Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 525 Další »
Melisa 23.11.09 10:23
Juana píše:
Guepard - chystali jsme se na nedělní procházku. Cákla jsem si vůni a zavelele jdeme. Drahý odpověděl: Ja wohl mein Liebling a následně se rozkýchal.
Ještě jednou dvakrát to na něm otestuju a jestli bude stejná reakce bude muset z domu (Guepard, ne miláček, voňavka mi neuvaří).

Juano, jestli to Tvůj drahý nevydýchá a Ty podlehneš......koupím....... :lol:

Elvira 23.11.09 14:59
WildOrchid píše:
Elvira píše:
Právě že manžel si taky nestěžoval. A to má neustálé připomínky skoro na všechny mé vůně. Nevím, co mamce tak vadilo. Nezdá se mi zas tak silná a aplikovala jsem opravdu umírněně.
treba mela zrovna svoje dny, nebo tak neco.. zkus to jeste jednou v jinym obdobi, a az pak muzes delat zavery :) zeny sice jsou vic na vune nez chlapi, ale taky jsou vic citlivy na vune..

Orchid, zas tak snadno se asi odradit nenechám, ještě ji otestuji na někom jiném! :lol: Mně se totiž líbí. Spíš to pramení ze vztahu s mamkou, nechám se jí dost ovlivnit. Možná tudy vede cesta, jak se v 35 letech vzepřít! :lol:

zdensy 24.11.09 08:10

Včera Attrape Coeur na návštěvu k matce. Pravila - máš lepší, tohle jsou ale divné kytky :roll: .

evixx 24.11.09 08:22
gentiana píše:
melisa píše:
No tak já jsem se jednou slila Hypnoticem Poisonem......jedu takhle tramvají,držím se madla a pode mnou si paní vytáhla kapesník, zakryla si nos a spustila čistou hanáčtinou:…te ledi ož nevijo,co na sebe majó nasrať, toťtotok je hnus....." ........od té doby jsem opatrnější :roll:
… a byla to místní sůl země, co se myje jenom v sobotu, když je teplo a čas, ne?

… nojo, … sobota je " kůpací den " aj na Valachoch … ale jen dyž majů „slíbené“

… v pálek večer jsem terorizovala autobusový spoj Praha-Zlin opravdu velmi divokou směsicí vůní … a nikdo si kupodivu nedovolil ani odfrknout … pravda, měla jsem na sobě samé fajnovosti :wink: ( nebo byli všichni už mrtví )

kometka 24.11.09 11:19

Tak pro moje okolí je nejhorší Safari. Já na ně,ale nedbám. Hlavní je, že já si v něm lebedím :lol:.

tarra 24.11.09 12:27
kometka píše:
Tak pro moje okolí je nejhorší Safari. Já na ně,ale nedbám. Hlavní je, že já si v něm lebedím :lol:.

Jejda, tak to jsem ráda, že nepatřím mezi tvé okolí:o) (v tomhle ohledu)
Safari jaksi taky nezvládám - stříkla jsem si ho neuváženě jednou na ruku a pak bych si ji nejradši uřízla…nešlo to ničím dolů a byla to pro mne hrůza :( .
Omlouvám se nesitelkám, ale tuhle vůni jsem nějak nepochopila…

kometka 24.11.09 12:51
tarra píše:
kometka píše:

Jejda, tak to jsem ráda, že nepatřím mezi tvé okolí:o) (v tomhle ohledu)
Safari jaksi taky nezvládám - stříkla jsem si ho neuváženě jednou na ruku a pak bych si ji nejradši uřízla…nešlo to ničím dolů a byla to pro mne hrůza :( .

Omlouvám se nesitelkám, ale tuhle vůni jsem nějak nepochopila…

:lol: nemusíš se omlouvat. Je dobře, že jsme každá jiná. Jinak mě taky nějaký čas trvalo, než jsem si k ní našla cestu. No a teď ji opravdu miluji. Řekla bych, že je nejkrásnější v dešti :wink: .

hakhak 24.11.09 12:55

Můj chlap jaksi nemůže vydýchat Teint de Neige. Testování proběhlo už dva krát, vždy jsem nanesla jen nepatrné množství ale hned zavětřil. Otázka: čím to dnes voníš? nikdy nevěští nic dobrého :). Komentoval slovama: moc pronikavé, hodně růží a mýdla. Ale tulit se chtěl stejně, takže to asi nemůže být smrťák. Závěr: nebudu ji používat v jeho blízkosti.

tarra 24.11.09 12:58

O najití cesty, pročichání se apod. tu samozřejmě čtu pořád a věřím mu (ostatně už teď se mi líbí věci, které bych před pěti lety nemohla)
Ráda zkusím znovu za pár let starší Guerlainy, které mi zatím tolik nevoní, jsem ochotná znovu zkusit i klasické Chanely, které si teď taky nedávám.....ale Safari…to už opravdu nikdy nerisknu :shock: :lol:

kometka 24.11.09 13:07
tarra píše:
O najití cesty, pročichání se apod. tu samozřejmě čtu pořád a věřím mu (ostatně už teď se mi líbí věci, které bych před pěti lety nemohla)
Ráda zkusím znovu za pár let starší Guerlainy, které mi zatím tolik nevoní, jsem ochotná znovu zkusit i klasické Chanely, které si teď taky nedávám.....ale Safari…to už opravdu nikdy nerisknu :shock: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Neko 24.11.09 13:07

Já jsem si takhle cestu našla k Edenu a Miss Dior, nejdřív mi to připadalo jako šílený smrad, a teď jsou to jedny z mých nejoblíbenějších vůní.

Dalia 24.11.09 13:08

Já nerisknu Rumeur Lanvin. :vomit:

Zavan smradu 24.11.09 18:06

:lol: jo, Rumeur je toluen v peknom baleni..

evixx 24.11.09 18:08
kometka píše:
… to zase chápu já … úplná aromaterapie :D … kdysi mi vadil začátek, ale nytí vychutnávám bezvýhradně 8) … okolí mlčí … že by se báli promluvit ? :D
kometka 24.11.09 19:05
evixx píše:
kometka píše:
… to zase chápu já … úplná aromaterapie :D … kdysi mi vadil začátek, ale nytí vychutnávám bezvýhradně 8) … okolí mlčí … že by se báli promluvit ? :D

To jsme na tom podobně, taky mi vadil nejvíc začátek :wink: . Teď si říkám, jak mi někdy mohla tak užasná vůně smrdět :lol:.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 525 Další »
Váš příspěvek