Podobné vůně různých značek

otakara 6.1.20 09:27
@Hanka H píše:
Na profiparfémy je k dispozici Tiziana Terenzi Orion - přirovnávaný k Aventusu … :think:

:mavam:
ahoj, nemôžem nechať len tak bez povšimnutia prirovnanie vône Creed Aventus - mužská, s Mont Blanc Explorer, podľa vianočného videa nášho aromáka, ktorý ich spomína ako veľmi podobné a veru, nedalo mi a porovnávala som aj ja nie síce naozaj, ale porovnaním zložiek vône a stále Mont Blanc mám v hlave, keďže som pred Vianocami uvažovala o darčeku… :think:

Frankie 6.1.20 10:23

To už se v českých luzích přec dávno ví. ;-)
Nicméně tichou poštou
https://www.youtube.com/watch?…
posílám lepší info, že přišla ještě větší pecka, netvor, elektrárna, :-) mocnější bude určitě.

Al Haramain: L'Aventure Intense (2019)

Královna trnů 6.1.20 18:46

Dámy, obracím se na vás s dotazem - prošla jsem pár stran zpátky, ale je možné, že nejsem první a budu se po někom opakovat. Nicméně bych ráda nalezla parfém, který by se co nejvíce podobal už nedostupnému Midnight Poison. A vlastně ocením i nějaký typ na vůni podobnou Sicily od D&G :rose:

Danilejka 6.1.20 23:38

@Královna trnů Ahoj, tak já už si MP pamatuji velice mlhavě, ale rozhodně si je po rozvonění velmi podobná s YSL Elle, to je pravda :) Jsou to ve skutečnosti dvě jiné vůně, ale po rozvonění se nějakým způsobem asimilují.

Frankie 6.1.20 23:47

@Královna trnů

Sicily se přece začala znovu vyrábět, verze z r. 2018 (PC = Shiseido Group)

JE
podobná discont. verzi z roku 2003 (PC = Procter & Gamble)

Hanka H 7.1.20 11:42

@Frankie ..... a nevíš čirou náhodou, kde je k mání v těch českých luzích, hájích a ešopech? :-D Ten aventuří megaklon.

Frankie 7.1.20 12:09

@Hanka H
Včera jsem po tom pátral, ještě ne.
„Lehkou verzi“ mám doma.
Přidávala se do DTB v 1. třetině 12/2019.

Příspěvek upraven 07.01.20 v 12:12

Hanka H 7.1.20 12:11

@Frankie … a jaká je? Potřebuji něco koupit do konce příštího týdne.

Frankie 7.1.20 12:18

@Hanka H
To víš, také byla reformulována.
Zlí jazykové tvrdí, že je bližší nebo i kamarádštější Aventovi než CDNIM.
Když ji koupíš za hubičku jako já, není co řešit.
Vzhledem k ceně, nešikovnému flakónu stran aplikace a obrněnému boxu bych preferoval CDNIM.

Hanka H 7.1.20 12:23

@Frankie ..... ale CDNIM jsem kupovala loni..... chce to změnu … uvidím … díky :rose: !

Frankie 7.1.20 12:36

@Hanka H
Balení 60 ml Explorera je levnější, když zkusíš klony Zary, jmenovitě třeba Night pour Homme IV (Vibrant Leather, Rich Leather), dostaneš se napolovic.

Frankie 7.1.20 23:18
@Frankie píše:
@Hanka H
Balení 60 ml Explorera je levnější, když zkusíš klony Zary, jmenovitě třeba Night pour Homme IV (Vibrant Leather, Rich Leather), dostaneš se napolovic.

Dnes jsem prošel Zary, bohužel ani jedna nebyla k dispo.
Tudíž doporučuji Supremacy Silver od Afnanů.
Kupuji další láhev, tu nádhernou láhev. 8-O

Královna trnů 9.1.20 12:01

@Brach @Danilejka Děkuji vám!

@Frankie Vidíte, to mi docela uteklo - vůbec mě nenapadlo, že se začala vyrábět znovu, a tak jsem ji ani nezkoušela hledat. A ani se popravdě nedivím, že jsem to přehlédla, pokud takhle vypadá její kampaň… I vám děkuji :)

mmaat 9.1.20 12:11

@Královna trnů Sicily se sice začala vyrábět znova, ale za nekřesťanskou cenu. A u nás jsem ji ani nikde neviděla. :-(

Stránka:  « Předchozí 1 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 Další »
Váš příspěvek