Kočky

Reklama

Lucy Liu 18.06.18 13:55

Jééé, ty jsou krásné! Musím nějak zpracovat přítele, aby přestal blokovat pořízení kočky :inlove: :inlove: :inlove:

MagnolieS 18.06.18 16:26

@Lucy Liu Co zablokovat přítele? :-D

LavenderMouse 20.06.18 11:27

Holky, nechtěl by někdo fontánu pro kočky? Je to tato: https://www.youtube.com/watch?…
Prakticky nepoužívaná, moje kočky o ni nejeví zájem. Mám k ní i sadu náhradních filtrů. Poslala bych za poštovné, peníze nechci, leží mi přes rok ve skříni a zabírá místo.

MagnolieS 20.06.18 19:30

@LavenderMouse :kytka: Hmm, zatím nikdo … já čekala, že se třeba ozve někdo s více kočkama, tak já bych ji zkusila, my o tom léta jen přemejšlíme, také nevím jestli u nás najde to pravé uspokojení.

Počkám jestli to nezaujme ještě třeba tam, kde to bude více potřeba … :srdce:

Daňule89 20.07.18 10:43

Nevím, jestli to sem mám psát, ale přece jen mi to nedá…

Vzpomínáte si ještě některé na Sendy a její tři kocoury, Bobeška, Ligra a Matýska? Před chvílí na mě na facebookových stránkách jedné kočičí skupiny vykouklo smuteční oznámení, že Simona zemřela. :cry: Nevím to jistě, ale jsem přesvědčená, že jedná o ni, jméno je mi povědomé. Už dlouho sem nechodila, ale dřívější členové si ji jistě budou pamatovat. Alespoň z této skupiny.
Prý po ní zůstali tři kočičí sirotci, kteří jsou momentálně umístěni v Měcholupech (myslím, že někdo někde psal, že tento útulek nemá moc dobrou pověst).

Je mi moc líto, co se stalo a píšu to sem aspoň kvůli kocourům, kdyby mohl někdo pomoct. Prahu mám dost z ruky, ale tím, že jsem tu dříve čítala jejich příběhy, radosti i starosti, jsou mi kocourci tak nějak blízcí. Tím ale nechci tvrdit, že ostatní zvířata v útulcích a depozitech si pomoc nezaslouží. Jen jsem si říkala, že kdyby mělo pomoct alespoň toto malé sdílení, tak to za pokus stojí…

Slimek 20.07.18 12:14

@Daňule89 to je strašné :cry: …to jsou osudy, nechápu to, byla mladá.

MagnolieS 20.07.18 13:56

@Daňule89 A to je hodně smutná zpráva a také si myslím, že měla ještě velkou fůru roků před sebou :cry:

Vera 21.07.18 16:22

Danuško, je to ona :cry: Tyto její milované kočičky skončily v Měcholupech, musí to pro ně být strašné :cry: Sdílí se to i přes fb, ale jsou tři a starší, nejlíp se umísťují koťátka. Taky jsem si vzala staršího kocourka po zemřelé paní a vím, že to chce velkou dávku trpělivosti a lásky…a to každý nezvládá :(

Verda2 21.07.18 17:08

To je tak smutné. Byla ještě mladá.
Loni ji asi zemřela maminka, zda je to tedy ona, ale asi ano…, i ta láska k parfémům, jsou tam zmíněné kočičky…
Musí to být pro toho tatínka strašné, loni mu zemře žena a rok na to dcera v 45 letech. Ach jo.
 http://vzpominky.nezavirejteoci.cz/…7/vzpominky/

Vera 21.07.18 18:14

@Verda2 to je tak strašně smutné…ztráta maminky byla možná spouštěč její nemoci, kéž by aspoň její kočičky našly milující domov, aby, pokud je to možné…našla klid.

MagnolieS 21.07.18 18:15

@Verda2 … to jsou smutné stránky :-(

Verda2 21.07.18 19:25

@Vera @MagnolieS

Ano, moc smutné. Bylo vidět, že byla na maminku hodně fixovaná a její ztráta ji velmi bolela. Možná že sama neměla děti.., kdo ví. Škoda, že si kočičky nenechal její přítel, to by ji asi potěšilo. Snad aspoň ony najdou domov.

Daňule89 22.07.18 11:15

Je to strašně, že umírají i mladí lidé, kteří tady mohli ještě spoustu let být. :-( Svět není spravedlivý…

rocky 02.08.18 20:25

Tak jsem tady zase, a posílám pár fotek:--)) Letos na konci jara jsme si pořídili skleník, jak jinak, Merlin tam nesměl chybět. Byl šťastný, že jsem ho vzala dozadu na zahradu. Jinak má u nás k dispozici velký dvůr, který se mu zdá už malý. U původního majitele měl cca 30m2 a to mu bohatě stačilo a navíc vůbec neměl žádnou trávu. Zjistila jsem, že neumí lézt po stromech, vysadila jsem ho na malou meruňku, měl strach, že spadne, no skočil teda sice sám a málem si vyvrtnul zadní tlapku. :--))
Přemýšlela jsem, že bychom si mohli pořídit na podzim pro něj kamaráda, a tak jsem napsala pův. majiteli, zda by byl Merlin rád. Majitel se ozval velmi rychle s tím, že můr původně v chovné stanici měl zůstat jako pokračovatel rodu, nicméně začal napadat ostatní kočky. Proto byl vykastrován a prodán. Předchozí majitel si ještě k Merlinovi pořídil kočku, kterou Merlin otravoval (na to už jsem se neptala jak otravoval), kočku museli dát pryč. Prý obzvlášť nesnáší rezavé kočky/kocoury. Musela jsem se tomu zasmát, protože jsem objevila červeného kocourka:--) Ale prý by snesl středně velkého psa. O tom prozatím neuvažujeme.
Pamatuji si, když jsme v loni pro Merlina přijeli, na dvorku chodil s velikánským bílým pudlem. Pudl/kluk cca 2 roky byl čerstvě ostříhaný, měl na hlavě dvě velké mašle a hodně sponek, a Merlin s ním chodil, pak se navzájem pokusovali a olizovali se.:--))

Stránka:  « Předchozí 1 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama