám dojem, že testery Poisonů mají víčka. Za mně, je to fake jak vyšité, bohužel. Rozprašovač, raději nebudu komentovat. Mrzí mě, že se tohle vyskytuje i na Arome. :?

pipisek 4.5.13 21:34

Máš pravdu, rozprašovač by měl být s iniciálama a já ho měla u dvou mých posledních flakonů zlatý, ne stříbrný.

Verda2 4.5.13 21:39

Já mám Poison i Hypnotic Poison a u obou je rozprašovač zlatý a na něm iniciály.
Na té 1. a 4. fotce je ten rozprašovač divný. Jako originál se mi to nezdá..

RainyWeather 4.5.13 21:40

Když nic, tak ten rozprašovač je hodně divný :( Nápisy nemůžu posoudit, často se mění, co dva roky, to flakon snad vypadá jinak :? Ale šev na flakonu žádná z mých lahví neměla, ani Pure Poison staršího data :nevim: A ten můj Pure Poison NEMÁ inicály :think:

Co hadička?

Gita 4.5.13 21:43

A zlatý rozprašovač. Na to jsem zapomněla. Ten, kdo ti tohle prodal, zaslouží negativ. Hledala jsem v inzerci a asi tuším. Obrázky Hypnotic Poison jsou všude na netu k dohledání. Nechci prodávající sahat do svědomí, ale rozdíly musela vidět.

Gita 4.5.13 21:46

Zdá se mi, že struktura skla flakonu, není hladká… Navíc, písmo na flakonu jakoby mělo tendenci k snadnému setření.

Příspěvek upraven 04.05.13 v 21:50

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek