Kočky

Reklama

MagnolieS 13.06.18 11:38

@Slimek Držím palce v rozhodování, my to naší Lízince :srdce: také nemůžeme udělat, aby se třeba netrápila žárlením, přesto jsem zvědavá a moc by mě zajímalo jak by se zachovala :think: ale to prostě na zkoušku nejde :-(

@evsro Koťátka všechny super a úplně parádně vybarvený :inlove:

Slimek 13.06.18 12:06

@MagnolieS jj, obě tu myšlenku máme furt v hlavě, vím :). Taky si říkám, že to té Káje nemůžu udělat, ale na druhou stranu má v mých očích trochu nudný a fádní život, přiliš bezstarostný a jednotvárný. Navíc u nás máme aspoň tu výhodu, že kočičky si chodí svobodně ven…takže nemusí pořád sdílet jen jedno uzemí.
NO, a to že to není na zkoušku je právě to velké dilema, je to nevratný proces jako si pořídit dítě … ;-) 8-) …takže když Kája řekne ne a u ní to ne známená, že nikdy nebude ano, budeme mít ze života peklo hlavně my......

@evsro Tak ale nedá mi to a ještě zeptám, kdy je kočička k odběru?

evsro 13.06.18 12:33

@Slimek Odběr je možný prakticky ihned. Rezavý bráška už šel do nového domova. Béžové a šedé odvážíme tuto sobotu.
Jste moc hodné, také právě pořád řeším to dilema a nejraději bych si ji nechala, ale kromě naší jezevčice má také starší dcera alergii na kočky a bydlíme v bytě.

Slimek 13.06.18 13:33

@evsro můj muž má právě taky alergii. S Kájou si to nějak sedlo, snad i tvrdí, že má ten alergen mírnější, …potom když hladí jiné kočičky, vždycky říká, že je to špatné …takže to je pro další důvod, který velmi komplikuje rozhodování.
Děkuji za info, budu si ještě lámat hlavu a případně nasdílím dál. Takovou krásku bude určitě někdo chtít.

evsro 13.06.18 13:48

@Slimek to chápu a budu moc ráda za sdílení :-) :kytka:

evsro 13.06.18 19:23

Tak se na kočičku snad usmalo štěstí. Ozvala se paní v důchodu a chce ji pro syna, kterému umřel kocourek.

Slimek 13.06.18 19:53

@evsro tak je rozhodnuto ;-) … a to musím přiznat, že jsme se teď vraceli z nákupu, pořád jsme o tom po cestě i v krámě mluvili, že jsem sem šla hned napsat, že si ji přeci jen vezmem :lol: .. :cry:

mmaat 13.06.18 20:13

@evsro neber to zle, ale správně by kotě mělo jít do nového domova ve 12 týdnech, těmhle je teprve 6. Nejde jen o to, že sama jí a umí na záchod, je to kvůli socializaci. :-(

evsro 13.06.18 20:16

@Slimek to me mrzi… paní telefonovala a myslím, že bude v dobrých rukou. Ale je to náhod a a shoda okolnosti. Inzerát už máme dlouho, byli průběžně 2 zájemci, kteří nakonec odřekli, ale to bylo když měla koťátka 14 dnů. Pak dlouho nic, az dnes.

Slimek 13.06.18 20:25

@evsro to je v pohode, nase chyba, ze jsme tak dlouho vahali. Urcite bych nechtela ty zajemce zklamat… my proste jeste musime vic uzrat, nase kocicka musi uzrat a hlavne si nas nejaka dalsi urcite najde casem sama ????
Ovsem kdyby to neklaplo, tak malinkou privitame s otevrenou naruci…verim, ze by se by se vsechno podalo a vsichni by nakonec byli spokojeni.

Slimek 14.06.18 08:13

Kaja musela poznat, ze u nas o neco slo :)…od vcerejska je pritulna na 200%. Lezela u me a delala furt roztomile opicky, drbani a hlazeni povoleno i na brisku, furt se na me uprene diva :-D

evsro 14.06.18 09:22

@mmaat Děkuji za názor a musím rict, že to jsem opravdu ani netušila. Včera jsem do noci studovala na googlu chov koťat. Já jsem měla vždy psa a kočky jsem si zamilovala az co hlidavame britku od sestry. Bohužel s těmito koťaty je to komplikované. S tchyni není absolutne řeč. Já se pouze snažím najít jim domov a povedlo se u všech. Ale v příštím týdnu jdou obě kočky co tchýně má na kastraci, tak podobný problém uz naštěstí řešit nebudem.

evsro 14.06.18 09:23

@Slimek Já myslím, že zvířata opravdu vycítí všechno a je to zajímavé je pak sledovat :-)

mmaat 14.06.18 10:08

@evsro ona to spousta lidí neví a myslí si, že kdyř sama jí a umí na WC, tak to stačí. A noví majitelé se pak diví, že místo přítulného koťátka mají doma zvíře, co kouše a škrábe. To je proto, že se nestihlo naučit hranice, co ano a co už ne, máma kočka si je srovná a učí se to i vzájemně sourozenci mezi sebou.
Nebylo to myšleno nijak rýpavě, vím, že kočky nejsou tvoje. A mimochodem jsou krásné. :-)

evsro 14.06.18 10:20

Pro pobavení vám sem přidávám fotku naší jezevcice a kočky me sestry při hlídání u nás. Když ji hlidame, musí být oddělené, zkouseli jsme je seznamovat, ale nedopadlo to dobře. Žádný úraz, ale zjezene chlupy u obou a probuzení loveckých pudu u jezevcice :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama