Hypnotic Poison

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
pipisek 4.5.13 21:48
Hadička je tenká a nevede na střed flakonu (tak ji mám na 100% origo flakonu se zbytkem, co mám, ale vede ke straně dna a je prohnutá, tzn. delší než ta v originálu
@EvaKm píše:
Když nic, tak ten rozprašovač je hodně divný :( Nápisy nemůžu posoudit, často se mění, co dva roky, to flakon snad vypadá jinak :? Ale šev na flakonu žádná z mých lahví neměla, ani Pure Poison staršího data :nevim: A ten můj Pure Poison NEMÁ inicály :think:Co hadička?

Příspěvek upraven 04.05.13 v 21:54

Brigancia 4.5.13 21:49

Mám 100 ml tester, byl i s víčkem…a jak už říkaly holky přede mnou, rozprašovač má být zlatý, stejně jako kroužek pod rozprašovačem. Na mém flakonku není v názvu Paris. Další, co se liší je průhlednost flakonu, ten tvůj se mi zdá příliš průhledný. Nálepka na dně flakonu má jinou barvu písma a také jiné uspořádání…

pipisek 4.5.13 21:50
@Gita píše:
Zdá se mi, že struktura skla flakonu, není hladká…

Ano, flakon není hlaďoučký a jemně mléčně zabarvený jak bývá. To sklo je opravdu divné. To sklo bylo první, co mně uvedlo v dojem, že je to fake.
Ale jak jsem psala, chtěla jsem tady posbírat nějaké názory, nechci nikomu křivdit. Byl to můj pocit, proto jsem chtěla znát názory jiných.

pipisek 4.5.13 21:52
@Brigancia píše:
Mám 100 ml tester, byl i s víčkem…a jak už říkaly holky přede mnou, rozprašovač má být zlatý, stejně jako kroužek pod rozprašovačem. Na mém flakonku není v názvu Paris. Další, co se liší je průhlednost flakonu, ten tvůj se mi zdá příliš průhledný. Nálepka na dně flakonu má jinou barvu písma a také jiné uspořádání…

Ano, sklo je sice tmavě červené, ale je naprosto průhledné…no nepotěšily jte mně, ale já si to myslela, spíš jsem chtěla ujistit. Ale budu vděčná za další názory, děkuji předem!

coconut 5.5.13 12:36

@pipisek Taky bych řekla, že je to padělek. Ono to sklo je trochu průhledný, ale ne tolik jako u toho tvýho, i když fotka může trochu klamat. A ten rozprašovač vypadá fakt hrozně. Koukni třeba na parfums.cz, mají tam i fotku bez víčka.

Eunika 5.5.13 12:46

Hypnotic Poison nemám,ale zarazila jsem se hlavně u fotky dna parfému.Mám několik Diorů,udělala jsem jen pár fotek…na všech,co mám je slabší písmo a menší kód,toto se mi zdá ´´humpolácké´´.Flakóny mají dno krásně uhlazené.Vše zakoupeno na Elnino.Každý tester Dior,který jsem obdržela měl zatím víčko-nemusí to být pravidlem,opravdu nevím.Bohužel si myslím,že se jedná o padělek :,(

barbucha 5.5.13 13:44

To je ale velmi ošklivej, odfláknutej flakon! 8o Tohle teda z výrobní linky Diora nesjelo.

Ale je to klasika - nákup na Aukru a následný přeprodej tady… Těšte se, protože Arome se skutečně stává aukráckým odbytištěm! :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
pipisek 5.5.13 20:12
@coconut píše:
@pipisek Taky bych řekla, že je to padělek. Ono to sklo je trochu průhledný, ale ne tolik jako u toho tvýho, i když fotka může trochu klamat. A ten rozprašovač vypadá fakt hrozně. Koukni třeba na parfums.cz, mají tam i fotku bez víčka.

Koukala jsem, já rozprašovač i flakon znám, několik jsem jich měla..díky za názor.

pipisek 5.5.13 20:14
@barbucha píše:
To je ale velmi ošklivej, odfláknutej flakon! 8o Tohle teda z výrobní linky Diora nesjelo.Ale je to klasika - nákup na Aukru a následný přeprodej tady… Těšte se, protože Arome se skutečně stává aukráckým odbytištěm! :poblion:

Snad nebude tak zle :mrgreen: Už jsem prodejkyni napsala,dala jsem jí odkaz na tohle vlákno, aby si přečetla názory a budu to dál řešit. Každopádně děkuji za názor!

coconut 5.5.13 23:49
@pipisek píše:
Koukala jsem, já rozprašovač i flakon znám, několik jsem jich měla..díky za názor.

Aha, takže to bylo spíš asi pro tu prodejkyni. Tak snad to nějak vyřešíte. Zajímalo by mě jak to voní? Je to aspoň podobný originálu?

pipisek 6.5.13 07:02
@coconut píše:
Aha, takže to bylo spíš asi pro tu prodejkyni. Tak snad to nějak vyřešíte. Zajímalo by mě jak to voní? Je to aspoň podobný originálu?

Originálu je to podobný,jen tomu chybí síla a je to hned fuč,po 15 min.na ruce nic není.

wezuv 7.5.13 11:28

@pipisek přidávám svuj názor na Hypnotic, to co máš je cokoliv jen ne originál.
Měla jsem ten parfém když byl ještě ve starém balení a mám ho ted v tom novém.
rozprašovač je zlatý(tady navíc chybí i ten kroužek, já na něm mám iniciály.
Víčko se k Testrům od diorů většinou dává, já ho teda mám, na zadní straně i vypsané složení.
Písmo je jemnější jak na skle i na nálepce.
Flakon mám skoro neprůhledný,ten tvůj je hodně skvětlý a na těch fotkách vidím i nějakou rýhu…

no prostě doufám,že si za TO neutratila moc peněz.

pipisek 7.5.13 17:09

wezuv
Díky moc za příspěvek do diskuze,s prodávajici to řeším…

Vendula D. 17.11.13 22:53

Ahoj holky, dovolím si oživit diskuzi :-) i když možná patří tento dotaz do jiného vlákna, ale nic jsem nenašla, zajímalo by mně, prosém, kdy byl reformulovám Hypnotic Poison ? měla jsem ho kdysi, je tomu asi tak 8 let, a teď znova, ale připadá mi stále stejný, reformulace proběhla asi dříve ?Děkuji

Ayuri 18.11.13 12:01

@Vendula D.

Kedže pôvodná verzia vznikla v roku 1998- Annick Menard, myslím, že k reformulácii došlo už o mnoho skôr, ako si ho mala. Ale kedy presne, to neviem, DIOR sa s tým veľmi nechváli :mrgreen: lepšie povedané, nevyjadrujú sa k tomu vôbec. Ale k tejto vôni boli celkom milosrdný, na rozdiel od mnohých iných :,( To podstatné a krásne tam ostalo. Niekde som čítala, že jediný spôsob, ako ho opísať, je „sex vo fľaši“ to sa mi zdalo fakt výstižné. Pre mňa je to jeden z najmilovanejších.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek