Podobné vůně různých značek

otakara 29.11.21 08:35

dnes mám na sebe kombináciu Féminité du Bois a Diesel Green Feminine . Ani odvahu som nepotrebovala použiť ich v takejto dvojke. Pre mňa je tá podoba jasná.

otakara 13.2.22 08:11

https://www.arome.cz/profil/marusia/ videla som v inom vlákne, že si použila Féminité du Bois. Zdá sa aj tebe trochu príbuzná s Dolce Vita?

Marusia 13.2.22 09:10

mne pripadá Féminité viac drevitá a škoricová, na chladnejšie počasie a Dolce sa mi nepáči :think:

otakara 13.2.22 09:20

@Marusia aha, ďakujem za poznámku, to je pre mňa tiež cenné :-)

otakara 1.3.22 07:44

na iných parfumových weboch sa často spomína podoba Aromatics Elixir a Aramis, nehovorím nič nového. Nedávno som dostala odstrek Aramisu, padol mi vhod, lebo ho mám dávnejšie v pláne a bola som zvedavá na dôkladnejšie odskúšanie - čo urobí a ako sa vyvinie neskôr, či si zachová tú svoju podobu aj neskôr. Musím povedať, že áno, zhodujem sa v názore, že čo už povedali predo mnou - áno, sú podobné
dovetok: bodaj by si neboli podobné, keď majú rovnakého autora-rodiča
:klaun: :klaun:

Marusia 1.3.22 10:54

@otakara , bola som ovoňať Dolce Vitu po veľmi dlhých rokoch a veru je vzdialene podobná Féminite a zistila som, že sa mi páči :-)

otakara 16.3.22 12:35
@Marusia píše:
@otakara , bola som ovoňať Dolce Vitu po veľmi dlhých rokoch a veru je vzdialene podobná Féminite a zistila som, že sa mi páči :-)

:mavam: :-* stále si to myslím, aj keď som celkom nedávno sa stretla s názorom, že nie je podobná ani trošku, ale myslím, že podobná - trošku - je ;-)

Shai83 15.5.22 17:53

Nevie náhodou niekto poradiť vôňu čo najviac podobnú Flower of Dubai od El Nabil prosím? Neviem ju nikde zohnať :-(

otakara 16.5.22 13:38

vo vlákne Čím jste dnes navoněné som zmienila, že Noir Genny mi príde príbuzná - nie podobná, len trošíčku zhodná s J. L. Scherrer 1979 . Sú to chypré, to je asi ono :klaun:
Ale na fra. som sa dozvedela, že Noir Genny je prirovnaná tiež k Aromatics Elixir , ako jemnejšia, menej dôrazná a nositeľnejšia…

Nelly 918 16.5.22 19:55

@otakara já si jí snad budu muset koupit :-D

otakara 16.5.22 21:07
@Nelly 918 píše:
@otakara já si jí snad budu muset koupit :-D

:-D :-D noo, ešte opatrnejšie som to mohla povedať, :-D aj keď je Genny uvedená ako podobná s obomi, nejde tu o pravú podobnosť, len to, že sú to chypré, za mňa, nie je taká chytľavo ľúbivá, ako som to mala pri AE aj JLS. K tejto som mala dlhšiu cestu.

Nelly 918 16.5.22 22:40

@otakara ona stejně teď nikde není.

otakara 17.5.22 09:37
@Nelly 918 píše:
@otakara ona stejně teď nikde není.

áno, prišla som aj ja na to :-)

Hermesfan 17.5.22 09:42

@otakara

zaujímalo by ma ako vonia My Genny, tú aktuálne dostať. Je ale z celkom iného súdka a obávam sa že je kompatibilná skôr s dnešnými neslávnymi trendami.

otakara 17.5.22 10:11

@Hermesfan to by aj mňa zaujímalo, páči sa mi, ako majú flakóny zosúladené, podobné :-)

p.s. ale, tak som pozrela bližšie, oj, to nie je pre mňa a tá spomínaná makrónka, presne ružová ako tá šatka, ktorú ponúkajú. Ale zase :think: ktovie, možno by som s ňou pútala okolie…

Stránka:  « Předchozí 1 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 Další »
Váš příspěvek