Podobné vůně různých značek

Arome Jindra 27.11.20 19:59

@Frankie - ano, složení C.Noir je odlišné edt a edp, nejsem ale tak dobrá, abych uměla posoudit naslepo, které složky mi sedí víc, proto jsem ani neuváděla, kterou bych chtěla. Většinou kupuji verze edp, protože na mě obecně vůně moc nedrží, pokud mezi nimi není rozdíl v síle, ale výrazně ve složení, tak do edt spíš nejdu. Montanu neznám, podle složení se mi „líbí“, Mahoru spíš ne. Každopádně vzhledem k tomu, že mi snad žádný nákup naslepo nevyšel, počkám na otevření obchodů (doufám, že je v nabídce i zde, nejen na netu). Nespěchám, vůní mám dost, jen mě při brouzdání na netu padl C. Noir do očí. I tak děkuji

lilithc 27.11.20 20:08
Theaa 27.11.20 20:11

@Arome Jindra

Já měla edp, byla dost omamná, cítila jsem v ní hodně tu gardénii s kokosem a je fakt, že se brzy přejí. Mně po čase připadala až vlezlá a naslepo bych jí nedoporučovala. Stačil by třeba na začátek vyzkoušet odstřik nebo vzorek.

Magnolie1 29.11.20 10:04

Tak já nevím, dneska jsem na sebe ze vzorečku hodila Delinu a připomněla mi YSL Baby Doll

Lucinela 29.11.20 13:26

@Magnolie1
Baby Doll byla skvělá. Vlastně ani nevím. Proč jsem dceři na ni nechodila, když jsem jí vybrala jako signature. Mám YSL moc ráda, Paris byla moje signature ve 30. Jsem hrozná, příšerná, odklikla jsem Mon Paris Intesement, min 35 ml:see_no_evil:.

Magnolie1 29.11.20 14:43

@Lucinela já od YSL toho zase moc neměla, kdysi dávno klasické Opium, ještě původní, doma syslím na dně flakónu pro vzpomínku, Baby Doll jsem měla asi jednou a opakovaně jsem měla I love again. A od té doby nic…

blebleska 11.12.20 00:56

Dnes mi došla Pure Musc od Narciso Rodriguez a chvílemi si říkám, že cítím úplně moji oblíbenou, již několik let nevyráběnou, Le Parfum od Max Mara… Je tady někdo, kdo taky obě zná a příjde mu to taky tak?

Jitka77 11.12.20 01:45

@blebleska Znám obě a srovnání by mě nenapadlo, Max Mara Le Parfum na mně byla víc dřevitá, drhnoucí, cítila jsem zřetelně muškátový oříšek… texturou na mě působila podobně jako Lalique Satin, i když vzdušnější a nesladká. Pure Musc je blok ledu nebo mléčného, ale pořád průsvitného skla, ta vůně je jednolitá, hladká, čirá a studená. Když nad tím přemýšlím, nejsou si úplně nepodobné, ale mám z každé prostě úplně jiný dojem.

otakara 11.12.20 09:36

Ahoj, všetci nebudem reagovať na horevyššie, lebo - neviem, ale mám práve konkrétny príklad príbuznosti a nie že nie. Mám Ca Sent Beau Kenzo kupovanú s tým, že je podobná Eden - vôni, nad ktorou toľko váham, že si kúpim aspoň za čajovú lyžičku. :think: Je to tam, istá zhoda, musím povedať, pre mňa dobrá voľba, mám doposiaľ prvú vôňu Kenzo a zároveň nemusím váhať nad Eden Cacharel.

MagnolieS 13.12.20 12:09

Stejná značka a jako dvojčata :inlove: Mugler Croisiere 2019 a Fly Away

otakara 13.12.20 12:22

@MagnolieS a ktorá Fly Away? Lebo som si spomenula na vôňe v tých pútavých sprejových kovových nádobkách, čo som kedysi kúpila v Priore-Tescu, či čo to bolo. Tie sa spomínali vo vlákne - o minulých vôňach :think:

MagnolieS 13.12.20 12:34

@otakara Je v odkazu, oranžová a mohla by se Ti líbit, krásně hořká ;-)
Tu z Prioru v kovu neznám, nepamatuji :nevim: 

otakara 14.12.20 13:50

@MagnolieS já, tak v tomto som pozadu, to musím doštudovať, neviem, nepoznám ani trochu

otakara 16.12.20 13:52

@Habanita23
kdesi som spomínala-na polici v mojich „vyzkoušených“ vôňach - 24 Faubourg Hermes mi pripomenul starú Giordani Oriflame s čiernym vrchnáčikom, mne sa zdá hutná, hustá, dobre urobená

Habanita23 16.12.20 15:27
@otakara píše:
@Habanita23
kdesi som spomínala-na polici v mojich „vyzkoušených“ vôňach - 24 Faubourg Hermes mi pripomenul starú Giordani Oriflame s čiernym vrchnáčikom, mne sa zdá hutná, hustá, dobre urobená
Áno, 24 EDP taká je ako popisuješ. Tá prvá Giordani bola pre mňa trochu viac kvetinová. Tu na začiatku cítim niečo, čo musím prekonávať a vydržať, ale potom je to jedna dlhá poéma podobná Giordani. Zmenilo sa mi vnímanie 24, čomu som veľmi rada, alebo potrebovala tie roky odstáť.
Dobre, že si mi to pripomenula. :kytka: :potlesk:
Stránka:  « Předchozí 1 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 Další »
Váš příspěvek