Produkty zn. Balea

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Dalia 08.06.10 22:48

Ten mám také a je skutečně dobrý. :P

haifa 09.06.10 08:38

Tak po přečtení této diskuze jsem zašla do drogerky Rossmann a koupila jsem si pár věcí této značky Balea.
Sprcháče super i cena
tělové mléko vonavé
balzam na vlasy ten kokosový je uplně super

Děvčata díky za tip , fakt moc aspon budu mít víc pro sebe na parfíky.

Majla 09.06.10 12:02

Jsme ráda, že Balea vyhovuje.Akorát ji prodávají v DM, ne Rossmannovi. :D Ale jinak já jsem vyzkoušela světle modrý mycí gel na obličej, pro normální a smíšenou pleť.A moc mi vyhovuje.Krásně pění a stačí jen troška. Takže určitě super na umytí make-upu a očistu po parném dni.

marge 09.06.10 13:18

Já používám už celkem dlouho jejich holící gely (jedno jaké, kupuju vůně, které se mi líbí) a chválím.
Koupila jsem si i krém na ruce s ureou (myslím, že ho tu někdo chválil) a je mnohem lepší než krémy, které mám nasyslené od Oriflamu. Celkem příjemně voní, rychle schne a poměrně dobře hydratuje (v zimě mívám suchou kůži mezi prstama a na koubech a letos mi tenhle krém pomohl).

Daja 09.06.10 16:54

Tělové máslo s kokosem,jsem blahem bez sebe :lol:

Dalia 09.06.10 17:41

To mám také ( půlkilovku v krabičce ) a je k sežrání. :D

haifa 10.06.10 07:31

Ano máš pravdu mají je v DM , nějak jsem to zvorala , no normálně do drogerek moc nechodím , ale Balea je fakt super.

shanin 10.06.10 11:04

Mně všechny krémy, másla apod. od Balea voní hrozně synteticky. :conf: Z některých se mi až navaluje.

haifa 10.06.10 12:54

Moc jsem zatím nezkusila ale balzam na vlasy kokosový voní krásně jak kokosový krém . voní tak hezky že bych ho snědla. :D

Daja 14.06.10 10:40
Dalia píše:

Jo,jo to je přesně on,půlkilová pixla............mňam :whistle:

lucil 07.09.10 18:06
Daja píše:
Dalia píše:
Jo,jo to je přesně on,půlkilová pixla............mňam :whistle:

Tak pro půlkilovou pixlu jsem včera taky skočila a je úúúúžasný :heart:

a pak ještě peeling :)

Svatka 19.09.10 19:30

Mám ráda krémy na ruce heřmánkový a olivový (s ureou jsem ještě nezkusila). Sprcháče jsou super (s bambusovým mlékem!)Tělová mléka fajn, bílé odličovací ubrousky taky dobré.
Tuhý deodorant dobrý. Co mi nevyhovuje jsou šampóny( měla jsem jen dva: s černým rybízem a grepový). mám po nich koudel.
Ale co mi vyhovuje nejvíc: je malé balení :D (lak na vlasy, krémy)
A nej nejvíc je cena!
Kosmetiku drahou nekupuji. Vím, že neomládnu, nezhubnu jen díky mazání.

viky 25.09.10 11:17

Zamilovala jsem si sprcháč s pitayou, který má krásnou vůni ve stylu Lolita Lempicka a příjemnou krémovou konzistenci, která nevysušuje kůži. Předčil i sprcháč s kokosem :) .

Pegas 19.01.11 00:54

Ja nemám dobrú skúsenosť s touto kozmetikou. Kedysi som skúšala skoro všetko v nádeji, že za malý peniaz bude veľa muziky, no opak bol pravdou. A aroma mi príde veľmi syntetická. Už dlho od nej nekupujem nič. Tak isto som dopadla aj s Alverde.

janali 20.01.11 21:35

ja mám skôr neutrálne skúsenosti, telové mlieko som mala „med a mlieko“, ak sa nemýlim, a nevyhovovalo, nejaké sprchové gély - ok, kokosový balzam na vlasy - super, a nakoniec ešte tampóny na odličovanie očí - hrôza, vyhádzali sa mi v okolí očí vyrážky, škrabali a štípali. So žiadnym odličovačom na oči sa mi to nikdy nestalo - maximálne ma niečo mierne poštipkávalo :D

Ale čistím si s nimi topánky - na to sú výborné, už uvažujem, že namiesto krému na obuv si aj na budúce kúpim toto :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek