Jak voní lidé na ulici

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 618 Další »
evixx 19.2.09 10:15

…tak Střední Východ hlásí ztráty :cry: … přestala jsem chodt posťačka „Insolence“, byla nahrazena pošťákem „lehká demence“…vždycky chce podpis, ale nenabídne nic na psaní a když se zeptáte, jestli nemá propisku, řekne že né, ale že rád poskytne své péro :roll: … rád by ten „skvělý vtípek“ opakoval do nekonečna, ale já už ho raději vždy vítám s „manželovým perem“ v ruce :?

paty 19.2.09 10:24
evixx píše: …tak Střední Východ hlásí ztráty :cry: … přestala jsem chodt posťačka „Insolence“, byla nahrazena pošťákem „lehká demence“…vždycky chce podpis, ale nenabídne nic na psaní a když se zeptáte, jestli nemá propisku, řekne že né, ale že rád poskytne své péro :roll: … rád by ten „skvělý vtípek“ opakoval do nekonečna, ale já už ho raději vždy vítám s „manželovým perem“ v ruce :?

Tak u toho pošťáka bych to tipovala na ,,momentální postižení,, :lol:

evixx 19.2.09 10:44

:D …on to zkouší na všechny, i když jde k sousedce s důchodem :D

Lela 19.2.09 12:12

Na tyhle dědky funguje jenom: tak sem s ním !!
Má pošťačka neustále vyzvídá, co mi chodí v těch polštářcích. Říkám jí ( s dvoletým dítětem na ruce), že drogy. :lol:

evixx 19.2.09 12:36
:D :D
Vera 19.2.09 12:50

Lelo :lol: :lol: :lol: :lol:

Mitzi 19.2.09 13:10

:lol: :lol: a ani nelžeš :wink:

Irena 19.2.09 13:49

Lelo, Mitzi :lol: .

Tyhle zvědavý lidi fakt nemusím. Naše pošťačka se na nic neptá a ještě má nádherný modrý vočiska.

chechtalka 21.2.09 18:44

nedávno jsem jela se St. agency do KV a místo jsem měla vedle ženy tak kolem 60tky…v buse se vznášely slaďounké vůně míchané s edt zeleného čaje a escady…sem tam jsem zachytila old spice od kluků-študáků…asi 10 km od KV paní nelenila a nastříkala se vydatně Opiem, myslela jsem, že tam omdlím, přímo mne pod nsem…nijak decentně, ale hodně a vydatně…
začalo mi to dráždit a začala jsem kýchat a ona mi povídá:„Nekýchejte, přerušíte mi vůni parfému“…tak jsem si říkala, sedět místo mne Áda, tak jí ani něco originálního řekla :D …zmohla jsem se jen na:„Zajisté madam, právě jste dotálně zadusila moji úžasnou vůni“…

Barbarra 21.2.09 19:26
evixx píše: …tak Střední Východ hlásí ztráty :cry: … přestala jsem chodt posťačka „Insolence“, byla nahrazena pošťákem „lehká demence“…vždycky chce podpis, ale nenabídne nic na psaní a když se zeptáte, jestli nemá propisku, řekne že né, ale že rád poskytne své péro :roll: … rád by ten „skvělý vtípek“ opakoval do nekonečna, ale já už ho raději vždy vítám s „manželovým perem“ v ruce :?
:lol:
Kate 8.3.09 23:22

To ma podrž…Dneska, na hokeji, som predo nou na jednej mladšej žene cítila Poison …Nie som si istá, je možné, že to nebol originál…ale bol to šok…Na nikom som ho (takom mladšom) ešte necítila…a Na hokeji?? :)) A v shoping parku sa predo mnou niesla L …

Panenka 10.3.09 19:42

Tak to vypadá, že u nás v práci začal jezdit výtahem někdo, kdo se tam voní… Už několikrát se mi stalo, že to tam opravdu intenzivně vonělo, když jsem nastoupila. Bohužel nepoznala jsem, co to bylo za vůni :oops: , ale je to stále stejná vůně.

Aimirin 12.3.09 21:14

Holky, dnes jsem šla metrem za jednou dámou…a ta vůně Opia (neomylně poznám svého miláčka), to byl požitek. Chtěla jsem paní pochválit vůni a dost si vyčítám, že jsem to neudělala :roll:

evixx 13.3.09 09:08
Aimirin píše:
Holky, dnes jsem šla metrem za jednou dámou…a ta vůně Opia (neomylně poznám svého miláčka), to byl požitek. Chtěla jsem paní pochválit vůni a dost si vyčítám, že jsem to neudělala :roll:
…chápu :D ,… já mám Opium celkem ráda, ale některé kritické „výlevy“ tady v databázi naznačují, že je potřeba takové odvážné nositelky trochu povzbudit :wink:
Kerze 13.3.09 11:35
Aimirin píše:

Kočko, představuji si, jak ji doženeš, chytneš za rameno, udýchaně oznámíš, doprovázeno patřičným gestem, že to Opium je fakt super a celou zkoprnělou opět opustíš… :lol: :lol: :lol:

To je docela zvláštní situce, když vám někdo cizí nečekaně něco pochválí, že jo ? Já jsem tím skoro vždycky zaskočená, vůbec nevím jak reagovat…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 618 Další »
Váš příspěvek