Podobné vůně různých značek

vlastina9 18.12.18 16:53

@Arivaa No a mají jí skladem,tak jí můžeš koupit a nemusíš hledat náhradu :-)

ZPĚVAČKA 18.12.18 21:18

@ijáček někdo to tu již psal, že nová Pure od PR je podobná CM,… :-)

Arivaa 20.12.18 10:43
@vlastina9 píše:
@Arivaa No a mají jí skladem,tak jí můžeš koupit a nemusíš hledat náhradu :-)

Já ho kupovat nepotřeuju, mám v zásobě. Otázka zněla co by mohlo být podobné, nikoliv kde to sehnat. Protože nepředpokládám, že to budou vyrábět věčně…

vlastina9 20.12.18 10:46

@Arivaa No tak to jsem to špatně pochopila,tak nic aspoň tady je odkaz kdyby jí sháněl někdo jiný náhodou :-)

prokera 20.12.18 12:01
@Arivaa píše:
Já ho kupovat nepotřeuju, mám v zásobě. Otázka zněla co by mohlo být podobné, nikoliv kde to sehnat. Protože nepředpokládám, že to budou vyrábět věčně…

Tak tím bych se asi netrápila, pokud nebylo vyhlášeno ukončení výroby :-) . Dělá se už tolik let a nejspíš se ještě nějakou dobu dělat bude ;-) , spadl mezi klasiku. Při nejhorším si nasyslit zásobu a po podobné vůni se pídit, až to bude aktuální, protože mezitím vzniknou a zaniknou další vůně, takže bych si s tím teď nelámala hlavu :-) .

danaada 20.12.18 12:46

@Arivaa Souhlasím s Prokerou, zatím není potřeba hledat náhradu :-)
No nicméně pokud bys ráda zkusila i něco jiného, tak sice tu tvou vůni neznám a z toho množství složek je dost těžké určit která bude dominantní (navíc každý vnímá vůně jinak a může mít pocit, že dominantní je nějaká jiná složka), ale v podobné cenové kategorii by se dle složení dala vyzkoušet tato vůně se skořicí https://www.arome.cz/…/vanderbilt/ (tedy pokud se nezalekneš lehce aldehydového začátku).

danaada 20.12.18 15:49

@Arivaa Ještě jsem si vzpomněla https://www.arome.cz/…me/tresor-2/ tohle by podle složení také mělo být dost podobné, ovšem cenově už bude vůně úplně jinde :think:

muchlacet 21.12.18 08:08

Velmi podobné na mé kůži jsou PURE POISON a JAIPUR BRACELET. Nebýt toho, že bracelet používám, nepoznala bych, která je která.

Tanulik 21.12.18 18:28

@muchlacet Ano , typovo sú si veľmi podobné a mne sú obidve rovnako milé ;-)

Tana1112 21.12.18 18:50
@muchlacet píše:
Velmi podobné na mé kůži jsou PURE POISON a JAIPUR BRACELET. Nebýt toho, že bracelet používám, nepoznala bych, která je která.

Souhlasím. Jen Jaipur Bracelet vyznívá vedle Pure Poison trochu synteticky. Podoba tam ale určitě je.

ZPĚVAČKA 21.12.18 23:34

Koupila jsem na Online parfémech NR Narciso 10ml EDP, a stále mi něco připomíná už snad z dob socíku,…když mně bylo 20 :-) a myslím, že to byla taková hnědá hvězdička, nevíte někdo, co to bylo za značku? Tohoto Narcisa bych nemusela,…je taková hutná, krémová, fakt starodávná,.

https://www.arome.cz/…pbell/exult/ asi to byla tato, není tu ovšem složení,…

Brach 22.12.18 11:23

@ZPĚVAČKA jo tak na tenhle Exult hodně ráda vzpomínám, sklízela jsem na něj ovace jako mladá slečna :-P , ale nevím, jak by se mi líbil teď, že? …

Včera jsem velmi zlehka stříkla Mexx Ice Touch Woman a něco mi připomněla- myslím, že to byl kdysi velmi oblíbený Wild Wind tuším od Sabatini- měla ho každá 8-)

otakara 14.03.19 00:22

Kúpila som si naslepo, len po preštudovaní zložiek a podľa opisu, vôňu https://www.arome.cz/…upont-femme/. Dnes po prvom použití mi nedá nepovedať - mne sa tak veľmi podobá na nezabudnuteľnú Skin Trussardi , že až! Ale neprišla som na to hneď, až sa vôňa dobre usadila, oveľa, oveľa neskôr som si to uvedomila.
Sranda je, že ak si tu vo vlákne zadáte - hľadať Skin Trussardi, vyfiltruje vám niekoľko vôní, ktoré sa vraj na ňu podobajú. Moja spomenutá S.T. Dupont femme je ďalšia, možno piata, šiesta v poradí … :-) :think: Narátala som asi šesť zhodných zložiek, možno je ich aj viac, lebo kdesi som naďabila na dosť podrobne rozpísané zložky.

aprazanda 04.04.19 14:10

Už třetí den porovnávám na jedné ruce Scandal J.P.G. a Poison Girl EDP a nemůžu si pomoct, pro můj nos jsou to stejné vůně. Asi zbytečně mám tedy od každé flakon…

prokera 10.04.19 20:20

Cítím velkou podobu mezi Blue Silk od Agenta P. a Chimaerou od T. Terenzi, až mě to překvapilo 8-O .

Stránka:  « Předchozí 1 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 Další »
Váš příspěvek