Dotazy, nápady a připomínky pro admina

@Admin Arome.cz :-D Admine, to byla sranda, to byste tu rubriku museli zakázat. :lol: Ale dík za ochotu. :)

Nelly 918 16.9.21 08:29

Mě sice chodí upozornění na diskuse do mailu, ale zde mi stále nebliká zvoneček. :think:

Admin Arome.cz 16.9.21 11:41

@frangipani_romana @Nelly 918 @Hanka H mohla by som Vás poprosiť o zaslanie screenshotov do SZ o tom ako máte nastavené upozornenia, čo všetko máte zaškrtnuté, prípadne zrušené upozornenia. A ak by sa dalo, ešte by som Vás poprosila o screeshot upozornení za posledné dni.

Moc by nám to pomohlo.

Ďakujem, :kytka:
admin

otakara 30.9.21 12:02

Dnes som dala prvé hodnotenie aromáčke Habanita23 a jedným klikom potvrdila odoslanie. Nič, nič, tak som dvojklikla a voilá - sú tam hodnotenia tri! Aká som ja šikovná!
Zároveň vidím, že sa nič nezmenilo, problém pretrváva a hodnotení môžem „navyrábať“ spústu púhym klikom doaleluja. 8-)

Admin Arome.cz 30.9.21 14:34

@otakara dobrý deň, :rose:

chybu s hodnoteniami stále riešime a dočasne ručne premazávame aspoň 1× do týždňa.

Poprosím teda o strpenie, duplicity sa dodatočne mažú.

Ďakujem, :mavam:
admin

otakara 1.10.21 12:14

@Admin Arome.cz premýšľam, čím to je. Čím to je, že tento web má nedostatky a nešlape to. Mrzí ma to.
A to som si chcela urobiť poriadok na polici, ale radšej počkám, pretože viackrát som si vône zoraďovala podľa poradia a konečný výsledok sa nedostavil, akcia nedorobená-koliečko sa krútilo donekonečna a výsledok, že môžem začať zoraďovať nanovo.

Admin Arome.cz 1.10.21 12:18

@otakara tento problém sa rieši tiež, ospravedlňujem sa za nefunkčnosť, snažíme sa to napraviť, bohužiaľ to trvá. Poličky s menším počtom parfumov sa ukladajú v poriadku, náročnejšie je to s poličkami s vyšším počtom parfumov. Ale ako píšem, táto chyba je tiež v riešení.

Ďakujem za pochopenie,
admin

Makiiii 5.10.21 19:24

@Admin Arome.cz Chci se zeptat, kdy bude možné vkládat fotky z mobilu? Přes PC na Arome vůbec nechodím a z mobilu přidat foto do diskuze nelze.

Lucinela 5.10.21 20:58

Já se dovolím zeptat, kdy bude fungovat vše, co nám slibujete. S hodnocením jsem taktéž měla problém, parfémy dostupné z poličky jsou od uživatelů, kteří je buď nemají, nebo tady byli před dvěma lety a tak bych mohla pokračovat…

Nelly 918 5.10.21 22:38

Stále není opraveno vůbec nic. Neustále mi tu bliká zvonek na totéž už 4 týdny - hodnocení udělené 13.9. :poblion: . Upozornění na současné diskuse nikde - když zvonek rozkliknu. Za mě je tento web v totálním rozkladu co se funkčnosti týče. :palecdolu:

JosefKamil 5.10.21 23:53

Už jsem to sem dával jednou, asi by to chtělo napsat přímo na vedení.

Pošleme mu všichni fax! :dance: :nevim:

Xeryuz 6.10.21 09:48

Možno nastal čas založiť si vlastný web s ‚voňavou platformou‘ a opustiť arome a nepodporovať Mafru pod vedením mafiánsko-eštebáckeho agenta Bureša, ktorý môže o.ebovať svojich zdegenerovaných voličov, ale nie mňa.

mmaat 6.10.21 14:38

@Xeryuz To už tady bylo. Ujmeš se toho?

Admin Arome.cz 7.10.21 21:53

Dobrý večer,

viac ako znovu napísať, že na chybách pracujem Vám bohužiaľ neviem. Poprosím o vašu trpezlivosť, niektoré problémy potrebujú veľa času.

Čo sa týka upozornení, vyššie som už prosila o správy, pretože to musíme riešiť individuálne, takže pripomínam:
@Admin Arome.cz píše:
Mohla by som Vás poprosiť o zaslanie screenshotov do SZ o tom ako máte nastavené upozornenia, čo všetko máte zaškrtnuté, prípadne zrušené upozornenia. A ak by sa dalo, ešte by som Vás poprosila o screeshot upozornení za posledné dni.

Moc by nám to pomohlo.

Ďakujem, :kytka:
admin

admin

Stránka:  « Předchozí 1 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 Další »
Váš příspěvek