Produkty zn. Balea

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 24 Další »
lucil 07.06.12 22:34

@sanny za tu cenu to právě stojí alespon na zkoušku! dík za tip :)

Marianna 07.06.12 22:42

@sanny
Aha, tak to já mám trochu jiný Extra Stark, je to sice taky roll-on, ale v plastovém obalu a o „nacht“ tam není napsáno nic:
http://3.bp.blogspot.com/…IMGP0350.JPG

Nicméně funguje na výbornou. Už jsem jeden Balea roll-on kdysi měla, asi zrovna tenhle, ale už si to přesně nepamatuju. Vím, že jsem se tenkrát přestala úplně potit, měla jsem suchou kůži v podpaží a na pár dní jsem to musela vysadit. Takže teď si to hlídám a kdyby se to opakovalo, vyměním ho na pár dní za Alnaturu s mořskými krystaly, ta funguje jen při běžném pocení, na velký úklid nebo stres to není.

sanny 08.06.12 09:11

@Marianna …ja som zase nevedela, ze existuje tento :) urcite ho vyskusam…

lucil 11.06.12 12:48

@sanny tak už mám doma ten na noc, jsem zvědavá jak zafunguje, jak dlouho to trvalo než zafungoval tobě?

Siska I. 11.06.12 15:30

Baby, tá účinnosť sa podľa vás vzťahuje len na guličkový (deo roll on) Extra stark alebo aj na klasický sprej??

sanny 11.06.12 17:04

@lucil asi po 3 pouzitiach fungoval…

@Siska I. podla mna by sa to malo vztahovat aj na sprej, malo by to byt zhruba to iste, len sa to lisi sposobom nanasania…

Siska I. 11.06.12 19:52

@sanny ďakujem za odpoveď :) rozmýšľam ale, že aj keď väčšinou uprednostňujem spreje (áno, viem, nie je to práve ekologické), v tomto prípade by bola asi lepšia voľba ten guličkový… Pretože mám pocit, že všetky Balea-spreje sú po streknutí strašne dusivé.

verunka2201 12.06.12 00:59

Já jsem tady v nějakých vláknech vychvalovala ten mechanický sprej z téže řady (Extra Stark), ale je fakt, že na mě působil jenom chvilku. Tak tři-čtyři měsíce, pak jsem se vůči němu asi stala imunní. Ale nevzpomínám si, že by na něm psali „používejte přes noc“. :nevim:

lucil 12.06.12 13:36

@sanny tak jsem poprvé vyzkoušela ten kuličkový na noc a už znatelné výsledky, jsem dost nachcípaná a celý den se válím v posteli, jsem celá spocená, ale podpaží suché 8o

sanny 12.06.12 13:42

@lucil no mna to tiez rovnako prekvapilo :mrgreen: navyse za tu cenu som fakt zazrak necakala a zazrak sa stal :lol:

kupila som si telove mlieko Balea Q10… na nejakom blogu som citala super recenziu, ze fakt spevni pokozku, tak som do toho isla… no smrdi (to bolo spomenute aj na blogu a myslim to spominal niekto aj tu), ale podla clanku som cakala o dost vacsi smrad, takze nakoniec sa do da vydrzat…

lucil 12.06.12 13:43

@sanny na to mléko na zpevnění jsem taky koukala, pak dej vědět, jestli je co k čemu

doktorová 12.06.12 14:22

Hm. V drogerii mě šokovaly ceny těch epilačních voskových pásku, jako 300 korun za pár pásků fakt nedám.

Never.

A tak jsem zakoupila Balea pásky za 49, fungují jak mají, no vida…přiznám se že jsem jim nevěřila, ale jo.
Bez obav. Snad nejsem moc off topic. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Sasa 13.06.12 11:37

Vcera jsem zakoupila ten Extra Stark, večer ho aplikovala a ráno ve sprče, jak jsem zvyklá pořádně mydlit, jsem zjistila, že mám podpaží takové dost suché. Hm. Uvidíme, až budou tropy.

• Citovat
  • Nahlásit
lucil 13.06.12 12:13

@Sasa já zatím taky úplně suché podpaží, aplikovala jsem včera podruhé.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 24 Další »
Váš příspěvek