Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Hanka H 7.10.21 22:08

@Admin Arome.cz

Chtěla bych podotknout, že vyžádané screenshoty jsem vám posílala do SZ již několikrát, přesto problémy ani poté (vy)řešeny nebyly.

Nelly 918 7.10.21 23:25

@Admin Arome.cz nezlobte se, ale evidentně na tom pracujete špatně. Jsou tu stále tytéž problémy už déle než rok. Působí to tu na mě jako web dělaný někde doma „na koleni“ bez profesionálního vedení. Vlastně i hůř. Je spousta amatérských stránek, které fungují mnohem lépe, než Arome a to je velmi ostudné.

Renusatko 8.10.21 23:13

@Nelly 918 :palec: Naprosto souhlasím.

otakara 14.10.21 10:35

Teraz sa mi vy ostatní nesmejte, ale vpravo mám zobrazené posledné, najnovšie príspevky v diskusiách, čo je možno stará vec, možno sa nachádzali na inom pre mňa menej frekventovanom mieste, ale toto je takto ok, som rada… :andel: :klaun:

frangipani_romana 14.10.21 19:01

@otakara Ne, to je novinka. To vám vylepšili, abyste nefrflali, že jsou blbé články a rozbité poličky. :D

Hanka H 14.10.21 19:48

@otakara @frangipani_romana Tak zavrženíhodné to není, ale optikou přetrvávajících (a neřešených či neřešitelných) problémů :think: :nevim: …

otakara 15.10.21 08:46
@frangipani_romana píše:
@otakara Ne, to je novinka. To vám vylepšili, abyste nefrflali, že jsou blbé články a rozbité poličky. :D
@Hanka H píše:
@otakara @frangipani_romana Tak zavrženíhodné to není, ale optikou přetrvávajících (a neřešených či neřešitelných) problémů :think: :nevim:

:potlesk: :potlesk: no, dostali ma, trochu mi uhladili naježený chrbát

Nelly 918 15.10.21 09:39

@otakara Mě tady ne. Podle mého než vymýšlet nové věci, bylo by fajn konečně opravit - POŘÁDNĚ- to, co nefunguje. Musela jsem povypínat všechna upozornění, aby mi tu neustále dokola neblikal zvonek na 2měsíce staré hodnocení. Uložit cokoli nového na poličce trvá věky atd. atd. Z mého pohledu tedy není opraveno vůbec nic a myslím, že ani nikdy nebude.

porjk 18.10.21 12:33

Nelze mi odeslat hodnocení. :oops:
Edit, asi po dvacáté se podařilo :-?

mmaat 30.10.21 17:29

@Admin Arome.cz Prosím, nešlo by už konečně něco udělat s vkládáním fotek z mobilu? Napřed nešly otáčet, teď už nějaký ten pátek nejdou vložit vůbec!!!

Jitka77 30.10.21 18:05

@mmaat Mně před chvílí nešla vložit fotka ani z PC, zabralo použít jiný prohlížeč (Chrome fungoval, v Edge mi to nešlo).

mmaat 30.10.21 19:34

@Jitka77 Tak ještě i toto. :pudl:

AgataAranka 2.11.21 12:25

Dlouho, hóóódně dlouho, jsem tu nic nekomentovala. Byla jsem totiž před lety znechucena vším, co se tu začalo dít, a to jsem nebyla zdaleka sama, bylo nás dost. Ale toto mě skutečně dost rozesmálo. I když… ono to vůbec není k smíchu.

Admin Arome.cz

Poličky s menším počtom parfumov sa ukladajú v poriadku, náročnejšie je to s poličkami s vyšším počtom parfumov. Ale ako píšem, táto chyba je tiež v riešení.

Ďakujem za pochopenie,
admin

Pochopenie jak dlouho? Pardon. Již před několika lety byla polička k ničemu po změnách, které se fakt nepovedly. Staré Arome bylo úplně o ničem jiném…

Přeji krásný den, krásný podzim, krásné další dny  :rose:

Agáta

Hanka H 2.11.21 16:37

@AgataAranka P.S. Chyba je ve vás, že toho máte tolik ;-) :lol: :cert: !

AgataAranka 3.11.21 06:58

@Hanka H :lol: :palec:
Ono ani nejde o to kolik, ale jak fungovala polička dřív, před pár lety, pak jsem rezignovala na aktualizaci. Dávno není pravda, co je tam uložené, za to jsem se již několikrát zájemcům omluvila, ale chyba je skutečně na adminovi, který ani nereagoval na naše požadavky, aby nám tu bylo stále dobře. Proto se z této stránky stalo co, co je. Bohužel… Kdo zažil „staré“ Arome ví, o čem je řeč.

Přeji všem krásný den, Agáta

Stránka:  « Předchozí 1 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 Další »
Váš příspěvek