Dotazy, nápady a připomínky pro admina

otakara 3.11.21 07:14
@Hanka H píše:
@AgataAranka P.S. Chyba je ve vás, že toho máte tolik ;-) :lol: :cert: !

:-D :-D :-D
s prominutím, ale už sa len smejem, toľkokrát to tu už odznelo!

Hanka H 3.11.21 09:04

@AgataAranka Také jsem zažila staré časy, také mohu srovnávat. V podstatě jsem na poličku rezignovala - pokud mám něco nového, přidám, ovšem raději nekontroluji stav.

otakara 3.11.21 09:48
@Hanka H :-D :-D :-D
@Hanka H píše:
@AgataAranka Také jsem zažila staré časy, také mohu srovnávat. V podstatě jsem na poličku rezignovala - pokud mám něco nového, přidám, ovšem raději nekontroluji stav.

úprimnú sústrasť vyslovujem tým, čo majú poličky oveľa väčšie ako ja :klaun:

AgataAranka 3.11.21 11:17

@Hanka H

Já změnou přestala přidávat, od té doby pro mě spousta věcí ztratila tady smysl a nebaví mě to tu tak, jako předtím.

Tímto zdravím @Admin Arome.cz :palecdolu:

Nelly 918 3.11.21 11:30

@otakara jako je to peklo :cert: - cokoli tam změnit, nebo upravit trvá neskutečně dlouho, neukládá se to správně. Ale nedělám si už iluze, že se něco změní. Arome je prostě vedeno naprostým břídilem.
Též tímto zdravím @Admin Arome.cz

Hanka H 4.11.21 10:00

@AdminArome.cz

Prosím o konečné vyladění funkce Ohodnotit obchod a též o promazání duplicitních hodnocení. Pokud si vzpomínám, dříve mohl uživatel svá hodnocení ještě dodatečně korigovat - i tato možnost by byla jistě vítaná.
Děkuji.

otakara 4.11.21 11:13

@Hanka H :palec: :potlesk: ďalšia dobrá pripomienka

Nelly 918 7.11.21 15:06

Nejnovější recenze parfému je opravdu povedená :palec: :lol:

MagnolieS 7.11.21 15:21

@Hanka H Dodatečná korekce je stále možná, ale to je tak vše :nevim:

@Admin Arome.cz naprostý opruz je nemožnost vkládání fotek v diskuzi, sz i inzerci a recenzní bláboly tomu nasazují bigpudla :pudl:

Admin Arome.cz 7.11.21 18:45

Dobrý večer každému,

všetky tieto problémy s fotkami opravujeme a vyskytujú sa pri pridávaní fotiek z mobilu. Chápem, že je to zdĺhavé ale pridávanie fotiek do diskusií, inzerátov či SZ cez desktop fungujú.

Upravilo sa aj duplikovanie hodnotení. Postupne sa všetky duplicity premažú, ale hodnotení je hromada. Poprosím o trpezlivosť.

Upravila sa aj rýchlosť ukladania poradia na poličkách, skúste si to prosím preklikať, pre uložiť a keby to u Vás nefungovalo, nahláste nám to prosím.

Peknú nedeľu prajem,
Karin

MagnolieS 8.11.21 10:08

@Admin Arome.cz Co to je? 8-O Jaká dekorativní kosmetika?? Beton :lol: :lol: @JAGizna
https://www.arome.cz/…race-175848/ od toho je Fler, nebo Vinted :-? bo tu můžem rovnou začít štrykovat fusekle.

Lucinela 9.11.21 08:19

Můžete mi říct, jaký vulgarismus obsahuje následující příspěvek :pudl:

@frangipani_romana
Je to hnus, u nás nejmenovaný ředitel hrál na piáno klasiku. Už se mi o tom nechce ani psát, je to fakt nechutné. A ti muži, to tedy jsou spíš chlápci a doufám, že jsou v menšině, kteří píší do diskuze.

Jinak já stále čtu Poslední baronku, autorka to tentokrát se sladkobolem přehnala, stačilo zkrátit obsah, jsem fakt zklamaná. Chci si znovu přečíst něco od ............. ještě nevím, asi to vyhraje Nesnesitelná lehkost bytí.

Lucinela 9.11.21 08:22

Takže sprosté slovo je náš veleznámý spisovatel žijící ve Francii, myslím, že vše napadne jeho jméno. Ale to je opravdu pro mě naprosto frapantní a nechutná situace. Neznat Kneru je pro mě navíc jako pro češtinářku naprosto nepřípustné. Vlastně mě to neskutečně pobavilo takto zrána.

testik7 11.11.21 07:52

Kundera, Kundery, Kunderovi, Kunderu, Kundero, Kunderou, Kunderova, Kunderovo, Kunderův, Kunderovy, Kunderových, Kunderovými, Kunderovým :)

blebleska 9.12.21 00:16

Zdravím, nejdou mi nahrát fotky do inzerce, je nejaky problem??

Stránka:  « Předchozí 1 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 Další »
Váš příspěvek