Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Makiiii 9.9.21 21:47

Také mi nechodí upozornění a nelze mi vložit ke komentáři fotka. Ale jako bych nic neřekla. :pudl:

Nelly 918 9.9.21 21:53

@Hanka H Také si myslím. Řekla bych, že je to jejich povinnost. Ale asi se pletu :think:

Tak co přesunout vzkazy pro admina sem? Tady to evidentně žije: https://www.arome.cz/…st-bronzeru/

Hanka H 9.9.21 22:52

@frangipani_romana To už mě také napadlo - jdi do toho :-D !

@Hanka H píše:
@frangipani_romana To už mě také napadlo - jdi do toho :-D !

Já už zanáším, kde se dá, už nemám energii - naše povstání by chtělo nějakého pořádného leadra, nějakého mladého a silného Lenina! :dance:

Hanka H 10.9.21 11:00

@frangipani_romana Jdu zkontrolovat Auroru :lol: !

Michinka 11.9.21 14:11

Také se mi nezobrazují upozornění :-( :-?

Hele v pohodě, ale fakt si myslite, že když sem 350× napíšete, že vám nechodí únotifikace, že si to admin 350× přečte a 350× rychleji opraví?
Lidé čtěte.

Hanka H 11.9.21 23:05

@frangipani_romana Dobře, ale co navrhuješ? |Chytáme se možná stébla v tom smyslu, že i jim jde o to , aby web aspoň nějak fungoval.

@Hanka H píše:
@frangipani_romana Dobře, ale co navrhuješ? |Chytáme se možná stébla v tom smyslu, že i jim jde o to , aby web aspoň nějak fungoval.

Napsat řediteli? Jako když tady všichni napíšou stejnou věc, tak admin to se to Jen zahltí. JE evidentní, že to nejde nikomu. Ale adm8n sem stejně nechodí, tak tím spíš nemá cenu psát.
Dole na stránce asi je nějaký kontakt, já to z mobilu nevidím, ale určitě je uvedený třeba v Obchodních podmínkách. Tam bych napsala.

Jj, dole je „O nás“ a v tom „Napište nám“ - formulář a mail info@arome.cz

Ony totiž adminovi nechodí notifikace. :-D

Hanka H 12.9.21 10:47

@frangipani_romana I tam už jsem psala, a :pudl: !

MagnolieS 12.9.21 11:04

tak 351 :lol:

Nelly 918 12.9.21 11:48

Já to vidím tak, že o tom vědí už dávno - že to tu nefunguje. Ale nejsou schopni to trvale napravit, tak prostě mlčej. Co taky mají říct? „Neumíme to opravit, protože jsme neschopní? Umíme akorát psát přiblblé články, které nikoho nezajímají, ale zajistit funkčnost webu je zkrátka nad naše síly…“

Stránka:  « Předchozí 1 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 Další »
Váš příspěvek