Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Nelly 918 11.8.21 22:22

@Renusatko to si umím představit, já bych prchala :poblion:

lilithc 11.8.21 22:31

@Hanka H No to teda byl zážitek s tou sestrou. :-( Odcházet se zakrváceným oblečením.Ta by si teda zasloužila abys byla navoněná nějakým dryákem,aby si zapamatovala,že má být rychlá a přesná. :-)

Hanka H 11.8.21 23:32

@lilithc Tak stane, že… spíš mi tam u ní přišlo nepatřičné neprofesionální rozčilování ve smyslu „jak si můžete dovolit chodit na odběry s tak blbými žílami“…

Renusatko 12.8.21 15:10

@Hanka H Pokud opravdu nadávala, tak je to strašné. Já občas taky někomu v legraci řeknu, že s má příště vzít lepší žílu, ale to se pokaždé zasmějeme. Sama mám strašné. Odebere mě jen jedna moje kolegyně, ale většinou je to všude na 10×. Nikdy mi asi nikdo teda nenadával, ani já nikomu, protože vím, co mám :lol: .

A k těm doktorům. Já jsem ráda, když přijde někdo navoněný, většinou je to opak a je to příšerné, pořád větrat a vonět místnost sprejem proti nachlazení :lol: :lol: . Některé vůně bych ale hodinu
( ten zubař, kosmetička i manikérka) fakt nedala ani omylem. A třeba můj gynekolog to má na ordinaci. Žádá pacientky, aby chodili nenavoněné.

Hanka H 12.8.21 20:02

@Renusatko Bohužel v legraci tam nebylo řečeno nic- :-( pořád bědovala, že ONA přeci nedělá nic špatně, dokonce padla slova o „negativním přístupu“, evidentně ztrácela půdu pod nohama, nakonec to korunovala pohledem na hodiny a poznámkou - „No, to budu dneska bez pauzy na oběd“ - čímž mi naznačila, že za to mohu já, že jsem ji zdržela…
A gynekologovi se také v podstatě nedivím- některé pacientky jsou totiž schopné aplikovat vůně, tam, kam v žádném případě nepatří (a díky čemuž také vzniklo ono pejorativní pojmenování :lol: )

mmaat 13.8.21 10:34
@Hanka H píše:
A gynekologovi se také v podstatě nedivím- některé pacientky jsou totiž schopné aplikovat vůně, tam, kam v žádném případě nepatří (a díky čemuž také vzniklo ono pejorativní pojmenování :lol: )
:lol: :lol: :lol:
Lucinela 13.8.21 13:31

Okolí má problém s Cierge de Lune. Přitom pro mě je to tak krásná vůně. Že by to bylo horkem :think:

Micky_F 16.10.21 19:45

Tak dneska na Liquid cashmere white manželova sestra, po tom, co jsem si na sebe dala asi 3 střiky: ona: fuj, co to tu tak smrdí?
Já: To je můj parfém
Ona: zajímavý
:-D :-D

Nelly 918 16.10.21 22:50
MagnolieS 16.10.21 23:31

@Micky_F Tzv. není cesty zpět :lol:

otakara 17.10.21 08:44

včera som si štedro naniesla po dlhom čase môj S.T.Dupont Femme a opýtal sa, či mám novú voňavku. Nechala som dlhú pauzu, bez odpovede, myslela som že ešte čosi pridá a on nič. Tak som nevydržala a začala skúmať, je to zlé, je to dobré…A odpovedal presne ako to bolo - silné, bodaj by nie, prehnala som to s aplikáciou… 8-)

Stránka:  « Předchozí 1 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535
Váš příspěvek