Komplimenty

Micky_F 24.3.22 19:04

@Verda2 Krásný od manžela :srdce: mě manžel dneska chválil akorát halenku, ale 2× tak se mu asi fakt líbí hodně :-D

Jinak já dostala pochvalu teď nedávno od jedné známé, se kterou se vídáme pravidelně, bylo to na Lalique Amethyst exquise a k tomu dodala, že se vždycky těší, jak budu zase vonět, tak to jsem vůbec netušila, bylo to hezký :-D :palec: :-)

Verda2 25.3.22 11:11

@Micky_F

To je pěkné, to potěší :-)
A možná, že manžel chválí halenku taky proto, že tak pěkně voní :-*

blebleska 1.4.22 19:09

Dostala jsem kompliment od kadernice na Chance eau Tendre, prý vonim jako miminko, jak nějaký detsky olejicek :kytka: . Je pravda, ze je taková sladká, pudrova.

jaksitaksi 13.4.22 14:56

Moje oblíbené chyprovky zatím veřejný úspěch neměly. Dnes jsem ovšem hned při první aplikaci dostala komplimenty na vůni ze zdejší inzerce - Salvatore Ferragamo pour Femme. Kolegyně byla u vytržení a chválila a chválila.

MagnolieS 13.4.22 17:29

@jaksitaksi Hezky ;-) a neznám ji vůbec, prozkoumám snad někdy.

Já teda komplimenty schytávám hlavně na slepáka Toscu :srdce: a taky na Patchouli Tentation :srdce: i tu jsem brala úplně naslepo, protože pačuli :inlove:

jaksitaksi 14.4.22 07:18

@MagnolieS Je to taková klasická líbivka, podle mě. Z vůní, které znám, bych ji vyzařováním přirovnala k Boucheron Quatre nebo k Laura od Biagiotti. Je na první dobrou líbivá, ženská, působí čistě, nekomplikovaně a optimisticky. Mně se na ní líbí zejména ten lehce kořenitý tón - asi badyán. Řekla bych, že je to naprosto bezpečná vůně, která nemůže vyvolávat nějaké nepříjemné reakce.

Lucinela 14.4.22 10:09

@jaksitaksi
Tak já už mám Toscu na dně a kompliment jsem kdysi dostala jeden velký od kolegyně. Ale jinak spíše, že voní až moc, že je zase pudrová (přítel) :nevim: . Já osobně ji miluji pro její svěžest, ale že by byla nekomplikovaná a optimistická, to se mi fakt nezdá. A přirovnat ji k nějaké vůni - velmi vzdáleně k Iris de Syracuse, kdyby voněl pětkrát silněji. Přirovnat ji k Lauře mi přijde hodně odvážné. Laura Biagiotti kdysi měla moc hezkou vůni, Aqua di Roma, tam bych možná podobnost hledala, ale myslím, že už se nevyrábí a je to už fakt dávno, ale tu jsem měla fakt ráda.

Lucinela 14.4.22 10:13

Já teď jedu na vlně Encore Un Peau (Alex Simone). Je nádherná, dcera včera chválila a chválila. Siláž je asi taky dobrá, údajně jsem jí provoněla celý byt. Já sama cítím dlouho tu svěží fázi šťávy z rebarborového kompotu. Musím malinko poopravit recenzi, po utržení rebarbory a chvilkové trpké fáze z ní uvaříme kompot jen velmi málo oslazený.

jaksitaksi 14.4.22 10:19
@Lucinela píše:
@jaksitaksi
Tak já už mám Toscu na dně a kompliment jsem kdysi dostala jeden velký od kolegyně. Ale jinak spíše, že voní až moc, že je zase pudrová (přítel) :nevim: . Já osobně ji miluji pro její svěžest, ale že by byla nekomplikovaná a optimistická, to se mi fakt nezdá. A přirovnat ji k nějaké vůni - velmi vzdáleně k Iris de Syracuse, kdyby voněl pětkrát silněji. Přirovnat ji k Lauře mi přijde hodně odvážné. Laura Biagiotti kdysi měla moc hezkou vůni, Aqua di Roma, tam bych možná podobnost hledala, ale myslím, že už se nevyrábí a je to už fakt dávno, ale tu jsem měla fakt ráda.

Já popisovala dojmy ze Salvatore Ferragamo, Toscu bohužel neznám ;-)

Lucinela 14.4.22 10:35

@jaksitaksi
Chápu, nějak mi to nesedělo. Salvatore Ferragmo bych ale měla prozkoumat ;-)

MagnolieS 21.5.22 19:57

Dnes 4 komplimenty na Rose Incense 8-O :srdce:
1. Vršovice, 2. vlak, 3. Roztoky u Prahy, 4. Nusle :inlove:

Kikiena01 21.5.22 20:36

Včera po dlouhé době pochvala na Gris Charnel od starší kolegyně v práci, prý voní moc příjemně a neotřele. :andel:

Henri 23.5.22 10:19

@MagnolieS
Tak to je pecka. Vůni neznám, ale toto se mi ještě nikdy nestalo… :think:

otakara 23.5.22 13:14
@MagnolieS píše:
Dnes 4 komplimenty na Rose Incense 8-O :srdce:
1. Vršovice, 2. vlak, 3. Roztoky u Prahy, 4. Nusle :inlove:

čosi neskutočné! :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu